Kendirli Haberleri

Kendirli haber, Kendirli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kendirli 29.5.2020
AK Parti Kırşehir teşkilatı, Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu
Kampanyaya katılarak kan veren AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, yaptığı açıklamada, AK Parti Genel Merkez'in başlattığı kampanyaya Kırşehir teşkilatı olarak destek verdiklerini söyledi.
Kendirli 29.5.2020
AK Parti Kırşehir teşkilatı kan bağışında bulundu
Kampanyaya katılarak kan veren AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, gazetecilere yaptığı açıklamada, Genel Merkez'in başlattığı kampanyaya Kırşehir teşkilatı olarak destek verdiklerini söyledi.
Kendirli 22.5.2020
Ramazan Bayramı'na doğru
Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kendirli 19.5.2020
Kadir Gecesi
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kendirli 19.5.2020
Kırşehir protokolünden 19 Mayıs mesajı
AK Parti Kırşehir milletvekili Mustafa Kendirli ve CHP milletvekili Metin İlhan'da yayınladıkları mesajlarında gençlerin Mustafa Kemal Atatürk'ün verdiği milli mücadelenin önemine vurgu yaptılar.
Kendirli 18.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kendirli 9.5.2020
Anneler Günü'ne doğru
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kendirli 8.5.2020
Kırşehir'e 400 yataklı yeni hastane yapılacak
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Sağlık Bakanlığının Kırşehir'e 400 yataklı yeni hastane yapımını onayladığını bildirdi.
Kendirli 23.4.2020
Kırşehir'de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları
Kırşehir protokolünün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları şöyle; Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu; "İnsanlık olarak koronavirüs tehdidi ile karşı karşıya kaldığımız şu günlerde zor süreçlerden geçiyoruz. Uzmanların önerileri ile evde kalıyor kendi ve çocuklarımızın sağlıklarını tehlikeye atmıyoruz. Zor süreçler kardeşlik ve birliktelik ruhuyla aşılacaktır. 23 Nisan dünya çocuklarının bayramı olmuştur. 100 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk, 'Milletin Bağımsızlığını yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır' inancıyla kurtuluş mücadelesini yürütmüştür. Bu süreçte de dünya barışı için önemli bir adım atılmıştır" AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli, "Çocuklara armağan edilen tek evrensel bayram 23 Nisan'dır.
Kendirli 22.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kendirli 16.4.2020
Mucur Devlet Hastanesinin ihalesi mayıs ayında yapılacak
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Mucur ilçesine yaptırılacak 25 yataklı devlet hastanesi için mayıs ayında ihale düzenleneceğini bildirdi.
Kendirli 13.4.2020
Rize'deki Korona virüs karantina tedbirleri
Rize Valisi Kemal Çeber başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, 28 Mart tarihinden itibaren Rize Merkez'e bağlı Kendirli Beldesi, Beştepe köyü ve Yeni Selmiye köyleri ile Derepazarı İlçesi'ne bağlı Maltepe ve Esentepe köylerinde karantina uygulaması başlatmıştı.
Kendirli 13.4.2020
Rize'nin Kalakandere ilçesinde 4 mahalle, 15 Nisan'dan itibaren karantinaya alınacak
Rize Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Umumi Hıfzısıhha Kurulunun, artan koronavirüs vakaları nedeniyle tedbirlerin artırılarak Kendirli beldesi ve bununla yakın temasta olan Yeni Selimiye, Beştepe, Esentepe ve Maltepe köylerinde potansiyel koronavirüs vakalarının önüne geçebilmek için karantina altına alındığını hatırlatıldı.
Kendirli 12.4.2020
Kırşehir'de ilçe belediyelerine çöp kamyonu hibe edildi
Belediye Başkanları çöp kamyonlarının hibe edilmesinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan ve AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli'ye katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
Kendirli 12.4.2020
AK Parti Kırşehir Milletvekili Kendirli'den izolasyon uyarısı
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, koronavirüsle mücadelede izolasyonun her şeyden önemli olduğunu bildirdi.
Kendirli 11.4.2020
Kırşehir'de çiftçilere sertifikalı tohum desteği
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir'de 132 c¸iftc¸iye 7 bin 98 dekar alan ic¸in 29 bin 700 kilogram sertifikalı tohum dagˆıtımının yapıldığını bildirdi.
Kendirli 2.4.2020
Rize'de koronavirüs tedbirleri
Kendirli Beldesi ile beldeye komşu 4 köyün karantinaya alınmasının virüsün yayılma riskini en aza indirmek için kontrol amaçlı olduğuna işaret eden Tepe, şunları kaydetti: "Ayrıca kentin ana giriş noktaları Alipaşa, Fındıklı, İkizdere ve İyidere ilçelerinde oluşturulan kontrol noktalarında uygulamanın başladığı günden bu yana yaklaşık 4 bin kişi 14 gün ev izolasyonuna tabi tutulmaktadır.
Kendirli 29.3.2020
Doğu Karadeniz'de, 2 köy daha karantinaya alındı
Doğu Karadeniz'de daha önce de Rize'de merkeze bağlı Kendirli beldesi ile yakınındaki 4 köy karantinaya alınmıştı.
Kendirli 28.3.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLER
RİZE'NİN KENDİRLİ BELDESİ VE 4 KÖYDE 'KORONAVİRÜS' KARANTİNASI RİZE'nin merkeze bağlı Kendirli beldesi ile yakınında bulunan Yeni Selimiye, Beştepe, Esentepe ve Maltepe köyleri koronavirüs vakalarının önüne geçilebilmesi için karantina altına alındı.
Kendirli 28.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Rize'de, 'koronavirüs' karantinasındaki belde ve 4 köyde hayat durduRİZE'de, 'koronavirüs' salgını nedeniyle ölüm vakasının gerçekleşmesi üzerine karantinaya alınan merkeze bağlı Kendirli beldesi ile yakınındaki 4 köyde hayat durdu.
Kendirli 28.3.2020
Rize Valiliğinden Kendirli beldesi ile 4 köyün karantina altına alınmasına ilişkin açıklama...
Rize'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında merkeze bağlı Kendirli beldesi ile 4 köyün karantina süreci devam ediyor.
Kendirli 27.3.2020
Rize'de toplu taşımaya kısıtlama, caddelere ve sokaklara park yasağı getirildi
Rize'nin Kendirli Beldesi ve 4 köyde karantina uygulamasının başlamasının ardından Rize merkez Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet Caddesinde park yasağı getirilirken, ilçe ve köylerden yolcu taşıyan toplu taşıma araçlarına ise kısıtlama getirileceği öğrenildi.
Şu an buradasınız: Kendirli Haberleri | Kendirli Haber - Haberler - Kendirli haberleri, son dakika kendirli haber ve gelişmeleri burada. AK Parti Kırşehir teşkilatı, Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 10:38:08. #1.14#
title