Kendirli Haberleri

Kendirli haber, Kendirli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kendirli - 30.03.2021
Son dakika! Rize'de uyuşturucu operasyonunda 3 kişi gözaltına alındı
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, merkeze bağlı Kendirli beldesinde bir evde uyuşturucu imal edildiği bilgisi üzerine çalışma başlattı.
Kendirli - 27.03.2021
Çiçekdağı-Yerköy arasında 5 kilometrelik orta refüj düzenlemesi
Göreve geldikleri günden bu yana hedefledikleri plan ve programda ilerlediklerini vurgulayan Hakanoğlu, şunları kaydetti: "2021 yılı için ilk ihalemiz olan Çiçekdağı-Yerköy arası 5 kilometrelik yol üzerinde orta refüj düzenleme işinin ihalesi yayınlandı. Yakın zamanda çalışmalara başlayacağız. Güzergahta, orta refüj aydınlatma direklerinin dekoratif şekilde olması, ilçemizin Kırşehir ve Yerköy'den girişlerine Selçuklu mimarisine uygun düzenlemeler, orta refüjde peyzaj çalışmaları ve bodur iğde ile bulvar, bordürlerin yenilenmesi de bu düzenleme çalışması kapsamında gerçekleştirilecektir. Çalışmalarımız da destek olan AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye teşekkür ediyor, yatırımlarının ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.
Kendirli - 09.02.2021
Mucur Belediyesinin alt yapı çalışmaları
Mucur için hazırladıkları projelerin gelecek 50 yılı düşünerek planlandığını vurgulayan Yılmaz, şunları kaydetti: "Makamlar gelir geçer, hizmetler kalıcıdır, zahmetsiz rahmet olmaz. Proje sureci tamamlana kadar tozdan, çamurdan ve gürültüden dolayı yaşanacak tüm rahatsızlıktan dolayı şimdiden ilçe halkımızdan özür diliyoruz. Bu projeyle birlikte Mucur'un alt yapı sorunu tamamen ortadan kalkacak ve uzun yıllar Mucur halkına hizmet verecektir. Kanalizasyon çalışması tamamlandığında ilçede bu konuda sorun yaşanmayacak. İnşallah çalışmalarımızla ilçemizi sağlam ve modern bir kanalizasyona kavuşturacağız, ilçemize hayırlı olsun. Projemize destek olan AK Parti Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan ve Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye teşekkür ediyorum.
Kendirli - 17.01.2021
Son dakika gündem: Kırşehir'e 400 yataklı yeni hastane yatırımına teşekkür
Yeni hastane yatırımıyla Kırşehir'de uzman ve yan dal doktor açığının da kısa sürede kapanacağını vurgulayan Yavuz, şunları kaydetti: "Binaların fiziki yapıları kadar içerisinde yapılacak hizmet sunumu da verimli hale getirilmelidir. Sağlık çalışanları ve idarecilerin liyakatlı olması, sorunların eksikliklerin doğru şekilde yetkililere ulaştırarak önlem alınması sayesinde vatandaşların mağduriyetlerinin bu sayede giderilmesiyle, başarı da artacaktır. Yeni hastaneyle poliklinik doktor sayısının artırmasının, sağlık turizmi potansiyelinin hayata geçirilmesi için bir fırsata dönüşeceğini temenni ediyoruz. Bu bağlamda, 400 yatak kapasiteli yeni hastanenin yapılmasında Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
Kendirli - 16.01.2021
Kırşehir'e 400 yataklı yeni hastane yatırımı
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir'e yapılacak 400 yataklı yeni devlet hastanenin 2021 yılı yatırım programına alındığını bildirdi.
Kendirli - 10.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kendirli - 09.01.2021
Mucur'a 253 konutluk TOKİ projesi
Bir süredir teknik ve fiziki çalışmalarını sürdürdükleri "Mucur Toplu Konut" projesinde mutlu sona ulaştıklarını vurgulayan Yılmaz, şunları kaydetti: "Söz verdiğimiz gibi ilçemizde 253 konut, 4 dükkanlı ticaret alanı, 1 cami inşaatı ile alt yapı ve çevre düzenleme işi, diğer yaşam alanlarının olduğu ihale sürecine 8 firma katıldı. Yapılacak değerlendirme sonrasında kısa sürede inşaat aşaması başlayacak. Daha önce Mucur'un önemli ihtiyacı olan su sıkıntısını uzun yıllar yetecek şekilde giderdik. Şimdi de toplu konut projesini hallettik. Hemşehrilerime hayırlı olmasını diliyorum. Bu projede bize destek veren emeklerini, yardımlarını esirgemeyen AK Parti Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan ve AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye teşekkür ediyorum.
Kendirli - 24.12.2020
AK Parti'li Dalkılıç: "Teşkilatlarda yaklaşık yüzde 65 yenilenme oldu"
Toplantıya, Ankara Milletvekili Hacı Turan, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, İl Başkanı Muzaffer Aslan, Genel Merkez Kırşehir Koordinatörü Ekrem Görçeker, eski Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve teşkilat mensupları katıldı.
Kendirli - 22.12.2020
Atatürk'ün Kırşehir'e gelişinin 101. yılı
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kırşehir'e gelişinin 101. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kendirli - 20.12.2020
AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı'nda kongre süreci
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, il kongresinde başkan adaylarının Seher Ünsal olduğunu bildirdi.
Kendirli - 19.12.2020
Çiçekdağı'nda 780 bin metre kare alanda planlama bölgesi ve yaşam alanı oluşturulacak
Büyük işlerin büyük hayaller ve çabalarla neticeye ulaştığını vurgulayan Hakanoğlu, şunları kaydetti: "Rabbime hamd ve şükürler olsun, hem ilçeyi büyütecek hem de bölgemizin cazibe merkezi haline geleceği 780 bin metrekare alanda kamu yararına önemli bir çalışma başlattık. Belediye meclisimizin onayladığı yeni imar planlamasını hayata geçiriyoruz. İçerisinde 'Millet Bahçesi', ibadet, sağlık, eğitim, spor alanları, pazar yeri ve benzeri sosyal teknik altyapı alanları ile zenginleştirilmiş konut alanları bulunuyor. Bu çalışma ile ilçemizde nüfus, istihdam ve sosyo ekonomik anlamda gelişirken, uzun yıllardır süregelen tapu mülkiyet sorunları da çözüme kavuşmuş olacaktır. Destekleri ve fikirleri ile her zaman yanımızda olan AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye teşekkür ediyorum.
Kendirli - 17.12.2020
Çiçekdağı ilçesine yeni hükümet konağı ve emniyet hizmet binası yapılacak
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Çiçekdağı ilçesine yeni hükümet konağı ve emniyet hizmet binasının yapımına en kısa sürede başlanacağını bildirdi.
Kendirli - 11.12.2020
Son dakika haberleri! TBMM Genel Kurulunda Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, iktidarın maruz kaldığı her saldırının, hedeflerinden döndürmeyi amaçlasa da AK Parti'nin güçlü ve büyük, müreffeh ve demokrat Türkiye idealinden asla vazgeçmeden yoluna devam edeceğini ifade ederek, "AK Parti'nin gündeminde, hukuk ve ekonomi reformları, tüm dünyayı etkileyen salgın hastalık, dünyanın en girift ve tartışmalı ilişkilerinin yaşandığı bir coğrafyada ülkemizin hak ve hukukunu, menfaatlerini korumak varken, büyük bir üzüntüyle takip ediyoruz ki muhalefetin gündeminde, Türkiye düşmanlarına ülkesinin yöneticilerini şikayet etmek, ülke gerçeklerinden uzaklaşarak gereksiz gündemler oluşturmak var.
Kendirli - 08.12.2020
Muharrem Ertaş'ı anma törenlerinin siyasallaşması tepkisi
Öte yandan AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli de yazılı yaptığı açıklamada, "CHP'li Kırşehir Belediyesi'nin sponsorluğunda "Muharrem Ertaş'ı Anma Etkinliği" adıyla bir ulusal kanalda yayımlanan program, amacından saparak, marjinal solcuları, devrimcileri anma programına dönüştürülmüştür.
Kendirli - 01.12.2020
AK Parti Kırşehir Milletvekili Kendirli, ulaştırma yatırımlarını değerlendirdi
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti hükümetleri döneminde kentteki bölünmüş yol ağının yüzde 731 artışla 170 kilometreye ulaştığını bildirdi.
Kendirli - 28.11.2020
Kırşehir'de buzağı destek ödemeleri
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir'de 3 bin 290 üreticiye buzağı destek ödemesi yapılmaya başlandığını bildirdi.
Kendirli - 24.11.2020
Kendirli ve İlhan'dan 'Öğretmenler Günü' mesajı
KIRŞEHİR (İHA) – AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kendirli - 23.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne doğru
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, "24 Kasım Öğretmenler Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kendirli - 13.11.2020
Engelli Hakları ve Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Derneğinden AA'ya ziyaret
Engelli Hakları ve Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Derneği Başkan Yardımcısı Nurben Kendirli, Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu'nu ziyaret etti.
Kendirli - 12.11.2020
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Aslan, kongrede aday olmayacağını açıkladı
Bu görevi büyük bir onurla sürdürdüğünü aktaran Aslan, şunları kaydetti: "Aralık ayında yapılacak olan AK Parti Kırşehir 7. Olağan İl Kongresi'nde aday olmayacağım ve o güne kadar da görevimi sürdüreceğim. Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, siyasi hayatımda aldığım tüm kararlara saygı gösteren ve yanımda olan aileme, desteğini ve her zaman yanımda hissettiğim Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir'e, Bölge Koordinatörümüz İstanbul Milletvekilimiz Halis Dalkılıç'a, İl Koordinatörümüz Ekrem Görçeker'e, Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye, beraber çalıştığımız dava ve yol arkadaşlarım, partimizin il, ilçe, kadın ve gençlik yönetim kurullarına, il genel ve belediye meclis ile ilçe ve belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum.
Kendirli - 09.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kendirli - 07.11.2020
Kırşehir'de çiftçi ve üreticilere tarımsal destek
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, çiftçilerin sorunlarıyla ilgilenip, ürünleri zarar gören üreticilere destek olmayı sürdürdüklerini bildirdi.
Kendirli - 05.11.2020
İşbir Yatak'tan Türk Kızılay'a destek
İşbir Yatak, sosyal yardım çalışmaları kapsamında Türk Kızılay Altındağ Şehit Önder Sosyal Hizmet Merkezi'ne yatak ve uyku ürünleri teslimini gerçekleştirdi. İşbir Yatak açıklamasına göre, firma, sosyal yardım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Türk Kızılay'ına da yardımda bulunan İşbir Yatak, Altındağ Şehit Önder Sosyal Hizmet Merkezi'ne yatak ve uyku ürünleri teslimini gerçekleştirdi. Ankara dışından gelen ihtiyaç sahiplerinin kaldığı merkezde, tüm yatakların yenilenmesi ve yastık, baza, başlık, komodin temini gibi desteklerle uyku için gerekli iyileştirmeler sağlandı. Açıklamaya göre, Türk Kızılay Yönetim Kurulu Üyeleri Nurben Kendirli, Filiz Bozdemirci ve Ankara Şube Müdürü Selma Maden, yapılan yardım kapsamında İşbir Holding Üst Yöneticisi (CEO) Metin Gültepe'yi İşbir Sünger'deki makamında ziyaret etti.
Kendirli - 31.10.2020
Kırşehir'de sosyal koruma kalkanı ödemeleri
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, sosyal koruma kalkanı paketi çerçevesinde Kırşehir'de 57 milyon 498 bin 935 lira ödeme yapıldığını bildirdi.
Kendirli - 29.10.2020
Çiçekdağı Belediyesi, araç filosunu güçlendiriyor
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, daha temiz ve yaşanabilir Çiçekdağı için çalışmaların devam ettiğini bildirdi.
Kendirli - 23.10.2020
Mucur'da yol yenileme ve çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor
İlçe genelinde mahallelerin sorunlarının giderilmesi için çalıştıklarını vurgulayan Yılmaz, "Burası bizim seçim sözlerimizden biriydi. Çok şükür sözümüzü yerine getirmenin mutluluğu ile yatırımlarımıza devam edeceğiz. Mahalle halkını tozdan kurtardık. Kısa zamanda tamamını bitireceğiz inşallah. Bizlere desteğini esirgemeyen, bizleri yalnız bırakmayan AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye ve AK Parti Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan'a teşekkür ediyorum.
Kendirli - 22.10.2020
AK Parti milletvekilleri Mucur'da incelemelerde bulundu
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve Ankara Milletvekili Hacı Turan, Mucur Belediyesinin içme suyu projesi ile ilgili yapılan çalışmaları inceledi.
Kendirli - 14.10.2020
Ön ödemeli gayrimenkul satışlarındaki sorunlar için kurulan Meclis Alt Komisyonu toplandı
Alt Komisyon Başkanı, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, alt komisyonun ikinci toplantısında, konu hakkında Ticaret Bakanlığından genel bilgi aldıktan sonra, ön ödemeli gayrimenkul satışlarında yaşanan sorunlar hakkında ilgili kurum ve kuruluşlardan görüş almaya başladıklarını belirtti.
Kendirli - 04.10.2020
AK Parti Boyabat İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi yapıldı
15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi'nde düzenlenen kongreye AK Pati Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin, Erfelek Belediye Başkanı Mehmet Uzun, Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker, Dikmen Belediye Başkanı Adnan Acar, AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun ve partililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kendirli Haberleri | Kendirli Haber - Haberler - Kendirli haberleri, son dakika kendirli haber ve gelişmeleri burada. Son dakika! Rize'de uyuşturucu operasyonunda 3 kişi gözaltına alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 09:34:52. #1.15#

title