KEMAL DOKUZ HABERLERİ

Kemal Dokuz haber, Kemal Dokuz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Dokuz

Kemal Dokuz

Doğum Tarihi ... - ...

Kemal Dokuz Kimdir ?

ADAY-AKP-ÇANAKKALE-ECEABAT 1969 Eceabat doğumlu. Evli, 3 çocuk babası. Arapça ve İngilizce biliyor. İlk öğrenimini Eceabat Köprülü Hamdi Bey İlkokulu'nda yapan Kemal Dokuz, orta ve lise öğrenimini Çanakkale'de, yüksek öğrenimini, Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'de tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kemal Dokuz - 5.3.2020
Atama kararları Resmi Gazete'de
Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine Prof. Dr. Hasan Nuri Yaşar yeniden seçildi. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Murat Demirören, Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Şahin, Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun, Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Hakkari İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Ulusoy ile Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürü Zülkarni Yeldemez, Tarım ve Orman Bakanlığı 11.
Kemal Dokuz - 27.9.2019
Dha yurt bülteni - 2
Ayvacık ilçesine bağlı Gülpınar köyündeki Apollon Smintheus Tapınağı çevresinde 1980 yılında başlayan kazı ve restorasyon çalışmalarında, şimdiye kadarki en önemli hazine ortaya çıkarıldı. 1989 yılında 675 bronz sikke bulunan Apollon Smintheus'ta, ilk kez 68 altın sikkenin bir arada olduğu altın hazine bulunmuş oldu. 7 Ağustos günü, bir Bizans evinin odasında bulunan 1'inci ve 2'nci Justinianus dönemine ait 68 altın sikkenin tanıtımı için Troya Müzesi'nde düzenlenen basın toplantısına; Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Troya Müzesi Müdürü Rıdvan Gölcük ve Apollon Smintheus Kazıları Başkanı Prof.
Kemal Dokuz - 19.9.2019
"Aklım Fikrim Çanakkale" Projesi
Kale Grubu ve Türkiye Bilişim Vakfı iş birliğinde ve Novusens Akıllı Şehirler Enstitüsünün yürütücülüğünde 2017 Şubat ayında başlatılan "Aklım Fikrim Çanakkale" projesinin bir ayağı olan "Sürdürülebilir ve Akıllı Şehirler: Aklım Fikrim Çanakkale" konferansı düzenlendi. Troya Müzesi'nde gerçekleşen konferansa CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Kale Grubu Başkanı ve CEO'su Zeynep Bodur Okyay, Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Başkanı Faruk Eczacıbaşı, akademisyenler, iş adamları ve STK temsilcileri katıldı.
Kemal Dokuz - 31.7.2019
AK Partili İskenderoğlu Maydos Antik Kenti'ni ziyaret etti
Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Çanakkale İl Kültür Müdürü Kemal Dokuz, Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız ile birlikte kazı alanını gezen İskenderoğlu, burada Maydos Kazı Başkan Yardımcısı Doktor Öğretim Üyesi Meral Mutlu'dan bilgi aldı.
Kemal Dokuz - 17.6.2019
Troya Müzesi "Avrupa Yılın Müzesi" adayı oldu
İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Troya Müzesi'nin yaklaşık 75 milyon liraya mal olduğunu söyledi.
Kemal Dokuz - 17.6.2019
GÜNDEM / 17 Haziran 2019
(Rennes/Reims/22.00/Le Havre/Montpelliler/19.00) ÖZEL HABER 1- Troya Müzesi "Avrupa Yılın Müzesi" adayı oldu Çanakkale'de 5 bin yıllık Troya Antik Kenti girişinde bulunan ve 12 bin 750 metrekare kapalı alan sahip Troya Müzesi, Avrupa Müze Forumu'nca her yıl kamusal kalitesi yüksek olarak değerlendirilen müzelere verilen "Avrupa Yılın Müzesi Ödülü"nün 2020 yılı adayı oldu İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz: "Bu müzemizin gerçekten Avrupa Yılın Müzesi Ödülü'nü almaya layık olduğu kanaatindeyiz.
Kemal Dokuz - 15.4.2019
Turizm Haftası
İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, törende yaptığı konuşmada, Çanakkale'nin, taşıdığı turizm çeşitliliği ile marka olabilmenin tüm potansiyeline sahip olduğu tarihsel geçmiş ve birikimle kimlikli kent sıfatını hak eden bir coğrafyada olduklarını belirtti.
Kemal Dokuz - 18.3.2019
Çanakkale Gazeteciler Cemiyetinden "18 Mart" Sergisi
Açılışa Vali Yardımcısı Turan Yılmaz, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, BİK Müdürü Hasan Hüseyin Kemal, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat, İl Halk Kütüphanesi Müdürü Osman Zeki Coşar katıldı.
Kemal Dokuz - 7.1.2019
Troya'da Son 10 Yılın Ziyaretçi Rekoru Kırıldı
İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Troya Antik Kenti'nin, Türkiye'nin önemli destinasyonlarından biri olduğunu söyledi.
Kemal Dokuz - 7.1.2019
Troya, 531 Bin 530 Ziyaretçiyle Rekor Kırdı
Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, 2018 Troya Yılı ile birlikte Ören Yeri'nin son 10 yılın ziyaretçi rekorunu kırdığını belirterek, "Troya Ören Yeri'nin ardından 2'nci sırada 151 bin 20 ziyaretçi sayısıyla Assos Ören Yeri, 3'üncü sırada ise 9 bin 752 ziyaretçi sayısıyla Apollon Smintheus Ören Yeri yer aldı.
Kemal Dokuz - 6.1.2019
Çanakkale'de Tarih Çalıştayı" Düzenlendi
Çalıştaya, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Türk Tarih Kurumu Başkanı Prof. Dr. Refik Turan, Çanakkale Kültür ve Turizm İl Müdürü Kemal Dokuz da katıldı.
Kemal Dokuz - 22.10.2018
PTT'den, 'Troya Yılı'na Özel 'Troya Müzesi' Temalı Pul
PTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TROYA YILINA DESTEK VERİYOR 'Troya Müzesi' temalı pulların basımının tanıtımı için, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü binasında basın toplantısı düzenlendi. Pulların tanıtımı İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz ve Çanakkale PTT Başmüdürü Yaşar Öztürk tarafından yapıldı.
Kemal Dokuz - 22.10.2018
PTT'den Troya'ya Özel Pul
İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz ise Çanakkale'nin merkeze bağlı Tevfikiye köyü sınırları içinde yer alan Troya Antik Kenti'nin UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi'ne girişinin 20.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemal Dokuz Haberleri | Kemal Dokuz Kimdir - Haberler - Kemal Dokuz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Dokuz kimdir, hayatı ve biyografisi. Atama kararları Resmi Gazete'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 17:16:07. #1.14#
title