Kemal Çam Haberleri

Kemal Çam haber, Kemal Çam son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Çam - 31.3.2019
Yozgat'ın Aydıncık İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Ahmet Koçak bin 3, MHP adayı Selahattin Özdemir 998, İYİ Parti adayı Kemal Çam 39 oy aldı.
Kemal Çam - 4.3.2019
Kesin Aday Listesi
Yozgat'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Kemal Çam - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Yozgat'ta 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Kemal Çam - 14.4.2018
'Hedef 2023' Filmine Azeri Oyuncu
Merakla beklenen 'Hedef 2023' filminde 'Firuz' karakterini canlandıracak MM, bugüne kadar 600'a yakın film çekti. MİT ajanının etrafında gelişen macera dolu olayları konu edinen 'Hedef 2023' filminin çekimleri bu ay başlayacak. Çekimleri, Adana, Mersin, Gaziantep, Kocaeli ve Körfez'de gerçekleştirilecek olan filmin oyuncu kadrosunda; Kurtlar Vadisi dizisinde büyük beğeni toplayan Ümit Acar, Bülent Çetinaslan, Bilgehan Birincioğlu, Deniz Durmaz, Melda Arat, Erdal Bilingen, Batuhan Kocaman, Erkan Çelik, Seda Kement, Ali Kemal Aydın, Mehmet Emin Demirel, Muzaffer Demirel, Şenol İpek, Kemal Çam, Feride Hasimi, Hakan Kocaman ve Fatih Küçükgibi isimler yer alıyor.
Kemal Çam - 29.3.2018
Yılın Dev Projesi Set İçin Gün Sayıyor
Hazırlığı 1.5 yıl süren sinema filminde ,100 kişilik teknik ekip ve 2 binkişilik yardımcı oyuncu kullanılacak. Çekimleri Nisan ayında Adana, Mersin, Gaziantep, Kocaeli ve Körfez'de yapılacak olan filmin oyuncu kadrosunda; Kurtlar Vadisi dizisinde büyük beğeni toplayan Ümit Acar, Doğuş, Bülent Çetinaslan, Bilgehan Birincioğlu, Deniz Durmaz, Melda Arat, Erdal Bilingen, Batuhan Kocaman, Erkan Çelik, Seda Kement, Ali Kemal Aydın, Mehmet Emin Demirel, Muzaffer Demirel, Şenol İpek, Kemal Çam, Feride Hasimi, Hakan Kocaman ve Fatih Küçükgibi birçok ünlü isim yer alıyor.
Kemal Çam - 22.3.2018
Yılın Dev Projesi Hedef 2023
1.5 yıldır hazırlıkları süren filmin çekimleri Nisan ayında başlayacak. Film için sanat grubu 6 haftadır Adana'da mekânların hazırlığı için çalışıyor. Büyük bir hazırlık sürecinden geçen filmde 100 kişilik teknik ekip ve 2 bin kişilik yardımcı oyuncu kullanılacak. Çekimleri Adana, Mersin, Gaziantep, Kocaeli ve Körfez'de yapılacak olan filmin oyuncu kadrosunda; Kurtlar Vadisi dizisinde büyük beğeni toplayan Ümit Acar, Doğuş, Bülent Çetinaslan, Melda Arat, Erdal Bilingen, Batuhan Kocaman, Erkan Çelik, Seda Kement, Ali Kemal Aydın, Mehmet Emin Demirel, Kemal Çam gibi birçok ünlü isim yer alıyor.
Kemal Çam - 3.3.2017
Alaplı'da Kooperatif Seçimleri
Alaplı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Çam, Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığına aday olduğunu bildirdi.
Kemal Çam - 8.4.2016
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu Açıklaması
"Şu andaki çözüm, ya teröristler silahlarını bırakıp üzerine beton dökecekler teslim olacaklar, ya da bu memleketi terk edip gidecekler nereye giderlerse gitsinler. ya da en son terörist etkisiz hale gelinceye kadar bu mücadele devam edecek" diyen Çaturoğlu, şöyle devam etti: "Bizim sınırımızın hemen yanında ve içerisinde devam eden olaylar aslında sıradan olaylar değildir. Hiç kimse Türkiye'ye yazmış olduğu senaryo da figüranlık rolü vermesin. Biz geçmişten bu kadar tarihin seyrini belirlemiş bir milletiz. Bizim bırakın başkaların yazdığı senaryolar da başrol olmayı bile ret ederiz. Biz kendi senaryomuzu yazar, kimin başrol olacağını, kimin yardımcı rol oynayacağını ve kimin figüranlık yapacağına biz karar veririz. Saten onu için şuan da Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile uğraşıyorlar. Terörü bitirdiğimiz zaman Türkiye'nin önünde kimse duramayacak." Ziyarete, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Şoförler Odası Başkanı Kemal Çam da katıldı.
Kemal Çam - 16.2.2014
Alaplı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Kurulu
Başkanlığa yeniden Kemal Çam, seçildi.
12
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Kemal Çam Haberleri | Kemal Çam Kimdir - Haberler - Kemal Çam haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Çam kimdir, hayatı ve biyografisi. 21 kiloluk dev salatalığı görenler gözlerine inanamıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 13:37:44. #1.14#
title