Kazım Özcan Haberleri

Kazım Özcan haber, Kazım Özcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kazım Özcan - 20.02.2019
MHP'nin Karabük İl Genel ve Belediye Meclis Listeleri Belli Oldu
MHP'nin Karabük'teki 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili Belediye meclis ve il genel meclis üyeleri aday listeleri il ve ilçe seçim kurullarına teslim edildi. MHP'nin Karabük'teki belediye meclis kontenjan üyeleri Kemal Karadeniz, Cenk Gedikoğlu ve Muhsin Namal'dan oluşurken, asil üyeler Ahmet Arslan, Fatih Çapraz, Celal Yörür, Seher Berker, Harun Cebeci, Dursun Armağan, Mustafa Sarıoğlu, Kazım Özcan, İdris Kul, Taşkın Yılmaz, Muhammed Ali Gündüz, Bülent Toraman, Abdullah Küçüktepe, Mehmet Gerçek, Turgut Çankaya, Ezgi Gür Söyleyici, Tahsin Düzyer, Yaman Asar, Ömer Ali Ayhan, Veli Kaya, Yaşar Kemal Arslan, Alpaslan Kamil Yılmaz, Ali Ayhan Şensoy, Kahraman Özkur, Hanife Karadayı, Yılmaz Özçelebi, Turhan Siyam ve Taha Altunsoy olarak belirlendi.
Kazım Özcan - 31.05.2018
İsrailli Ceo'lar Tatil İçin Yeniden Antalya'da
Tatili organize eden Temacc firmasının yönetim kurulu üyesi ve KASS Group Türkiye Temsilcisi Kazım Özcan, geçen yıl İsrail'den Türkiye'ye yönelik seyahat uyarısına rağmen İsrail'in dünyaca ünlü şirketlerinden 8 CEO'nun aileleriyle birlikte hiçbir güvenlik sorununun olmadığı Antalya'yı tercih ettiklerini hatırlattı.
Kazım Özcan - 31.05.2018
Dha Yurt Bülteni-11
Tatili organize eden Temacc firmasının yönetim kurulu üyesi ve KASS Group Türkiye Temsilcisi Kazım Özcan, geçen yıl İsrail'den Türkiye'ye yönelik seyahat uyarısına rağmen İsrail'in dünyaca ünlü şirketlerinden 8 CEO'nun aileleriyle birlikte hiçbir güvenlik sorununun olmadığı Antalya'yı tercih ettiklerini hatırlattı.
Kazım Özcan - 05.04.2018
Karabük Belediyesi Meclis Toplantısı
Belediye Encümen üyeliğine Cenk Gedikoğlu, Mehmet Gerçek ve Mehmet Çetin seçilirken, Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine Ahmet Arslan, Kazım Özcan, İdris Kul, İzzet Çelik, Ferhan Kısmet Cengiz, İmar Komisyonu üyeliğine ise Harun Cebeci, Celal Yürür, Dursun Armağan, İsmail Hakkı Demir, Celal Yılmaz seçildi.
Kazım Özcan - 12.02.2018
Türk Askerinin Girdiği Yerde Huzur ve Güven Olur"
"Ülkemize huzursuzluğu getirenleri kınıyoruz" Bölgenin terörden çok acı çektiğini anımsatan Karayel, şunları kaydetti: "Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki huzursuzluğun tek nedeni silahlı terör örgütleridir. Devletimiz terör örgütlerinin üzerine şiddetle gittiği gibi halka da şefkatle yaklaşmaktadır. Bundan sonra huzuru bozanların karşısında Mehmetçik olacaktır. Ülkemize huzursuzluğu getirenleri kınıyoruz. Çukur olaylarını gördünüz. 'Biz Kürtler için yapıyoruz' diyenler Kürtlerin evini yıktılar. Camilerini, okulları ve yollarını yıktılar. Devlet de bunları onarıyor. Oradaki halka ev yapıyor. Bölge halkı şu anda çok rahat. Allah Mehmetçik'in yar ve yardımcısı olsun." Kanaat önderi 73 yaşındaki Kazım Özcan da Zeytin Dalı Harekatı'nda devletin yanında olduklarını dile getirdi.
Kazım Özcan - 31.07.2017
Stk'lardan Kardemir Deklarasyon
KTSO Başkanı Tuncay Özcan, KTSO Meclis Başkanı Timurcin Saylar, Karabük Emekliler Cemiyeti Başkanı Celal Bulut, Karabük Esnaf Odası Başkanı Nurettin Tümen, Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, Kent Konseyi Başkanı Kazım Özcan, Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Osman Çetinkaya tarafından imzalanan bildiride, "Vazgeçilmezimizin mahremine dokunduğunda, bekasına kastedildiğinde neler yapabildiğimizin ve gerektiğinde bir an bile düşünmeden tekrar ve daha büyük bir kararlılıkla yapabileceğimizin referansıdır.
Kazım Özcan - 29.07.2017
Kardemir'de Genel Müdürlüğün Taşınacağı İddiası
KTSO tarafından yapılan yazılı açıklamada, ortak metnin, KTSO Başkanı Tuncay Özcan, KTSO Meclis Başkanı Timurcin Saylar, Karabük Emekli·ler Cemi·yeti· Başkanı Celal Bulut, Karabük Esnaf Odası Başkanı Nuretti·n Tümen, Çeli·k-İş Sendi·kası Karabük Şube Başkanı Ulvi· Üngören, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, Kent Konseyi· Başkanı Kazım Özcan, Karabük Gazeteci·ler Cemi·yeti· Başkanı Meti·n Kaya, Karabük Gazeteci·ler ve İleti·şi·m Derneği· Başkanı Osman Çeti·nkaya tarafından imzalandığı belirtildi.
Kazım Özcan - 15.05.2017
Kosovalı Kadınlar Karabük'te El Sanatları Öğreniyor
Karabük Kent Konseyi Başkanı Kazım Özcan, yaptığı yazılı açıklamada, daha önce Kosova'nın Prizren ve Mamuşa bölgelerinde iki kurs düzenlediklerini belirtti.
Kazım Özcan - 22.01.2017
Kılıçdaroğlu Şehit Polislerin Ailelerini Aradı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki terör saldırısında şehit olan polis memurları Miraç Kadir Özcan'ın babası Kazım Özcan'ı, Mahmut Ava'nın babası Süleyman Ava'yı, Ali Sevim'in kardeşi Seyit Ali Sevim'i, Şenali Ocak'ın babası Mehmet Ocak'ı ve Furkan Demir'in babası Ömer Demir'i telefonla aradı.
Kazım Özcan - 22.01.2017
Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Ailelerine Taziye Telefonu
CHP Basın Biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre Kılıçdaroğlu, şehit polis memuru Miraç Kadir Özcan'ın babası Kazım Özcan'ı, Mahmut Ava'nın babası Süleyman Ava'yı, Ali Sevim'in kardeşi Seyit Ali Sevim'i, Şenali Ocak'ın babası Mehmet Ocak'ı ve Furkan Demir'in babası Ömer Demir'i telefonla aradı.
Kazım Özcan - 23.09.2016
Karabük Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı
Kent Konseyi'nden yapılan yazılı açıklamada, Kent Konseyi Başkanı Kazım Özcan bakanlığında yapılan toplantıda, kadın ve gençlik meclislerinin kurulması konusunda fikir birliğine varıldığı bildirildi.
Kazım Özcan - 16.07.2016
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Forma Giyeceği Eto'o'nun Yardım Maçı İptal Edildi
Samuel Eto'o Vakfı'nın kuruluşunun 10'uncu yıl kutlamaları kapsamında bu akşam Antalya'da oynanması planlanan yardım maçının organizasyonu yapan World Turizm Form Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Özcan, Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün güvenlik sebebiyle yaptığı uyarıyı dikkate alarak Afrikalı çocuklara yardım amacıyla bu gece saat 20.
Kazım Özcan - 25.03.2015
Bozkurt'ta Altyapı Çalışmaları
Bu anlayış çerçevesinde, Kazım Özcan Caddesi mevkisinde geçen hafta altyapı çalışmalarına başladıklarını hatırlatan Ekeş, şöyle konuştu: "Bozulan parkeler sökülüp yerine yeni beton parke döşeme işlemi yapılıyor.
Kazım Özcan - 06.06.2014
D-100'de Devrilen Araçta Sıkışan Yatalak Hastayı İtfaiye Kurtardı
100 Karayolu Acıbadem mevkiinde yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda frenleri tutmayan Kazım Özcan'ın kullandığı araç beton bariyere çarptıktan sonra devrildi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kazım Özcan Haberleri | Kazım Özcan Kimdir - Haberler - Kazım Özcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kazım Özcan kimdir, hayatı ve biyografisi. MARZİNC'te denetim komisyonu toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 05:50:11. #1.15#

title