Kaya Çilingiroğlu, kendisinden 17 yaş küçük sevgilisiyle ayrıldı!

Kaya Çilingiroğlu, kendisinden 17 yaş küçük sevgilisiyle ayrıldı!

Kaya Çilingiroğlu ve kendisinden 17 yaş küçük olan sevgilisi Seda Sevin'den ayrıldı. Kaya Çilingiroğlu ve Seda Sevin'in aldığı kararı duyan takipçileri 'Sebebi Hülya Avşar mı?' diye düşünmeden edemedi.

Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve sevgilisi Seda Sevin ayrıldı. Seda Sevin, ayrılığı doğruladı. Ayrılığın Hülya Avşar'la alakası olmadığını söyleyen Sevin, "Güzel keyifli bir ilişkiydi, zamanla heyecanı bitti. Zaman aşımı oldu, güzel bir şekilde dostça ayrıldık. Ayrılığımızın Hülya Avşar'la ilgisi yok." açıklamasını yaptı.

SEDA SEVİN KİMDİR?

Seda Sevin kendini model ve tasarımcı olarak tanımlıyor. İnstagram hesabından sık sık paylaşım yapan Seda Sevin 1 Ocak 1981 doğumlu. 36 yaşında olan güzel yıldız en son olarak Akasya Durağı dizisinde oynadı. Kördüğüm dizisiyle tanıdığımız Seda Sevin reklam ajansına kayıtlı.

YORUMLAR (15)

 • ZÜBÜK:
  Kaya yaşlandı iyi sillkemiyordur ondan ayrılmışlardır. Hülya’yı kim ne yapsın Bolu tüneli gibi olmuş çift yönlü trafiğe açık
 • GERÇEKLERİ KONUŞAN ÜLKÜCÜ:
  kaya çilingiroğlu ne iş yapar? gelir kaynağı nedir? özelliği nedir? 60 yaşına gelmesine rağmen bir baltaya sap olabilimişmidir? yoksa babası rahmetli ünlü doktor çilingiroğlunun servetinimi yemektedir?
 • GET LAN:
  haydi lan senin gibi gerizekalılar oturup bu salağı dinler. tencere kapağını bulmuş. ortalık yerde fazla konuşma ne mal olduğun ortaya çıkar
 • HADİ LAN:
  yiğidi öldür, hakkını ver. Trt spor da güzel yorumculuk yapıyor. daha ne yapsın.
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.