13 yaşındaki çocuğu öldüren katilin cinsel istismardan yargılandığı ortaya çıktı
Haberler » 3. Sayfa » 13 yaşındaki çocuğu öldüren katilin cinsel istismardan yargılandığı ortaya çıktı - Haberler

13 yaşındaki çocuğu öldüren katilin cinsel istismardan yargılandığı ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde 13 yaşındaki çocuğu 6 yerinden bıçaklayarak öldüren katil zanlısının 2 farklı olayda küçük çocuklara cinsel istismardan yargılandığı ve davalardan beraat ettiği ortaya çıktı.

13 yaşındaki çocuğu öldüren katilin cinsel istismardan yargılandığı ortaya çıktı

13 yaşındaki Hüseyin Nasrullah Çelik'i 6 yerinden bıçaklayarak öldüren Murat Ç'nin küçük çocuklara cinsel istismar suçundan yargılandığı öğrenildi. Daha önceden 2 taciz olayından yargılanan Murat Ç'nin tahliye edildiği ortaya çıktı.

DAHA ÖNCE YARGILANDIĞI 2 CİNSEL İSTİSMAR DAVASINDA SERBEST KALDI

2013 yılında merkez Bahçecik Mahallesinde 8 yaşındaki bir kız çocuğunu otomobile zorla bindirerek cinsel tacizde bulunduğu, 2017 yılında Yeni Mahallede 16 yaşındaki iki kız çocuğuna cinsel organını gösterdiği ve bu davalardan yargılandığı ortaya çıktı. 2013 yılındaki olayda tutuksuz yargılanırken, 2017 yılında ise Adıyaman Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanarak 10 ay hapis cezası ile cezalandırıldığı ve Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi yerel mahkemenin kararını bozarak şahsın beraatına karar verdiği ortaya çıktı.

TACİZ HABERLERİ BASINA YANSIMIŞTI

Öte yandan, zanlı Murat Ç'nin 26 Temmuz 2013 tarihinde ise 8 yaşındaki B.Ç isimli bir kızı taciz ettiği iddiası ile ilgili haberler kamuoyuna yansımıştı. O dönemde yerel ve ulusal medyaya yansıyan haberlerde ise, Adıyaman'ın Bahçecik Mahallesi Karataş Petrol yakınlarında 33 plakalı bir otomobile zorla bir kız çocuğunun bindirildiği ve kaçırıldığı ihbarı üzerine harekete geçen Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş şube ekipleri, 8 yaşındaki kız çocuğu B.Ç.'nin kaçırıldığını tespit etmiş, yaptıkları araştırmada ise B.Ç.'yi İmam Ağa Mahallesi'nde bir sokakta bulmuştu. Küçük kızı polis merkezine götüren ekipler, kız çocuğunun zorla bindirildiği iddia edilen otomobilin izini sürerek, Alitaşı Mahallesi'nde bir sokakta park halinde bulmuştu. Yapılan çalışmalar sonucunda kız çocuğunu kaçırdığı ve taciz ettiği ileri sürülen M.Ç. (30) yakalanarak gözaltına alındı. Zanlı emniyet müdürlüğüne getirilirken kendisini görüntüleyen basın mensuplarının taciz iddialarını ise yalanlamıştı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: 13 yaşındaki çocuğu öldüren katilin cinsel istismardan yargılandığı ortaya çıktı

Manşet

Haberler

3. Sayfa

Son Dakika Haberleri