Kati Piri Haberleri

Kati Piri haber, Kati Piri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kati Piri - 24.01.2020
AP Türkiye Raportörü Amor, Türkiye'ye ilk resmi ziyaretini değerlendirdi Açıklaması
Amor, Türkiye'de son dönemde yapılan anketlerin insanların halen AB değerlerine inandığını ve AB sürecini desteklediğini gösterdiğini aktararak, şunları söyledi: "Her zaman toplumun bütün kesimleriyle görüştük ve görüşmeye devam edeceğiz. Türkiye'nin AB'de yer alması sayesinde AB'nin Türkiye ile birlikte kendi imajı da tamamlanacak. Türkiye'den ne kadar çok muhatap bu süreçte yer alırsa Türkiye de eksiksiz bir tabloyla temsil edilmiş olacak. Sayın İmamoğlu'nu ve Sayın Şahin'i bu süreçte daha fazla rol alma konusunda cesaretlendirdim. AK Parti'ye de Avrupa'daki çeşitli siyasi partilerle daha sık temaslarda bulunmaları konusunda ricada bulundum." Kati Piri'nin düzgün ve profesyonel şekilde raportörlük görevini yerine getirdiğini dile getiren Amor, şunları kaydetti: "Yapmaya çalıştığımız şey denge kurmak değil, ülkede yaşanan neyse ona uygun olarak övmemiz gereken yerde övgüyü esirgemeyeceğiz, eleştirmemiz gereken yerlerde eleştirilerimizi yöneltmek durumundayız.
Kati Piri - 24.10.2019
AP'den YPG/PKK yanlısı karar
Eski Türkiye Raportörü Kati Piri de "PKK, Avrupa için tehdit oluşturmuyor.
Kati Piri - 08.10.2019
Nacho sanchez amor, ap'nin türkiye raportörü oldu
AP Komisyonu'nda Amor'un Türkiye raportörlüğü görevine getirilmesi görüşülerek onaylandı. AP'de Sosyal Demokratların üyesi olan Amor, yeni görevini Hollandalı Kati Piri'den devralacak.
Kati Piri - 08.10.2019
AP'nin yeni Türkiye raportörü Amor oldu
AP'deki Sosyal Demokratların üyesi Amor, bu görevi, Sosyalist grup üyesi Hollandalı Kati Piri'den devralacak.
Kati Piri - 07.09.2019
6 Eylül 2019 Haberleri
6 Eylül 2019 Manşet Haberleri.
Kati Piri - 29.05.2019
Hollanda'da AP seçimlerinde sosyal demokratlar kazandı aşırı sağ kaybetti
PvdA'dan dördüncü sıradan aday olan, bir önceki dönemdeki AP Türkiye Raportörü Kati Piri de yeniden seçildi.
Kati Piri - 27.05.2019
GRAFİKLİ - AP seçimlerinden "değişim talebi" çıktı
Diğer yandan, 2014 seçimlerinde 4 sandalye kazanan aşırı sağcı Geert Wilders'in liderliğindeki Özgürlük Partisi (PVV) hezimete uğrayarak 4 koltuğunu da kaybetti ve en büyük kaybı yaşayan parti oldu. PvdA'dan dördüncü sıradan aday olan ve bir önceki dönemde AP Türkiye Raportörü Kati Piri ise yeniden seçildi.
Kati Piri - 27.05.2019
Hollanda'da AP seçimlerini Timmermans kazandı, Wilders kaybetti
Sandıkların yüzde 98'inin sayıldığı AP seçimlerini resmi olmayan sonuçlara göre, AP Türkiye Raportörü Kati Piri'nin 4.
Kati Piri - 23.05.2019
Hollanda'da oy kullanma işlemi sona erdi
Kesin olmayan ilk sandık çıkış anketlerine göre, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri'nin 4.
Kati Piri - 30.04.2019
Ohal Komisyonu İngilizce Faaliyet Raporu Yayımlandı
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin (AİHM) iç hukuk yolu olarak adres gösterdiği OHAL Komisyonunun, göreve başladığı günden bu yana birçok Avrupalı heyeti ağırladığı bildirilen açıklamada, aralarında AİHM ve Avrupa Konseyi üst düzey heyetleri, Avrupa Komisyonu İnsan Hakları Komiseri Dunja Mijatovic, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri, Avrupa Birliği Türk Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger ve beraberindeki heyetlerin bulunduğu yetkililerin komisyonun faaliyetlerini şeffaflıkla yerinde gördükleri ve çalışmaları memnuniyetle karşıladıkları ifade edildi.
Kati Piri - 14.03.2019
Bozdağ Kati Piri'yi Bakanlığa Almamış
Türkiye ile müzakerelerin askıya alınmasını öngören Avrupa Parlamentosunun raporunu hazırlayan Hollandalı parlamenter Kati Piri'nin dönemin Adalet Bakanı Bekir Bozdağ tarafından Adalet Bakanlığına alınmadığı ortaya çıktı.
Kati Piri - 14.03.2019
Bakan Gül'den AP Yorumu: "Türkiye'ye Karşı Önyargılarla Dolu Rapor"
Avrupa Parlamentosu (AP), Hollandalı raportör Kati Piri'nin Avrupa Birliği'nin (AB) Türkiye ile üyelik müzakerelerinin askıya alınmasını öneren raporunu 109'a karşı 370 oyla kabul etti.
Kati Piri - 13.03.2019
Ap, 2018 Türkiye Raporu'nu Kabul Etti
Hollandalı AP üyesi Kati Piri tarafından hazırlanan "2018 Türkiye Raporu" Strazburg'daki Genel Kurulda oylandı.
Kati Piri - 20.02.2019
Avrupa Parlamentosu Türkiye ile İlişkilerin Askıya Alınması Önerisini Onayladı
AP Dış İlişkiler Komitesi, Türkiye Raportörü Kati Piri'nin Türkiye ile üyelik müzakerelerinin askıya alınmasını teklifini kabul etti.
Kati Piri - 29.11.2018
Kılıçdaroğlu, Alman Gazetesine Köşe Yazdı
Türkiye'nin Avrupalı müttefikleri ve AB ile ilişkilerinin son zamanlarda önemli bir dönemeçten geçtiğine dikkati çeken Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosunun Türkiye Raportörü Kati Piri'nin, taslak raporunda "Türkiye ile Avrupa Birliği arasında süren üyelik görüşmelerinin artık hiçbir anlam ifade etmediğini" belirtilerek "görüşmelerin durdurulması" önesinde bulunulduğunu hatırlattı.
Kati Piri - 15.11.2018
İkv : Müzakerelerin Askıya Alınması Türkiye'nin AB Üyeliği Hedefini Tümüyle Kaldırır
Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye raportörü Kati Piri'nin bu yılki taslak Türkiye raporunu açıklaması üzerine, Zeytinoğlu taslak raporu değerlendirdi: "AP Türkiye raportörü Kati Piri'nin Twitter hesabından duyurduğu rapor henüz taslak niteliğinde.
Kati Piri - 31.10.2018
AK Parti Myk Toplantısı
"Kati Piri'yi ciddiye almayın" Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Kati Piri'nin İstanbul Havalimanı'na ilişkin yaptığı paylaşımların hatırlatılması üzerine Çelik, "Kati Piri'yi ciddiye almayın, onun anlayacağı işler değil bu.
Kati Piri - 31.10.2018
AK Parti'li Çelik: Asgari Ücret Komisyonu Zamanında Toplanacak
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. AK Parti Genel Merkezi'nde basına kapalı gerçekleştirilen toplantı sonrası parti sözcüsü Ömer Çelik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çelik, ilk olarak yerel seçimlerde AK Parti'den İstanbul'da Binali Yıldırım, Ankara'da Mehmet Özhaseki'nin olacağı yönündeki iddiaların hatırlatması üzerine şunları söyledi: "Şu anda isimler ile ilgili her şey spekülasyondur. Ne zaman kesinleşir AK Parti bunları açıkladığı zaman kesinleşir." Türk İş ile DİSK'in Asgari Ücret Komisyonunun normalden önce toplanmasını istemesini hatırlatılması üzerine Çelik, "Asgari ücret komisyonuyla ilgili haberleri bakanımızla konuştuk. Asgari ücret komisyonu zamanında toplanacak" diye konuştu. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, dövizde yaşanan dalgalanmaların yabancı bir ülkenin başkentinde planlandığını öne sürmesinin hatırlatılması üzerine Çelik, şöyle konuştu: "Dolayısıyla bu saklı gizli bir mesele değil. Sistematik şekilde tırmandırılmak istenen bir sonuç olarak görülüyor. Şimdi konuşacağımız kısmı bu kadardır. Size herhangi bir başkenti ifade edecek değilim. Benim suskunluğumdan bile bir sonuç çıkarırsınız. Saldırıların, o gün kimlerin söylemleriyle gerçekleştiği her şekilde ortadadır. Türkiye bu kadar sistematik ve vahşi bir saldırıyı kendi imkan ve kapasitesiyle atlatmayı başarmıştır." 'SAYIN GÖKÇEK AK PARTİ AİLESİNİN İÇERİSİNDE BİR SİYASETÇİ' "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP'den Melih Gökçek'in adaylığını sorduğumuzda '94'den beri yol arkadaşım' ifadesini kullandı. AK Parti'nin adayı Melih Gökçek olabilir mi? Ayrıca bugün yine bir kulis iddiasıydı. MHP İstanbul adayının Bedrettin Dalan olabileceği ama Dalan 'düşünmüyorum' olarak açıkladı. MHP'nin Gökçek ve Dalan ismini açıklaması siyasi hamle olarak yorumlandı. Siz neler söyleyeceksiniz" sorusuna Çelik, şöyle yanıt verdi: "Bunlar tabiidir. Her parti adaylarını açıklayacak. Herkes kendi ismi altında bu seçime giriyor. Herkesin kendi siyasi ajandası var. Her parti kendi planlamasını yapmıştır. Kesinlikli siyasi aktörlerle görüşüyorlardır. Siyasetin doğası gereği olan tartışmalardır. Dün sayın Cumhurbaşkanımız Gökçek ile ilgili olarak kendisinin dava arkadaşlığına, kardeşliğine vurgu yaparak açıklama yaptı. Bu sayın Gökçek'in AK Parti ailesi içinde kardeşlikle nitelenen bir siyasi şahsiyet olarak bir vurgudur. Sayın Cumhurbaşkanımız bu şekilde değerlendirmiştir. Sayın Gökçek AK Parti ailesinin içerisinde bir siyasetçi. Bulunduğu konum ne olursa olsun bu konum değişmez. Bu açıklamalar kimlerin aktif olarak adayımız olacağı, olup olmayacağı şekilde bir sonuca bizi şu aşamada götürmez. Dünkü açıklama dava arkadaşlığına, kardeşliğe vurgu olarak değerlendirilmelidir diye düşünüyorum." AB Türkiye Raportörü Kati Piri'nin İstanbul Havalimanı'yla ilgili eleştiri tweetlerinin hatırlatılması üzerine Çelik, "Kati Piri'yi ciddiye almayın" dedi.
Kati Piri - 31.10.2018
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Myk Toplantısı Sonrası Açıklama Yaptı -1
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. AK Parti Genel Merkezi'nde basına kapalı gerçekleştirilen toplantı sonrası parti sözcüsü Ömer Çelik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çelik, ilk olarak yerel seçimlerde AK Parti'den İstanbul'da Binali Yıldırım, Ankara'da Mehmet Özhaseki'nin olacağı yönündeki iddiaların hatırlatması üzerine şunları söyledi: "Şu anda isimler ile ilgili her şey spekülasyondur. Ne zaman kesinleşir AK Parti bunları açıkladığı zaman kesinleşir." Türk İş ile DİSK'in Asgari Ücret Komisyonunun normalden önce toplanmasını istemesini hatırlatılması üzerine Çelik, "Asgari ücret komisyonuyla ilgili haberleri bakanımızla konuştuk. Asgari ücret komisyonu zamanında toplanacak" diye konuştu. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, dövizde yaşanan dalgalanmaların yabancı bir ülkenin başkentinde planlandığını öne sürmesinin hatırlatılması üzerine Çelik, şöyle konuştu: "Dolayısıyla bu saklı gizli bir mesele değil. Sistematik şekilde tırmandırılmak istenen bir sonuç olarak görülüyor. Şimdi konuşacağımız kısmı bu kadardır. Size herhangi bir başkenti ifade edecek değilim. Benim suskunluğumdan bile bir sonuç çıkarırsınız. Saldırıların, o gün kimlerin söylemleriyle gerçekleştiği her şekilde ortadadır. Türkiye bu kadar sistematik ve vahşi bir saldırıyı kendi imkan ve kapasitesiyle atlatmayı başarmıştır." 'SAYIN GÖKÇEK AK PARTİ AİLESİNİN İÇERİSİNDE BİR SİYASETÇİ' "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP'den Melih Gökçek'in adaylığına ilişkin sorduğumuzda '94'den beri yol arkadaşım' ifadesini kullandı. AK Parti'nin aday Melih Gökçek olabilir mi. Ayrıca bugün yine bir kulis iddiasıydı. MHP İstanbul adayının Bedrettin Dalan olabileceği ama Dalan 'düşünmüyorum' olarak açıkladı. MHP'nin Gökçek ve Dalan ismini açıklaması siyasi hamle olarak yorumlandı. Siz neler söyleyeceksiniz" sorusuna Çelik, şöyle yanıt verdi: "Bunlar tabiidir. Her parti adaylarını açıklayacak. Herkes kendi ismi altında bu seçime giriyor. Herkesin kendi siyasi ajandası var. Her parti kendi planlamasını yapmıştır. Kesinlikli siyasi aktörlerle görüşüyorlardır. Siyasetin doğası gereği olan tartışmalardır. Dün sayın Cumhurbaşkanımız Gökçek ile ilgili olarak kendisinin dava arkadaşlığına, kardeşliğine vurgu yaparak açıklama yaptı. Bu sayın Gökçek'in AK Parti ailesi içinde kardeşlikle nitelenen bir siyasi şahsiyet olarak bir vurgudur. Sayın Cumhurbaşkanımız bu şekilde değerlendirmiştir. Sayın Gökçek AK Parti ailesinin içerisinde bir siyasetçi. Bulunduğu konum ne olursa olsun bu konum değişmez. Bu açıklamalar kimlerin aktif olarak adayımız olacağı, olup olmayacağı şekilde bir sonuca bizi şu aşamada götürmez. Dünkü açıklama dava arkadaşlığına, kardeşliğe vurgu olarak değerlendirilmelidir diye düşünüyorum." AB Türkiye Raportörü Kati Piri'nin İstanbul Havalimanı'yla ilgili eleştiri tweetlerinin hatırlatılması üzerine Çelik, "Kati Piri'yi ciddiye almayın" dedi.
Kati Piri - 31.10.2018
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Myk Sonrası Önemli Açıklamalar
Kati Piri'nin İstanbul Havalimanı ile ilgili açıklamalarını da değerlendiren Çelik, konuya ilişkin şunları söyledi: "Kati Piri'yi ciddiye almayın.
Kati Piri - 31.10.2018
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Kati Piri'nin İstanbul Havalimanı ile İlgili Açıklamaları) Kati Piri'yi...
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Kati Piri'nin İstanbul Havalimanı ile ilgili açıklamaları) Kati Piri'yi ciddiye almayın, onun anlayacağı işler değil bunlar.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kati Piri Haberleri | Kati Piri Haber - Haberler - Kati Piri haberleri, son dakika kati piri haber ve gelişmeleri burada. Eski AP Türkiye Raportörü Kati Piri ve partisine 'Türk hacker saldırısı'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.08.2021 22:08:28. #1.13#

title