Katharine Branning Haberleri

Katharine Branning haber, Katharine Branning son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Katharine Branning - 31.05.2018
New York'ta "Türkiye Dostu Amerikalılar" Ödüllendirildi
Ödül alanlar arasında Amerikan Kongresinde ilk dostluk grubunu kuran eski kongre üyeleri Robert Wexler ve Ed Whitfield, Türkiye üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan Princeton Üniversitesi öğretim görevlisi Michael A. Reynolds, Truva kazılarına yaptığı katkılarla bilinen Dr. Brian Rose, Karun Hazineleri'nin Metropolitan Müzesi'nden alınıp Türkiye'ye iadesini sağlayan avukat Lary Kaye, Türkiye ile ilgili davalarda hukuki alanda mücadele eden David Saltzman, ünlü tarihçiler Justin McCarthy ve Heath Lowry, Türkiye'nin ilk uluslararası accelerator (hızlandırıcılar) programının öncülerinden Jeff Engell, Türkiye'nin yıllardır Amerika'da fahri konsolosluk görevlerini yürüten Los Angeles Fahri Başkonsolosu Bonnie Joy Kaslan ve Atlanta Fahri Başkonsolosu Mona Diamond, Türk sermayeli şirketler kategorisinde Godiva CEO'su Annie Young-Scrivner ve "Yes I Would Love Another Glass of Tea" kitabının yazarı Katharine Branning, Brooklyn Belediye Başkanı Eric Adams gibi isimler de bulunuyor.
Katharine Branning - 10.09.2015
Amerikalı Yazar Branning Konya'yı Ziyaret Etti
"Bir Çay Daha Lütfen" kitabıyla Türkiye'nin tanıdığı ABD'li yazar Katharine Branning, yeni çalışmaları kapsamında Konya'da ziyaretlerde bulundu.
Katharine Branning - 23.11.2014
Katharine Branning: Mahperi Hatun, 'Zamanının Meryem'i; Hatice'si'
'Ay Sultan', Türkiye'de 'Bir çay daha lütfen' kitabıyla tanınan Katharine Branning’in yeni romanı. Kitapta, Mahperi Hatun olarak bilinen Ay Sultan’ın hikâyesi anlatılıyor.
Katharine Branning - 14.11.2014
Osmanlı Yemekleri Bahane Selçuklu Sultanı Ay Sultan Sahane
Selçuklu Hayranı Amerikalı Ünlü Yazar Katharine Branning, Osmanlı Yemeklerinin yapıldığı Daruzziyafe'de okurları ve yayın ekibiyle bir araya geldi.
Katharine Branning - 12.11.2014
Tarihi Kadın Kahramanlar Gün Yüzüne Çıkıyor
Amerikalı yazar Katharine Branning, tarihte kadın rolüne dikkat çekiyor ve Selçuklu Sultanı Mahberi Hatun'un hikayesini gerçeklerden yola çıkarak kurguluyor ve Selçuklu medeniyetini "Ay Sultan" kitabıyla günümüze taşıyor.
Katharine Branning - 10.11.2014
"AY Sultan" Tüyap Kitap Fuarında Büyük İlgi Gördü
Türk, Osmanlı ve Selçuklu hayranı olan ABD'li ünlü yazar Katharine Branning'in, yeni romanı "Ay Sultan" Tüyap Kitap Fuarı'nda görücüye çıktı ve büyük bir ilgiyle karşılaştı.
Katharine Branning - 08.11.2014
Selçuklu Destanının Başrolündeki Kadın
"Ay Sultan", tarihi gerçekler ve kimi gerçek karakterler kullanılarak kurgulanan bir roman ve onun yazarı Katharine Branning, kendi hayalgücünün ürettiği müthiş bir 'Mahperi Hatun' hikâyesini anlatırken, 13.
Katharine Branning - 04.09.2014
Tokat Turizm Müdürüne, Amerikalı Yazar Branning'ten Çay İkramı
Tokat Kültür ve Turizm Müdürü Abdurrahman Akyüz, Amerikalı yazar Katharine Branning'i kentte kaldığı evde ziyaret etti.
Katharine Branning - 22.05.2014
"Ben Taşlı Yollarda Başladım, Siz İpek Yolu'ndasınız"
ABD'li yazar Katharine Branning İpek Üniversitesinde düzenlenen 'Türk Kültürünü Tanımak' konulu konferansta konuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Katharine Branning Haberleri | Katharine Branning Kimdir - Haberler - Katharine Branning haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Katharine Branning kimdir, hayatı ve biyografisi. New York'ta Türkiye Dostu Amerikalılar Ödüllendirildi - New.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.7.2021 23:12:49. #1.16#

title