Karlı: Kocamın Ayaklarını Yıkıyorum - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Karlı: Kocamın Ayaklarını Yıkıyorum

Haberler.Com - Haberler | Magazin
Karlı: Kocamın Ayaklarını Yıkıyorum

Songül Karlı, eşine karşı hizmette kusur etmiyormuş.

Ünlü sunucu, eşi Metin Yüce'den şiddet gördüğü haberler inin doğru olmadığını söyleyip ekledi: "Eşim kıskanç ama şiddete başvurmadı. Ben tam bir geyşa gibi davranırım. Eşimin ayaklarını bile yıkıyorum."

Semiha Şakir Huzurevi Sakinleri ve kimsesiz çocuklar için gerçekleşen söyleşi ve imza gününde sevenleriyle buluşan Karlı ile Arslan'ın sevenleri, ikiliyi soru yağmuruna tuttu. Özellikle Songül Karlı, kendisine yöneltilen zor sorular karşısında ne yapacağını şaşırdı. Karlı'ya yöneltilen en ilginç soru "Eşiniz çok kıskanç size şiddette bulundu mu?" oldu. Güzel şarkıcı"Evet eşim kıskanç. Ama hiçbir zaman şiddete başvurmadı. Kıskanç olduğu kadar bir o kadar da kibar'dır. Her evlilikte tartışmalar olur biz de ona benzer ufak tefek tartışmalar yaşıyoruz"derken "Siz eşinizi mutlu etmek için neler yapıyorsunuz?" şeklindeki bir soru karşısındaysa, "Onun sevdiği yemekleri yapıyorum, sözünden hiç çıkmıyorum. Tabii ki aynı şeyleri eşimde yapıyor benim için. Bazen ayaklarını yıkadığım bile oluyor"dedi.

İmza ve söyleşiyi izleyenler arasında Songül Karlı'nın eşi Metin Yüncü'de vardı. Karlı eşini konuklar arasında görünce "kocam bu kadar da sürpriz yapmayı sever" diyerek onu zorla sahneye çıkarttı. İmza sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan güzel şarkıcı, son zamanlarda Seda Sayan ile karşılaştırılmasıyla ilgili olarak "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" dedi.

Karlı: Kocamın Ayaklarını Yıkıyorum

Haberler.Com - Magazin Haberleri
500
title