Karacaahmet Mezarlığı'nda İntihar Eden Bankacının Geride Bıraktığı Not Yürek Yaktı

Karacaahmet Mezarlığı'nda İntihar Eden Bankacının Geride Bıraktığı Not Yürek Yaktı

İstanbul'da bankacı, arkadaşlarına ve ailesine attığı mesajların ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda intihar etti. Şahsın, intihar mektubunda "Bu ağır yük için üzgünüm" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

İstanbul'da bir şahıs, ailesine ve arkadaşlarına intihar edeceğini haber verdikten sonra Karacaahmet Mezarlığı'nda intihar etti. Şahsın evinde bıraktığı intihar mektubunda "Bu ağır yük için üzgünüm" yazdığı öğrenilirken, cenaze sağlık ekiplerince hastane morguna kaldırıldı.

ARKADAŞLARINA VE AİLESİNE İNTİHAR EDECEĞİNİ SÖYLEDİ

Adının G.D. olduğu öğrenilen ve bankada çalışan bir adam, ailesi için evine bir intihar mektubu bırakarak evden çıktı. Şahıs, arkadaşlarına da bir mesajlaşma uygulaması üzerinden intihar edeceğine dair mesajlar iletti. Daha sonra Karacaahmet Mezarlığına gelen şahıs, burada kendisini silahla kafasından vurarak intihar etti.

"BU AĞIR YÜK İÇİN ÜZGÜNÜM"

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Şahsın olay yerinde hayatını kaybettiği anlaşılırken, yapılan incelemede bölgede 2 silah bulundu. İntihar eden şahsın son zamanlarda hayatında olumsuzluklar yaşadığı öne sürüldü. Ayrıca ailesine bıraktığı intihar mektubunda da "Bu ağır yük için üzgünüm" ifadelerini kullandığı öğrenildi. Şahsın cenazesi Haydarpaşa Numune Hastanesi morguna kaldırıldı.

Karacaahmet Mezarlığı'nda İntihar Eden Bankacının Geride Bıraktığı Not Yürek Yaktı
Kaynak: İHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.