KARABEY KADRİ KARAOĞLU HABERLERİ

Karabey Kadri Karaoğlu haber, Karabey Kadri Karaoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karabey Kadri Karaoğlu

Karabey Kadri Karaoğlu

Doğum Yeri Bayburt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1966

Karabey Kadri Karaoğlu Kimdir ?

1966 yılı Bayburt doğumlu olan Dr. K. Kadri Karaoğlu İlk Orta ve Lise öğrenimini Bayburt’ta tamamladıktan sonra girdiği Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği bölümünden 2.sınıfta ayrılarak kazandığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Tıp eğitimi aldı ve bu fakülteden 1993 yılında mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Karabey Kadri Karaoğlu - 29.10.2015
Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Odabaş, Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmak isteyenlerin geçmişte olduğu gibi günümüzde de hüsrana uğrayacağını ifade ettiği konuşmasını şöyle tamamladı: "Birlik ve milli mücadele ruhunu gayesinden saptırmak isteyen, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenler bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada hüsrana uğrayacaklardır. Çünkü bu ruhla kurulan cumhuriyetimizi aziz milletimiz kendisi koruyacak, ona uzanan elleri kıracak ve devam ettirecektir. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar olacak, yarınlarımız bugünden daha mutlu, müreffeh olacaktır." Törene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Naci Ağbal, MHP Bayburt Milletvekili Karabey Kadri Karaoğlu, kamu kurum müdürleri ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Karabey Kadri Karaoğlu - 15.10.2015
Bayburt Tarımı Güç Kazanıyor" Projesi Tanıtıldı
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen törene, Vali Yusuf Odabaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Naci Ağbal, MHP Bayburt Milletvekili Karabey Kadri Karaoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Vali Yardımcısı Recep Höl, DOKAP Başkanı Ekrem Yüce, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe, Bayburt Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yaşar Mutlu, bazı kamu kurum müdürleri ile köy muhtarları katıldı.
Karabey Kadri Karaoğlu - 28.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Karabey Kadri Karaoğlu - 24.09.2015
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal Açıklaması
Ağbal, Türk milletinin gazi bir millet olduğunu dile getirdiği konuşmasında, şunları kaydetti: "Milletimiz gazi bir millettir. Bin yılda biz binlerce isimsiz şehitler verdik, bu toprakları kanlarımızla suladık ama her mücadelemizin sonucunu da hak yanında olduğumuz için Allah bu milletin bayrağını her zaman dik etti. Bugün her bakımdan bölgesinde gerçekten örnek alınan, iftihar edilen bir ülkeyiz. Bugün Avrupa kapılarında bin kişiyi, on bin kişiyi barındıramayan o medeni dediğimiz Avrupa ülkelerine karşı bu millet üç yıldır, dört yıldır alnı açık, başı dik, insanları bağrına basmış. Onun için bizim bugün sevincimiz en yüksektir, bizim bugün mutluluğumuz en yüksektir. Başımız dik, alnımız açıktır."  MHP Bayburt Milletvekili Karabey Kadri Karaoğlu ise her kesin bayramını kutlayarak, "Bayramlar birliğimizin, dirliğimizin, beraberliğimizin pekiştiği, sevgilerin arttığı günlerdir.
Karabey Kadri Karaoğlu - 18.09.2015
MHP'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı (3)
MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.
Karabey Kadri Karaoğlu - 18.09.2015
MHP'nin 1 Kasım Seçimlerindeki Aday Listesi Açıklandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde MHP'yi temsil edecek milletvekili adayları listesini açıkladı.
Karabey Kadri Karaoğlu - 18.09.2015
MHP'nin 1 Kasım 2015 Milletvekili Aday Listesi
Milliyetçi Hareket Partisi'nin 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri aday listesi belli oldu.
Karabey Kadri Karaoğlu - 20.07.2015
Bayburt İçin Ne Yapabiliriz Paneli
Açılış konuşmasını Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun'un yapacağı panelde Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt MHP milletvekili Karabey Kadri Karaoğlu, Bayburt Ak Parti milletvekili Naci Ağbal, hemşerimiz Ankara Ak Parti Milletvekili Prof.
Karabey Kadri Karaoğlu - 05.07.2015
Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygulamalara Tepkiler
Protesto yürüyüşüne Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt Milletvekili Karabey Kadri Karaoğlu, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, 32 sivil toplum kuruluşunun temsilcileriyle çok sayıda vatandaş katıldı.
Karabey Kadri Karaoğlu - 25.06.2015
Gümüşhaneli Milletvekilleri Giad'ın İftarında Buluşacak
Mini koalisyon iftarına milletvekilleri Fikri Işık, Kemalettin Aydın, Mustafa Canlı, Ahmet Gündoğdu, Sami Mallı, Murat Koç, Raziye Sezer Katırcıoğlu, Ziya Pir, Tahsin Tarhan, Talha Erol Durmaz, Naci Ağbal, Vedat Bilgin, Karabey Kadri Karaoğlu katılacak.
Karabey Kadri Karaoğlu - 12.06.2015
Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
MHP'den milletvekili seçilen Karabey Kadri Karaoğlu ise MHP İl Başkanı Süleyman Burç ve partililerle Bayburt Adliyesi'ne gelerek, İl Seçim Kurulu Başkanı Hasan Demirtaş'tan mazbatasını aldı.
Karabey Kadri Karaoğlu - 07.06.2015
Milletvekilleri Belli Oldu
2 milletvekilliği bulunan Bayburt'ta AK Parti'den Naci Ağbal, MHP'den Karabey Kadri Karaoğlu, Erzincan'da AK Parti'den Talha Erol Durmaz, CHP'den Erdoğan Özyalçın, Ardahan'da AK Parti'den Orhan Atalay, HDP'den Taşkın Aktaş, 3 milletvekilliği bulunan Kars'ta ise AK Parti'den Mehmet Uçum, HDP'den Ayhan Bilgen ve Şafak Özanli milletvekilliğine seçildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Karabey Kadri Karaoğlu Haberleri | Karabey Kadri Karaoğlu Kimdir - Haberler - Karabey Kadri Karaoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Karabey Kadri Karaoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP 25. Dönem Milletvekilleri Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 22:55:06. #1.16#

title