Kanat Atkaya Haberleri

Kanat Atkaya haber, Kanat Atkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kanat Atkaya - 27.09.2021
Bu yıl Neşet Ertaş anısına düzenlenen "Kadıköy Plak Günleri", 2 Ekim'de başlayacak
Programın ikinci gün söyleşisinin konuğu yazar Kanat Atkaya olacak.
Kanat Atkaya - 20.09.2021
'Şişli Plak Festivali' büyük ilgi gördü
Söyleşilere ve mezata ilgi yoğundu Festivalde müzik yazarı ve eleştirmen Murat Meriç'in moderatörlüğünü yaptığı söyleşilere ilgi yoğun oldu. Festivalin ilk günü Ahmetcan Taşdemir ve Serkan Fidan söyleşisi gerçekleşirken, festivalin ikinci gününde gazeteci Kanat Atkaya ve Led Zepplin, Iron Butterfly, Jethro Tull gibi pek çok sanatçının plak kapaklarının illüstrasyonlarını yapan Prof.
Kanat Atkaya - 24.12.2019
MZV Gençlik Zirvesi 2 bini aşkın gencin katılımıyla ZORLU PSM'de gerçekleşti
MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut'un moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte, Girişimci Ahu Büyükkuşoğlu Serter, Hikaye Anlatıcısı Barış Özcan, Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları ve Uygulamaları Merkezi Kurucusu Uzm. Dr. Kerem Dündar, Deneyimli Gazeteci Emin Çapa, Televizyon Program Yapımcısı ve Sunucu/ Çevre Aktivisti Güven İslamoğlu, İklim Aktivisti ve Fridays For Future Türkiye Kurucusu Atlas Sarrafoğlu konuşmalarıyla yer aldılar. Çok sayıda panelin de düzenlendiği Zirve'de, 'Araştırmalarla Gençlik Paneli'nde Bekir Ağırdır ve Evrim Kuran, 'Kültür Sanat Kodları Paneli'nde Gülşah Güray, Kanat Atkaya, Görgün Taner ve Murat Abbas, 'Engelleri Aşan Girişimler Paneli'nde Sadık Ünlü, Zafer Elçik ve Deniz Karaşahin, 'Yapay Zeka Paneli'nde; Prof.
Kanat Atkaya - 24.01.2019
Ankara Uluslararası Film Festivalinde "Genç Jüri"
Ulusal Belgesel Film Yarışması ana jürisinde, belgesel yapımcısı ve yönetmen Semra Güzel Korver, gazeteci yazar Kanat Atkaya, fotoğrafçı ve yönetmen Mehmet Turgut görev yapacak.
Kanat Atkaya - 20.09.2018
Fizy İstanbul Müzik Haftası Erlend Oye'yi Ağırladı
fizy İstanbul Müzik Haftası'nın paneller ayağında ise keyifli bir sohbet programı gerçekleşti. Gazeteci Kanat Atkaya, Müzik Yazarı Murat Meriç, Kontra Plak'ın Sahibi Okan Aydın ve Yönetmen ve Koleksiyoner İzzet Öz, Müziğin Hazine Avcıları: 21.
Kanat Atkaya - 19.09.2018
Fizy İstanbul Müzik Haftası Başladı
Aynı akşam Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars da rengarek programlarıyla, sonsuz enerjisiyle, kendi müziğimize uyarladığı Latin ezgilerle eğlencenin dansın ve muhabbetin doruğunda bir gece yaşatacak. Konser 21.30'da Zorlu PSM Studio'da gerçekleşecek. Fizy İstanbul Müzik Haftası'nın paneller ayağında ise keyifli bir sohbet programı gerçekleşecek. Öğleden sonra başlayacak paneller serisinde Gazeteci Kanat Atkaya, Müzik Yazarı Murat Meriç, Kontra Plak'ın Sahibi Okan Aydın ve Yönetmen ve Koleksiyoner İzzet Öz, "Müziğin Hazine Avcıları, 21.
Kanat Atkaya - 08.09.2018
3. Kadıköy Plak Günleri" Başladı
Radyocu Gülşah Güray moderatörlüğünde Kanat Atkaya ve Çağlan Tekil'in katılımıyla "Radyocular Plakları Anlatıyor" başlıklı söyleşinin de yapıldığı programda, pop, reggae, caz, indie, alternative, punk, rock ve elektronik gibi müzik türlerinde taş plaklar müzikseverlerin beğenisine sunuldu.
Kanat Atkaya - 06.09.2018
Müzeyyen Senar'ın 100. Yaşı Plaklarla Kutlanacak
Radyocu Gülşah Güray'ın oturum başkanlığında, Kanat Atkaya ve Çağlan Tekil'in konuşmacı olduğu "Radyocular Plakları Anlatıyor" söyleşisinin yapılacağı etkinlik, ilk gün Gözyaşı Çetesi, ikinci gün de Baba Zula konserine ev sahipliği yapacak.
Kanat Atkaya - 11.12.2017
Pantene Altın Kelebek Sahiplerini Buldu
HARUN KOLÇAK'A ANLAMLI ANMA Temmuz ayında hayatını kaybeden Türk pop müziğinin sevilen sesi Harun Kolçak da gecede anıldı. Harun Kolçak'ın en sevilen şarkılarının, sanatçı dostları tarafından seslendirildiği 'Çeyrek Asır' albümü 'En İyi Proje' ödülüne layık görüldü. Ödülü Harun Kolçak'ın babası Eşref Kolçak ve genç şarkıcı Umut Kuzey birlikte aldı. Eşref Kolçak'ın "Ben köy çocuğuyum, köydeyken çok kelebek yakaladım. Bu kelebeği oğlum Harun yüzünden alıyorum. Oğlumu anacığının koynuna verdim, bunu da onun koynuna vereceğim" sözleri davetlileri duygulandırdı. 44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde, başarılı performanslarıyla dikkat çeken; yetenekleri, güçleri, başarılarıyla adlarından söz ettiren Melisa Şenolsun, Hazal Filiz Küçükköse ve Miray Daner ise bu yıl kendi mucizelerini gerçekleştirerek 'Pantene Yıldızı Parlayanlar' ödülünün sahibi oldu. Geceye, Pantene Türkiye Marka Elçisi Neslihan Atagül Doğulu da katıldı. MUCİZE YARATANLAR Altın Kelebek tarihinde ilk kez verilen 'Muzice Yaratanlar' ödülünün sahipleri ise Kenan İmirzalıoğlu, Songül Öden, Engin Akyürek, Erkan Petekkaya, Cansu Dere, Tuba Büyüküstün oldu. Sunucu Cem Davran, bu kategoride ödüle layık görülen "Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in ödülleri de kendilerine takdim edilecek" dedi. YÜZDE 70 HALK OYLAMASI, YÜZDE 30 JÜRİ KARARI Bu yıl ilk defa Pantene Altın Kelebek oylamasına halkın seçtiği adaylar da eklendi. Final turunda yüzde 70 halk oylamasıyla, yüzde 30 Pantene Altın Kelebek Jüri kararıyla kazananlar belirlendi. Pantene Altın Kelebek Jürisi, Ertuğrul Özkök'ün başkanlığında; Hülya Koçyiğit, Erol Evgin, Faruk Bayhan, Kanat Atkaya, Melis Alphan, Onur Baştürk, Ömür Gedik ve Selim Akçin'den oluştu.
Kanat Atkaya - 26.09.2017
5. Uluslararası Canlandıranlar Festivali
Başvuruların "canlandiranlar.com" adresinden devam ettiği yarışmanın jüri üyeleri arasında Emre Senan, Gülengül Altıntaş, Hüseyin Karabey, Kanat Atkaya, Meral Erez, Ömer Ahunbay ve Sevil Demirci yer alıyor.
Kanat Atkaya - 16.03.2017
Dha İstanbul Bülteni - 4
AİLESİ VE YAKINLARI GÖZYAŞI DÖKTÜ Ani ölümüyle Doğan Burda Dergi Grubu'nu yasa boğan Kavasoğlu için başta ailesi olmak üzere yakınları ve sevenleri cami avlusunda gözyaşı döktü. Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı da cenazeye katılarak, Kavasoğlu ailesine başsağlığı diledi. Cenazeye Doğan Burda Dergi Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Hürriyet Yazarı Mehmet Yakup Yılmaz başta olmak üzere aralarında Sedat Ergin, Yalçın Bayer, Kanat Atkaya'nın bulunduğu Hürriyet Gazetesi yazarları, Doğan Holding, Doğan Burda Dergi Grubu ve Hürriyet Gazetesi yöneticileri ve çalışanları katıldı.
Kanat Atkaya - 22.02.2017
Kadir Has Üniversitesi'ne 28. Genç İletişimciler Yarışması'ndan 3 Ödül
ÖDÜL TÖRENİ ÖNCESİNDE "DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE İLETİŞİM" PANELİ Ödül töreni öncesinde gerçekleşen "Dijital Dönüşüm ve İletişim" başlıklı panelde ise günümüz medyası ve dijitalleşme konusu masaya yatırıldı. Moderatörlüğünü CNN Türk TV editörü ve programcısı Şirin Payzın'in yaptığı panelde Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Kanat Atkaya, Posta Gazetesi köşe yazarı Mehmet Çoşkundeniz ve Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Emre Ekmekçi konuşmacı olarak yer aldı.
Kanat Atkaya - 23.01.2017
Fanzini Laneth Heavy Metal Tutkunlarıyla Salon'da Buluşuyor
90'lı yılların başında ana akım medyada kendine yer bulamayan birçok genç grubun sözcüsü olan Laneth, Çağlan Tekil, Kanat Atkaya, Zarife Öztürk, Süreyya İzgi, Kerim Tunçay ve derginin son döneminde Tolga Akyıldız'ın da yazar kadrosunda bulunduğu editoryal ekibiyle, yayımlandığı 1991-1994 yılları arasında, efsane röportajları ve inceleme yazılarıyla adeta bir kült haline geldi.
Kanat Atkaya - 30.11.2016
Dha Yurt Bülteni-12
Gerek ülkemizdeki muhtaçların gerekse misafir olarak ağırladığımız milyonlarca sığınmacı kardeşimizin yaralarını sarmada, hayata tutunmalarını kolaylaştırmada milletimizin hayır, hasenat, sadaka, zeka gibi bağışların önemli bir payı ve katkısı olduğu açıktır. Zenginlerin malları üzerindeki fakir ve ihtiyaç sahiplerine ait payın dağıtılması, fakirlik, yoksulluk ve yoksunluk içinde yaşayan kesimlerin sorunlarının çözümü için de büyük bir imkandır. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın bu kabil hayri ibadetlere rehberlik yapması görevlerinden bir tanesidir. Başkanlığın bu tür mali ibadetlerin ifasında da halkımıza rehberlik etmesi için gerekli düzenlemeler yapılmalıdır." Görüntü Dökümü ---------------------- -Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez in konuşması Malik GÖDELİNER/ ADANA, - ================================================= 4)HÜRRİYET YAZARLARI VE TÜRSAB ÜYELERİ GAZİANTEP'TE BULUŞTU GAZİANTEP'te, Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Hürriyet Gazetesi işbirliğiyle 3 gün süren 'Gaziantep'i keşfet' etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında, Hürriyet Gazetesi yönetici ve yazarları ile TÜRSAB üyeleri kentin tarihi ve turistik mekanlarını gezdi.Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 'Gaziantep'i keşfet' etkinliğinde kente üyeleriyle gelen TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Hürriyet İcra Kurulu Başkanı Çağlar Göğüş, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Hürriyet İcra Kurulu Üyesi Zeynep Tandoğan, Hürriyet Yayın Koordinatörü Fikret Ercan ile Hürriyet Gazetesi Yazarları Ertuğrul Özkök, Gila Benmayor, Mehmet Yılmaz, Vahap Munyar, Yalçın Bayer, Erdal Sağlam, Kanat Atkaya ve Melis Alphan, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü'nün (UNESCO) Gastronomi dalında Yaratıcı Şehirler Ağı'na giren Gaziantep'i gezdi.
Kanat Atkaya - 23.11.2016
Karikatür Oscarları Sahipleriyle Buluştu
Aydın Doğan Vakfı'nın her yıl dünyanın dört bir yanından karikatüristleri bir araya getirdiği, serbest konulu Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Ödül Töreni'nin 33'üncüsü Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde, Kanal D Ana Haber sunucularından Gözde Atasoy'un takdimiyle gerçekleştirildi. Aydın Doğan Vakfı Onursal Başkan Vekili Sema Doğan, Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner ve Aydın Doğan Yalçındağ, Aydın Doğan Vakfı Yürütme Kurulu Başkanı Candan Fetvacı'nın da yer aldığı açılış törenine Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Hürriyet Gazetesi Yayın Danışmanı Doğan Hızlan, Hürriyet Gazetesi Yazarları Fatih Çekirge, Kanat Atkaya, Hürriyet Gazetesi Yayın Direktörü Fikret Ercan; Atlas Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sinan Çakmak; CNN Türk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş, CNN Türk Haber Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Boratav, Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar, MediaCat Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, Milliyet Gazetesi Yazarı Yaman Törüner'in de aralarında bulunduğu çok sayıda isim katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kanat Atkaya Haberleri | Kanat Atkaya Kimdir - Haberler - Kanat Atkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kanat Atkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Tuba Büyüküstün: Adım herkesle yazılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 23:59:13. #1.15#

title