Kadir Şeker'in telefon kayıtları incelendi, Özgür Duran'dan bir ize rastlanmadı
Haberler » 3. Sayfa » Kadir Şeker'in telefon kayıtları incelendi, Özgür Duran'dan bir ize rastlanmadı - Haberler

Kadir Şeker'in telefon kayıtları incelendi, Özgür Duran'dan bir ize rastlanmadı

Konya'da sevgilisi tarafından şiddet gören kadını kurtarmak isterken Özgür Duran'ın ölümüne sebebiyet veren Kadir Şeker'in telefon kayıtları incelendi. Kayıtlara göre Kadir'in kadın ve sevgilisi Özgür Duran'ı daha önceden tanımadığı belirlendi.

Kadir Şeker'in telefon kayıtları incelendi, Özgür Duran'dan bir ize rastlanmadı

Konya'da parkta şiddet gören kadını kurtarmaya çalışırken katil olan 20 yaşındaki 'in telefon kayıtlarına göre, kadın ve sevgilisi Özgür Duran'ı daha önceden tanımadığı belirlendi. Duran'ın kalbe isabet eden tek bıçak darbesi ile öldüğü, Kadir'in yüzünde ve boynunda darp izi, elinde bıçak yarası olduğu tespit edildi.

Türkiye'nin konuştuğu olayla ilgili Konya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturması titizlikle sürdürülüyor. Sabah'tan Halit Turan'ın haberine göre, Kadir Şeker'in (20) Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kayıtlarından istenilen telefon görüşmelerinde hayatını kaybeden Özgür Duran ile sevgilisi Ayşe D. ile daha önce aralarında hiçbir görüşme kaydı bulunmadığı belirlendi.

DARP İZLERİ DOĞRULUYOR

Özgür Duran'ın otopsi raporunda ise vücudunda herhangi bir darp izinin bulunmadığı, kalbine tek bıçak darbesi isabet ettiği belirtildi. İfadesinde Özgür Duran'ın yüzüne vurup, boğazını sıktığını anlatan Kadir Şeker'in sağlık raporunun da ifadesini doğrular nitelikte olduğu öğrenildi. Raporda Kadir'in sağ ve sol gözünde morarma, yüzünde çizik, boynunda da yara izi tespit edildiği, elinde de bıçak kesiği olduğu belirtildi.

HALI SAHADAN 5 TANIK

Olayın yaşandığı akşam halı sahada futbol maçı yapan 4'ü Suriye uyruklu 5 kişinin daha ifadelerine başvuruldu. Olayın yaşandığı anı görmediğini belirten tanıklar, kadının çığlıkları üzerine park içerisindeki kamelyanın yanına geldiklerini, yaralı için ambulans çağırdıklarını söyledi. Öte yandan Özgür Duran ve sevgilisiyle aynı evde kalan amcası B.D'nin de ifadesine başvurulacağı öğrenildi.


Haber Videosu

: Kadir Şeker'in telefon kayıtları incelendi, Özgür Duran'dan bir ize rastlanmadı
HABER YORUMLARI (130)

 • ZİYAA:
  Tamam yardım ettin de. . . Niye öldürüyorsun oğlum adamı? Hem dünyanı yaktın. . . Hem de ahiretini. . .
 • 1905:
  bak arkadasım yardım etmeye kalkmıs adam kadırı darp etmıs kadır ordan uzaklasınca adam kadırın pesıne takılıp kadırı tekmelemeye devam etmıs o sırada kadır cıkarmıs vurmus adamı
 • ADEMHAVVA:
  Evli olanlar yazsın, hangimiz bu vahim hale gelmiş dünyada sürekli tartışmıyoruz,tartışmanın konusu her şey olabilir ,Kadınlar bu dünyaya günahsız geldi ve günahsız gidecek diye bir algı var y,kadını yargılamak için yazmıyorum bizim işimiz değil, biri diyor şeker gibi çocuk biri çıkmış kadına şiddet biri kadın hakları diye erkeklerden daha çok imtiyazları var hale getirilmişler,etkenlerin hakkı yeniyor eşitsizlik var aynen Allah kadınla erkeği eşit yaratmadı, hani aksini söylüyorsunuz madem eşitlik erkeğin beyanının önemi yok mu, iftirayı meşru hale getirmişler, bazılarda kendini bilmez sanatçılar, ortada adam ölmüş ölen adam suçlu, öldüren haklı, kadın mağdur öylemi yok ya O sosyal medyada kadir şekeri destekleyenler varya Türkiye sınıfta kaldı yazıklar olsun bir toplumun imanindan süzen adalet sınıfta kaldı,
 • C.ESMER:
  Bir insanın cebinde bıçakla niye gezer? 2 Tokat için insan mı öldürülmüş. Ogün o olmasaydı belki başka bir kavgada korkudan başka birinin canını yakacaktı bu çocuk!
 • ISİMSİZ:
  Allah bizleri ve tüm kardeşlerimizi ,evlatlarımızı görünen ve görünmeyen şerlerden korusun.
 • YORUMCU:
  Yahu arkadaş adalet bu olmamalı. O zaman herkes elinde bir bıçakla sokak sokak tartışan insan arasın. Az duygusal olmayın !!!
 • SERT CAN:
  kocayı T. C. de sınarsan böyle olur . . . yani eşi ile tartışan birini araya girip eşinin yanında artıstlik yapsa onu maffeder kim olursa olsun eşim çocuğum ailem yanında bana kimse hareket çekemez bence bu adam suçludur. . . Türk toplumunda eşi ile adam tartısıyor. . eşine en fazla bağırır çağırır yanın da bıçak taşıyyor olaya bak sen gidiyor adamın kalbine saplıyor bak sen katilsin sen katil aileyi yıktın her kavga eden karı kocanın birini öldür o zaman buradan çıkan sonuç bu çocukları varsa yetim . .
 • ZABITA:
  Öncelikle eşi değil sevgilisi, ikincisi yanında silah taşımıyor bıçak taşıyor her zaman bıçak ufak işleri görmeye lazım olur ve kendi can güvenliği için herkes taşımalıdır bu yüzden sünnet te bıçak taşımak, üçüncüsü ölen adamda hiç bir şey yok kadirin boynundan tutmuş gözlerini yumruklayıp komaya sokacak adam, ne yapsaydı kadir ''''Abi haklısın kadını öldürebilirsin dövebilirsin umuma açık bir parkta istediğini yapabilirsin, ben karışmamalıydım komaya sok ta ambulans gelsin de beni götürsün''''
 • BİRİ:
  Kardeşim ben n anlattıklar çok doğru ve de gerçeğin ta kendisidir. Lakin içinde bulduğun toplumdan kaç kişi bunu anlayacak? Cahil ve de barbar bir toplum olduk maalesef.
 • JUSTİCE:
  Kanunların mutlak uygulanması adaleti değil bilakis bazan adaletsizliğin kendisini doğurur. Her kanunun hukuki olduğu söylenemez. Bunun için yasakoyucu nun kanun yaparken neye parmak kaldırdığını bilen işadamı, tüccar, sanayici değil, eğitim görmüş, bilinçli mebuslara ihtiyaç var
Tüm 130 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler