Kadir İnanır, Ebru Polat'ın amcası olduğu yönündeki iddiaları yalanladı

Kadir İnanır, Ebru Polat'ın amcası olduğu yönündeki iddiaları yalanladı

07.11.2019 12:16 | Son Güncelleme: 08.11.2019 06:56

Şarkıcı Ebru Polat, geçtiğimiz gün katıldığı canlı yayında "Kadir İnanır öz amcam olabilir" dedi. Polat'ın iddiasıyla ilgili açıklama yapan İnanır, "Saçmalamış" cevabını verdi.

Yaptığı paylaşım ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Ebru Polat, geçtiğimiz gün katıldığı 2. Sayfa programında Kadir İnanır'ın öz amcası olabileceğini söyledi. Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Kadir İnanır, hakkındaki iddialara cevap verdi.

"KADİR İNANIR AMCAM OLABİLİR"

Ebru Polat, yeni şarkısı Anlayacaksın'ı çıkarmasının ardından magazin programı 2. Sayfa'ya konuk olmuş ve "İlk defa böyle bir şey söylüyorum" diyerek Kadir İnanır hakkında "Babaannem eşiyle sorun yaşadığı için 3 çocuğunu yurda bırakmış. Sonra eve çıkıp durumunu düzelttiğinde çocuklarını geri almak istemiş ancak en büyük çocuğunu evlatlık vermişler. "Kadir İnanır'la babam inanılmaz benziyor. Babaannem yıllarca 'Kadir İnanır senin amcan' diye öğretti bana. Kadir İnanır'ı uzaktan gördüğümde bana çapkın değil de çok tatlı bakıyor. Adamın içine mi doğuyor bilmiyorum. 12 yıldır bu işi yapıyorum ilk defa böyle bir şey söylüyorum. Amcam mı acaba diye çok merak ediyorum." demişti.

"EBRU HANIM SAÇMALAMIŞ"

Sözcü'de yer alan habere göre: Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen usta oyuncu Kadir İnanır, muhabirin Ebru Polat'ın iddiasını hatırlatmasıyla "Böyle bir şey mümkün değil. Amcası falan değilim tabi ki de Ebru Hanım saçmalamış" şeklinde konuştu. Yakın arkadaşıyla alışveriş yapan İnanır, soruları yanıtladıktan sonra kundura ve takım elbise denedi.

Kadir İnanır, Ebru Polat'ın amcası olduğu yönündeki iddiaları yalanladı
Haber Yorumları (21)
KÜBRA: KADİR AMCA BUNUNLA AKRABA OLDUĞUNU ÖĞRENSE, GİDER KENDİNİ UÇURUMDAN ATAR :D
UZMAN PSİKOLOG: BENİM TAVSİYEM UZMAN BİR PSİKOLAĞA GÖRÜNMENİZ İYİ OLUR VEYAHUT BENİM BÜROMADA GELEBİLİRSİNİZ İLETİŞİME GEÇERSENİZ SİZİ MUAYENE ETMEK İSTERDİM
BRO: Bu kadın gündem olabilmek için sürekli saçma sapan şeyler yapıyor.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title