Haberler
Güncelleme:

Otomobil almak için en doğru zaman hangisi: Seçimden önce mi, sonra mı?

Sıfır ya da ikinci el araç almak isteyenler, ilkbahar yaklaşırken fiyatların tekrar artışa geçmesinden korkarken doğru zamanın seçim öncesi mi yoksa sonrası mı olduğu sorusuna yanıt arıyor. Kredi faizlerindeki artış sonrası vatandaşlar senet ve kredi kartlarına yönelirken uzmanlarsa araç almak için yaz aylarıyla birlikte fiyat artışının ortaya çıkabileceği uyarısında bulunuyor. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (4)

sade vatandaş:

otomobil almak için en uygun zaman mülakatsız torpille bir işe girip üç beş yerden maaş alacağın zamandır

62
0
yanıtYanıtla
Eroğlu:

Şu uzmanlardan gına geldi oto galericilere uzman diyorsunuz, haber yapıyorsunuz. O uzmanlar Ekim gibi"bu son düşüş, fiyatlar fırlayacak"diye siz yazmış, Show Tv gibi kanallar yayınlamıştı. Ne oldu? O uzmanları dinleyenlerin paraları buhar oldu. Yapmayın bunu. Reklam parası için milleti kandırmayın!

24
3
yanıtYanıtla
GÖRÜNMEZ ADAM:

Seçimden sonra alın iki üç katına

13
9
yanıtYanıtla
Can Dersimli:

Seçim öncesi hükümet döviz kuruna müdahale ettiğinden sıfır araç fiyatlarındaki artış sınırlıydı seçimden sonra zamlar artan döviz kuru ile birlikte yağmur gibi yağacağından araç piyasasıda bundan etkilenecektir. Her zaman bahar aylarında araca talep artar kış gelince de azalır. Bu dönem alan kazanır.

10
5
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title