Haberler
Güncelleme:

Günlerce takip ettiği husumetlisine pusu kurup silahla sırtından vurdu

İstanbul'da kimliği belirsiz bir şahıs, husumetli olduğu kişiyi günlerce takip ederek pusuya yattı. Çevrede bulunan güvenlik kameralarını sprey boya ile boyayan saldırgan, Mehmet Mis'i sırtından vurarak yaraladıktan sonra kaçtı. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (13)

Serkan Türkeş:

Bu ülkeye idam gelmedikçe kimse adam gibi durmayacak bireysel silahlanma vb durumlar ülke takasa döndü dinsizin hakkından imansız gelinmeli vicdanı olmayani devlet acimamali

146
17
yanıtYanıtla
o zen:

Biran önce erken seçim olmalı. Ülke teksasa döndü. Rüşvet adam kayırma torpil aldı başını gidiyor. Her yerde haraç çeteleri var. 2024 Türkiye mize yakışmıyor. Yabancı uyruklular mülteciler ülkenin sahibi oldu

94
62
yanıtYanıtla
Hasan:

Hehe erken secime gidince baska prti gelince idam ve caydırıcı ceza getirecek….. ne alakası varsa? Halk bozuk ise yönetimin ne aucu var acaba?

yanıt2
yanıt1
Halil Yarbaşı:

Düşmanının suçu her ne olursa olsun Arkadan vurulmaz bu çok kahpece bir şey

99
9
yanıtYanıtla
gaddar kerim:

Allah sifa versin, cocuklarina bagislasin insallah ??

92
2
yanıtYanıtla
ali taş :

Ülkeler Adaletsizlikten yıkılır. Yıkığız aslında da farkında değiliz.

43
7
yanıtYanıtla
Hashmet Altaic:

Bu ülkeye insanlık vicdan birlik beraberlik geri gelmeden bu işler durmaz

39
2
yanıtYanıtla
Metin Yalcin:

Husumetlisi = Paylaşılamayan Dünya malı

27
2
yanıtYanıtla
Fuat Gençoğlu:

idam neden gerekiyor?? Bunu yapan paşa gibi gidip yatıyor 3 öğün yemeği geliyor hastalansa reviri var ama ölenin arkadaki çoluğu çocuğu karısı ortada kalıyor bir ömür çekiyor..Vuranın umru bile değil ki arkada kalanlar.. Artık idam yasalaşmalı bu kadar çok mülteci varken ortalık hep arıza olacak.. Trafikte adam küfürler ediyor karşısındaki susuyor acaba adamın silahı falan varmıdır diye.. Artık modern bir ülke olmaktan çok uzağız madem can alan canından da olacağını bilsin bari yarısı çekinse çok aileye ateş düşmez terör suçlusu dahil yatıyor bizim vergimizle besleniyor yazık..

21
1
yanıtYanıtla
Köfteci Jardel:

İdam cezası şart. Elektrikli sandalye ile idam edilmeli bu tür mahluklar. Tıpkı Amerika'da olduğu gibi. Gerekirse referandum yapılsın. Artık bu anarşi ve vahşet son bulsun.

1
0
yanıtYanıtla
Köfteci Jardel:

İdam cezası şart. Gerekirse referandum yapılsın. Evet oyu vermezsem ellerim kırılsın. Amerika'da olduğu gibi elektrikli sandalye ile idam cezası istiyoruz. Bizim Amerika'dan neyimiz eksik?

1
0
yanıtYanıtla
Behlüldane :

Sn.RTE sesleniyoruz ülke teksasa dondu İdam idam idam başka seçenek yok yok

0
0
yanıtYanıtla
Halil çağrı Çevik:

Şayet bu adam bulunamazsa bu adam prafosyonel bir modern katil diyebilirim

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title