Sokak Ortasında Pompalı Tüfek Dehşeti Kamerada

Sokak Ortasında Pompalı Tüfek Dehşeti Kamerada

İstanbul'da iki grup arasında yaşanan kavgada taraflardan biri pompalı tüfekle dehşet saçtı. Tüfekle yaralanan şahsın vurulduğu ve araca binip uzaklaştığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

İstanbul Ümraniye'de meydana gelen olayda aralarında önceden husumet olan iki grup arasında kavga çıktı. Gruptakilerden biri karşı tarafa bıçakla saldırınca apartmandan çıkan şüpheli elindeki pompalı tüfekle ateş açtı. Açılan ateş sonucu yaralanan adamın vurulma anı güvenlik kameralarına yansırken mahalleli büyük panik yaşadı.

Ümraniye'de iki grup arasında yaşanan kavgada pompalı tüfek dehşeti yaşandı. Kavgada bıçak kullanan şahsın pompalı tüfekle vurulma anı, saniye saniye görüntülendi.

ARALARINDA HUSUMET VARDI

Ümraniye'de husumetli oldukları öğrenilen iki grup arasında yaşanan kavga, sokak ortasında dehşete sahne oldu. İki grup geçtiğimiz pazar günü karşı karşıya geldi. Gruptakilerden biri karşı tarafa bıçakla saldırdı. Bu sırada apartmandan pompalı tüfekle çıkan şahıs, tüfeği karşı tarafa yöneltti. Bu sırada elinde tüfekli şahıs bıçakla saldıran şahsın darbesiyle yere düştü. Şahıs yerde iken elinde bıçaklı şahsa pompalı tüfekle ateş açtı.

MAHALLELİ BÜYÜK TEHLİKE ATLATTI

Yaralanan şahıs hızla araca binip kaçtı. Bu sırada pompalı tüfekli şahıs ayağa kalkarak tekrar tüfeğini araca yöneltti. Ancak tüfek ateş almadı. Tüm bu yaşanan pompalı dehşeti ise kameralara yansıdı. Mahallede büyük paniği yaşandığı görüntülerde, bir şahsın yerde yatarken tarafların karşılıklı olarak bağrıştığı görülüyor.

VURULMA ANI SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

İddiaya göre taraflardan biri kavgada bıçak kullanınca, karşı taraf da pompalı tüfekle karşılık veriyor. Yerde yatan şahsın başına giden şahıs, pompalı tüfekle vurulunca aksayarak yerde yatan şahsın başından ayrılıyor. Bu sırada bordo renkli kıyafet giyen başka bir şahsın elindeki bıçakla, vurulan şahsı uzaklaştırmaya çalıştığı anlar an be an görüntülere yansıyor. Şahsın vurulma anı ve kendisini almaya gelen beyaz renkli hafif ticari araca kendini atma çabası an be an gözler önüne seriliyor. Bu sırada civardaki vatandaşların yaşadığı korku ve panik de dehşetin boyutunu ortaya koyuyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.