İstanbul'da dövmecide tecavüz dehşeti! Sanık ağır ceza mahkemesinde yargılanacak

İstanbul'da dövmecide tecavüz dehşeti! Sanık ağır ceza mahkemesinde yargılanacak

19.01.2020 14:07 | Son Güncelleme: 19.01.2020 14:46

İstanbul Fatih'te bir dövmeciye giden Faslı kadın, İran uyruklu dövmecinin tecavüzüne uğradı. Zanlının elinden kurtulan Faslı kadın, yolda gördüğü polislere durumu anlattı. Gözaltına alınan Bahman V, suçlamaları reddetti. Zanlı, "nitelikli cinsel saldırı"dan ağır cezada yargılanacak.

İstanbul Fatih'teki bir dövme stüdyosuna giden Fas uyruklu turist kadının, dövme yaptırdığı İran uyruklu dövmeci tarafından tecavüze uğradığı iddia edildi.

Sabah gazetesinden Sema Alim Dalgıç'ın haberine göre; skandal olay, şu şekilde anlatıldı: 32 yaşındaki Fas uyruklu F.D., geçtiğimiz ağustosta Kumkapı'da bulunan bir dövme stüdyosuna gitti. Burada İran uyruklu dövmeci 28 yaşındaki şüpheli Bahman V. ile görüştü. Dövme yaptırmak üzere Bahman ile anlaşan F.D., istediği modeli seçtikten sonra dövme koltuğuna oturdu. Bahman V., mağdur kadına dövmesini yaptı. Ardından F.D. dövme yapılan bölgeyi yıkamak için stüdyoda bulunan banyoya girdi. Bu sırada şüpheli Bahman V., banyo kapısını açarak içeri girdi ve genç kadına tecavüz etti.

SUÇLAMAYI REDDETTİ

Zanlının elinden kurtulan Faslı kadın, dışarı çıkarak yol üzerinde gördüğü polislere durumu anlattı. Polisler tarafından gözaltına alınan Bahman V., suçlamaları reddetti. Savcılık, şüphelinin üzerine atılı "Nitelikli Cinsel Saldırı" suçunu işlediğini belirterek ceza talep etti. Bahman V., ilerleyen günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

İstanbul'da dövmecide tecavüz dehşeti! Sanık ağır ceza mahkemesinde yargılanacak
Haber Yorumları (75)
SİVASLI İBOCAN: Gelene gidene birşey demiyorum da, geçenlerde Beyazıt semtinde bir adrese gittim, caddede bir vatandaşa şu isimli sokak nerede diye sordum, adam bana yarım Türkçesi ile tarif etti, teşekkür ettim nerelisin dedim, yabancıyım dedi. . Yani ben Türk vatandaşı olarak , adres bilemem ama adresi sorduğum yabancı ise siz anlayın artık. . !!
ATARLI VATANDAŞ: iran lıdan suriyeliden araptan nefret ediyorum
EŞİTLİK: Man kafa sen onları sevsen ne sevmesen ne çokta tınnn
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title