İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

İstanbul Bilim Üniversitesi Haberleri

İstanbul Bilim Üniversitesi haber, İstanbul Bilim Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İstanbul Bilim Üniversitesi - 11.9.2020
Netkent Üniversitesi'nden öğrenci ile "dijital büyüme" çalışması
Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi Genel Sekreteri Cavit Tuna, "Büyük bir dijital ailenin bireyleri olan öğrencilerimizin de çalışmalarımıza aktif katılımını arzu ediyor ve başarı hikayemizde daha etkin rol almalarını önemsiyoruz.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 27.8.2020
Netkent Üniversitesi'nden "Net Tercih Lisans Bursu" imkanı
Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi, bünyesindeki İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin, İşletme, Ekonomi ve Finans, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümlerine bu yıl kayıt yaptıracak öğrencilere, eğitim ve iş yaşamlarındaki geçmiş başarıları, geleceğe yönelik...
İstanbul Bilim Üniversitesi - 7.8.2020
Bakan Kasapoğlu'ndan YKS tercih sürecindeki milli sporculara önemli hatırlatma
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercih sürecinde olan milli sporcuların 'Yüzde Yüz Sporcu Bursu Mutabakatı' çerçevesinde 52 vakıf üniversitesinde tam burslu okuyabileceklerini hatırlattı.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 20.7.2020
Netkent Üniversitesi, "1 milyon yazılımcı" hedefine katkı sunacak bursiyerleri açıkladı
Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi'nin, Türkiye'nin "1 milyon yazılımcı" yetiştirilmesi hedefine katkı sağlamak amacıyla, 1.000 öğrenciye 4 yıl süreyle vereceği yazılım mühendisliği bursunun ilk kazananları belli oldu.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 11.7.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Sırtına dezenfektan çantası bağlayıp yamaç paraşütü yaptıYamaç Paraşüt Sporcusu Antalya Bilim Üniversitesi İç Mimarlık öğrencisi Metehan Göller (20), tatil için geldiği memleketi Van'ın Erciş İlçesi'nde sırtına bağladığı dezenfektan çantasıyla yamaç paraşütü yaparak, koronavirüse dikkat...
İstanbul Bilim Üniversitesi - 9.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ-16
Okul bahçesindeki drenaj kazısında göçük; 2 işçi toprak altında kaldı (2)İŞÇİLER 45 DAKİKADA ÇIKARILDIKütahya'da Adnan Menderes Orta Okulu bahçesindeki drenaj kanalı için yapılan kazı çalışması sırasında meydana gelen göçükte toprak altında kalan 2 işçi AFAD, itfaiye ve sağlık ekiplerince...
İstanbul Bilim Üniversitesi - 9.7.2020
Okul bahçesindeki drenaj kazısında göçük; 2 işçi toprak altında kaldı (2)
İŞÇİLER 45 DAKİKADA ÇIKARILDIKütahya'da Adnan Menderes Orta Okulu bahçesindeki drenaj kanalı için yapılan kazı çalışması sırasında meydana gelen göçükte toprak altında kalan 2 işçi AFAD, itfaiye ve sağlık ekiplerince 45 dakikalık çalışma sonrasında çıkarıldı.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 30.6.2020
Netkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay'dan "denklik başvurusu" değerlendirmesi Açıklaması
Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tayfun Turgay, ilk mezunlarını 2021-2022 eğitim-öğretim dönemi bittikten sonra vereceklerini hatırlatarak, öğrencilerin bu süreçten sonra YÖK'e denklik başvurusu yapabileceklerini, o tarihe kadar herhangi bir başvuru yapılmasının...
İstanbul Bilim Üniversitesi - 27.6.2020
Son dakika haberleri! YÖK'ten 'Netkent Üniversitesi' açıklaması
Gelen son dakika haberlerine göre YÜKSEKÖĞRETİM Kurulu (YÖK), Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi'nin kurul tarafından tanınmadığını bildirdi.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 27.6.2020
YÖK'ten "Netkent Üniversitesine" ilişkin uyarı Açıklaması
Yükseköğretim Kurulunca (YÖK) Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren "Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi"nin kurul tarafından tanınmadığı bildirildi.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 23.6.2020
Netkent Üniversitesi'nin "Yarınlar Bizim" bursuna 1.703 başvuru
Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi'nin Türkiye'ye yazılım mühendisi yetiştirmek ve KKTC'nin bir yazılım üssü olmasını sağlamak hedefiyle hayata geçirdiği "Yarınlar Bizim" burs programına 1.703 kişi başvurdu.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 10.6.2020
Netkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde dersler online ortamda başladı
Kovid-19 salgını sürecinde eğitime devam eden Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi, 2019-2020 akademik yaz dönemi için ders başı yaptı.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 4.6.2020
Netkent Üniversitesi'nden "1 milyon yazılımcı" hedefine 4 milyon dolarlık eğitim desteği
Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi, Türkiye'nin "1 milyon yazılımcı" yetiştirilmesi hedefine katkı sağlamak amacıyla 2020-2021 güz döneminden başlamak üzere 5 yıl süreyle her dönemde 100, toplamda 1.000 öğrenciye 4 yıl süreyle karşılıksız yazılım mühendisliği bursu verecek.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 21.5.2020
Prof. Dr. Kerem Alkin: "ABD, Covid-19 meselesini ikinci bir Pearl Harbor Baskını gibi kullanma...
İstanbul Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin, korona virüs (Covid-19) ile mücadelede dünya genelinde ekonomide gelinen durumu, petrol fiyatlarındaki düşüşü, Doğu Akdeniz ve Libya meselesini "Jeopolitik Diyalog" programında değerlendirdi.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 12.5.2020
Üniversite öğrencisi, CİMER'den istediği mikroskoba kavuştu
Nevşehir'de üniversite öğrencisinin deneylerinde kullanmak için Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezinden (CİMER) talep ettiği mikroskop kendisine hediye edildi.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 18.4.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısının bugün eklenen 4 bin 353 kişiyle 78 bin 546'ya ulaştığını, bin 542 hastanın iyileştiğini, toplamda 8 bin 631 kişinin hastalığı yendiğini bildirdi.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 17.4.2020
Yükseköğretim ve sağlıkta şiddet düzenlemelerini içeren kanun Resmi Gazete'de (2)
Kamu ve özel sağlık kurum ve kuruluşlarında görev yapan sağlık personeline karşı görevleri sebebiyle işlenen, Türk Ceza Kanunu'nda yer alan kasten yaralama, tehdit, hakaret ve görevi yaptırmamak için direnme suçlarında ilgili kanunlara göre tayin edilecek cezalar yarı oranında artırılacak.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 15.4.2020
Yükseköğretim ve sağlıkta şiddet düzenlemelerini içeren teklif Genel Kurulda kabul edildi (2)
Kamu ve özel sağlık kurum ve kuruluşlarında görev yapan sağlık personeline karşı görevleri sebebiyle işlenen, Türk Ceza Kanunu'nda yer alan kasten yaralama, tehdit, hakaret ve görevi yaptırmamak için direnme suçlarında ilgili kanunlara göre tayin edilecek cezalar yarı oranında artırılacak.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 15.4.2020
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler getiren teklif Genel Kurulda
Kovid-19 salgını nedeniyle yapılamayan eğitimlerin telafisine ilişkin düzenleme ile sağlıkta şiddetin önlenmesine yönelik düzenlemeyi de içeren Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin ikinci bölümünde yer alan maddelerin de TBMM Genel...
İstanbul Bilim Üniversitesi - 10.4.2020
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler getiren teklif TBMM Milli Eğitim Komisyonunda kabul edildi (2)
Genel hayatı etkileyen salgın hastalık, doğal afet, elverişsiz hava koşulları gibi nedenlerle eğitim öğretim faaliyetinin 2 haftadan fazla yapılamaması halinde uygulanacak telafi programlarının ders yılı içinde tamamlanamadığı durumlarda, yaz tatilinde yapılacak eğitim ve öğretim...
İstanbul Bilim Üniversitesi - 8.4.2020
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler teklifi TBMM'de (2)
Genel hayatı etkileyen salgın hastalık, doğal afet, elverişsiz hava koşulları gibi nedenlerle eğitim öğretim faaliyetinin 2 haftadan fazla yapılamaması halinde uygulanacak telafi programlarının ders yılı içinde tamamlanamadığı durumlarda yaz tatilinde yapılacak eğitim ve öğretim...
İstanbul Bilim Üniversitesi - 8.4.2020
AK Parti'den, üniversitelerde yazın telafi eğitimi yapılması için teklif
AK Parti, deprem ve salgın gibi hallerde üniversitelerde uzun süre eğitim yapılamaması durumunda yaz tatilinde telafi eğitimi yapılmasını öngören kanun teklifini TBMM Başkanlığı'na sundu.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 8.4.2020
Yükseköğretim Kurulu Kanun Teklifi TBMM'de
Yükseköğretim Kurulu Kanun Teklifi, Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) sunuldu.
İstanbul Bilim Üniversitesi - 1.3.2020
Vali Karaloğlu'ndan 'Suriye'de ne işimiz var?' diyenlere eleştiri
ANTALYA'nın fethinin 813'üncü yıl dönümü etkinlikleri, İdlib'de 33 askerin şehit olması nedeniyle dua ve anma olarak gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İstanbul Bilim Üniversitesi Haberleri | İstanbul Bilim Üniversitesi Haber - Haberler - İstanbul Bilim Üniversitesi haberleri, son dakika istanbul bilim üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Başkan Topaloğlu'ndan hukuk bürosu açılışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 06:06:57. #1.14#
title