İsrail'de iğrenç istismar: 5 yaşındaki çocuk duşa bağlanmış halde bulundu

İsrail'de iğrenç istismar: 5 yaşındaki çocuk duşa bağlanmış halde bulundu

İsrailli güvenlik güçleri, bir evin duşunda bağlanmış halde buldukları 5 yaşındaki kız çocuğunun işkenceye uğradığını açıkladı.

İsrail'de iğrenç istismar: 5 yaşındaki çocuk duşa bağlanmış halde bulundu

Pazar günü çevrede yaşayanların ihbarı üzerine, 5 yaşındaki bir kız çocuğu, İsrail'in kontrolündeki Lod bölgesinde yer alan bir apartman dairesinin duşunda bulundu. Elleri ayakları bağlı kızın vücudu morluk içinde ve dışkıyla kaplanmış bir haldeydi. Doğduğunda kimliği çıkarılmayan kız çocuğu, İsrail İçişleri Bakanlığı kayıtlarında da gözükmüyor.

İki eşi ve 16 çocuğu olan İsrail vatandaşı babası ve annesi polis tarafından gözaltına alındı.

Salı günü görülen duruşmada, mahkeme kararı ile gözaltında tutulan annenin Kuveyt vatandaşı olduğu ve yasadışı yollarla İsrail'e girdiği belirtildi.

Yetkililer kızın uzun süredir ihmal edildiğini ve işkence gördüğünü söylediler.

ÇOCUK İSTİSMARI VE İŞKENCEYLE SUÇLANIYORLAR

Anne ile 51 yaşındaki baba, 'çocuk istismarı' ve 'savunmasız çocuğa işkence etmek' suçlarından yargılanacaklar.

Anne ve babanınyaşları 2, 3 ve 4 olan çocukların nüfus kaydını yaptırıp, beş yaşındaki kızın kaydını neden yaptırmadıkları bilinmiyor.

İçişleri Bakanlığı'ndan bir yetkili, ilk eşinden 12 çocuğu olan babanın, ilk eşinin Ürdün'e kaçmasından sonra iki yıl önce ikinci eşine oturma izni almak için başvurduğunu, ama bunun kanunlara uymadığı için kabul edilmediğini söyledi.

Polis temsilcisi, babanın kızını sıkıca bağlayıp duşa kilitledikten sonra evin elektriğini kesip kızı karanlıkta bıraktığını ifade etti. Babanın kızını bağladığı ipi, zorlukla kestiklerini duyurdu.

Anne ve baba kız çocuğunu ihmal ettiklerini kabul ederken, işkence yaptıklarını kabul etmediler.

İsrail'de iğrenç istismar: 5 yaşındaki çocuk duşa bağlanmış halde bulundu
YORUMLAR (18)

 • DAVUT:
  Neyine şaşırıyorsunuz ki yahudi . . . . . ne zaman insanca davrandı her zaman aynılar bütün dünyada buna seyirci kalıyor bunlara aynısını yapacaksın . . . .
 • DJ BORİS BREJCHA:
  NE VAR DA 16 ÇOCUK YAPIYORSUNUZ ?KÜÇÜK DİLİMİ YUTTUM YA. O ÇOCUK DOĞMAMIŞ OLSAYDI TECAVÜZ VE İŞKENCEYE MARUZ KALMAYACAKTI. BİT SÜRÜLERİ GİBİ . SİNİRDEN NE YAZDIĞIMI BEN DE BİLMİYORUM ÖZÜR.
 • DJ BORİS BREJCHA:
  5 YAŞINDA Kİ BİR BEBE DEN BAHSEDİYORUZ. NİYE TAŞ ATACAĞIZ DİYE Mİ ÇOCUK YAPACAM .
 • DAVUT:
  onlar bu kadar çocuk olmasaydı orası çoktan o yahudi . . . . . . . elinde olurdu ellerine aldıkları bir taşla yıllarca bu . . . . . mücadele ediyorlar
 • VIJDANSIZ MIKROPLAR:
  Ne istediniz 5 Yaşındaki Yavruçağizdan VIJDANSIZ ZALIMLER.Insan olarak okurken bile Yüreğimiz Parçalandı.ALLAHtan Cehennem var.Dilerim Cezaların en ağırını Yaşarken çekerler Öldükten (Geberdikten)sonra zaten CEHENNEM BEKLIYOR.O nasıl Anne ve Baba Cezalandırmak için kilitlemek,Karanlıkta bırakmak ALLAH sizinde belanızı versin sorumsuz VIJDANSIZLAR.......
 • BİR ANNE:
  iyiki cehennem var. özür dileriz yavrularım meleklerim sizleri bu kirli dünyada koruyamıyoruz. böyle kalpsiz vicdansız anne babaların evlatları olduğunuz için üzülüyorum ama ALLAHIN bir bildiği vardır elbet. ve inanıyorum ki bunların karşılığı olacak. cehennem bunlar için var.
 • TUĞBA:
  Kalbim beynim ağrıyor kaldırmıyor artık bu kötülükleri o çocuğun yaşadığını düşündükce çığlık atasım geliyor yavrum benim suçu günahı yok yaşadığına bak hani eskiden taşlayarak öldürürlermiş ya bazı suçluları bunlara keşke o yapılsa
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.