İsmail Saib Sencer Haberleri

İsmail Saib Sencer haber, İsmail Saib Sencer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmail Saib Sencer - 23.03.2021
"Son Hafız-ı Kütüp İsmail Saib Sencer" paneli düzenlendi
Günümüzde Beyazıt Devlet Kütüphanesi olarak hizmet veren "Kütüphane-i Umumi Osmani"de, kütüphaneci ve idareci olarak 43 yıl görev yapan ve sıra dışı hafızası ile tanınan İsmail Saib Sencer, vefatının 81. yılında düzenlenen panelle anıldı.
İsmail Saib Sencer - 20.02.2020
Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Kütüphanesi'ne ilişkin, "Bu kütüphane ile tarihe uzanan köprüler kuruyor, coğrafyalar arasında kavşaklar inşa ediyoruz.
İsmail Saib Sencer - 18.06.2017
Gündem / 18 Haziran 2017
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki yürüyüşünün dördüncü gününe Kurtboğazı Barajı girişinden başlayacak.
İsmail Saib Sencer - 08.12.2016
Mezar Taşları Zamanı Aşmalı"
Zeytinburnu'nda bulunan 18 mezarlık ve haziredeki yaklaşık 4 bin mezar taşının envanteri "Zamanı Aşan Taşlar" başlığıyla 2 ciltlik bir kitapta toplandı.
İsmail Saib Sencer - 22.11.2011
"Toplum Sahte Kahramanların Peşinde Koşuyor"
Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşen bir söyleşide 'Ayaklı Kütüphane' olarak da bilinen İsmail Saib Sencer'in hayatı ele alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İsmail Saib Sencer Haberleri | İsmail Saib Sencer Kimdir - Haberler - İsmail Saib Sencer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmail Saib Sencer kimdir, hayatı ve biyografisi. Erzurum'da sosyal donatılarıyla hizmet veren İsmail Saib Sencer İl Halk Kütü
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.10.2021 00:10:15. #1.15#

title