İsmail Küçükkaya felaketin eşiğinden döndü: Uçak ve helikopter az kalsın çarpışıyordu

İsmail Küçükkaya felaketin eşiğinden döndü: Uçak ve helikopter az kalsın çarpışıyordu

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya, Bodrum Havalimanı'nda felaketin eşiğinden dönüldüğünü söyledi. Küçükkaya, Twitter'dan yaptığı açıklamada, bir helikopterin bindiği tarifeli yolcu uçağına az kalsın çarpacağını ifade etti.

İsmail Küçükkaya felaketin eşiğinden döndü: Uçak ve helikopter az kalsın çarpışıyordu

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya, dün akşam saatlerinde Bodrum'da facianın eşiğinden dönüldüğünü açıkladı.

Küçükkaya, kişisel Twitter hesabında, "Bodrum'da büyük tehlike atlatıldı. İstanbul'a gitmek üzere yolcularını alan 18.40 Dicle isimli uçak tam havalanmak üzereydi ve hızını almışken bir helikopterin inişine denk geldi. Pilot ani refleksle uçağa son anda fren yaptırdı. Yolcular uçaktan indirilip salona alındı" ifadelerini kullandı.

KULEYE SİTEM, THY PİLOTUNA TEŞEKKÜR

Küçükkaya, tahliye edilen yolcuların, kulenin bu karışıklığı fark edememesinden yakındığını bildirirken, "Yolcular, dikkati ve refleksi nedeniyle THY uçağının pilotuna teşekkür ediyorlar" dedi.

Akademisyen Prof. Dr. Hüseyin Hatemi de, Küçükkaya'nın paylaşımına yorum yaparken, "Sevgili İsmail Bey tam uçağa binerken içime kaza ihtimali doğdu. Dua ile girdim ve uçak havalanırken de devam ettim, uçak birden piste sert bir iniş yapıp hızla yürümeye başladı. Ani fren yapınca da helikopterin üzerimizde iniş yaptığını öğrendik, Bodrum hava alanındayız, sevgiyle" diye belirtti.

METİN AROLAT DA UÇAKTAYDI

Yönetmen ve şarkıcı Metin Arolat da, uçakta olduğunu belirterek, o anları sosyal medya hesabından anlattı. Pilotun freniyle kurtulduklarını ifade eden Arolat, "Galiba artık hayatımızı kaptanımız Hüdaverdi Atasoylu'nun bu refleksine borçluyuz" dedi.

İsmail Küçükkaya felaketin eşiğinden döndü: Uçak ve helikopter az kalsın çarpışıyordu
YORUMLAR (43)

 • PATOZCU:
  Nedense hep ucuz atlatiyor bi dusemedi gitti uçaktan ülkeyi karalamaktan başka bi işi yok bu adamin
 • BİN ALİ İN ALİ:
  o isin fitratinda var helikoptorun ucagin ustune inmesinin, herseyimizi bazilari fitrata bagliyor ya
 • KEŞKE ÖLSEYDİN:
  KEŞKE ÖLSEYDİN BE , ZATEN VATANA MİLLETE ZARAR ZİYANSIN , AMERİKAN KANALINDA TÜRKİYEYİ KÖTÜLÜYORSUN , KEŞKE ÖLSEYDİ
 • AMERİKANYA''YA MEYDAN OKUYAN:
  Çilli Bop Bop Bop. . . aman çilli çilli, yarın olmaz şimdi, çilli Bop Bop Bop. . . .
 • HAVA BOZUK:
  eğer insanlara zarar gelseydi. namına kar yağardı senin de utanmaz adam. burada bir kaza ihtimalinden söz ediliyor. ne alaka şimdi vatan millet deyip suyun akışını değiştiriyorsun. ne kadar vicdansızmışsın .
Tüm 43 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.