İsmail Hakkı Demir Haberleri

İsmail Hakkı Demir haber, İsmail Hakkı Demir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmail Hakkı Demir - 24.03.2020
GÜNDEM / 24 Mart 2020
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- TBMM Genel Kurulunda, ekonomiye ilişkin Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin görüşmelerine devam edilecek.
İsmail Hakkı Demir - 11.07.2019
"Öyle çocuk yetiştireceklerine taş yetiştirselerdi"
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan hava saldırısında şehit olan özel harekat polisi Niyazi Ergüven'in anne ve babası, çocuklarının acısını unutamıyor.
İsmail Hakkı Demir - 08.07.2019
Okulların onarımı hükümlülere emanet
Kahramanmaraş'ta denetimli serbestlik kapsamında kamuya yararlı bir işte çalışma yükümlülüğü bulunan hükümlüler, kentteki okulların boya, tadilat ve temizliğini yapıyor.
İsmail Hakkı Demir - 08.07.2019
Okulların onarımı hükümlülere emanet
Kahramanmaraş'ta denetimli serbestlik kapsamında kamuya yararlı bir işte çalışma yükümlülüğü bulunan hükümlüler, kentteki okulların boya, tadilat ve temizliğini yapıyor.
İsmail Hakkı Demir - 07.07.2019
Kahramanmaraş'ta EXPO 2023 hazırlıkları
Kahramanmaraş'a yaklaşık 2 milyon ziyaretçi çekmesi ve kent ekonomisine de yıllık 1 milyar 250 milyon dolar katkı sağlaması öngörülen, "Doğa dostu şehir ve duyarlılık" ana temasıyla düzenlenecek EXPO 2023'e yönelik hazırlıklar devam ediyor.
İsmail Hakkı Demir - 03.07.2019
Dağlar delindi bölgeler birbirine tünelle bağlandı
Dağların delinerek bölgelerin tünellerle birbirine bağlandığı Kahramanmaraş-Kayseri kara yolu projesinde fiziki gerçekleşme oranı yüzde 85'e çıktı.
İsmail Hakkı Demir - 30.06.2019
SURİYE'DE İŞKENCE MAĞDURLARI REJİMİN ZİNDANLARINI ANLATIYOR - "Hücre ile tuvalet arasında...
Suriye'de Beşşar Esed rejiminin muhaliflere yardım ettiği iddiasıyla tutukladığı Türkmen İsmail Emir, cezaevinde gördüğü işkenceleri hafızasından silemiyor.
İsmail Hakkı Demir - 24.06.2019
Dondurma yemek için Kahramanmaraş'a akın ediyorlar
Türkiye'nin dört bir yanından turistler, keçi sütü ve salebin ustaların ellerinde benzersiz bir lezzete ulaşmasıyla ortaya çıkan, Çin'den Güney Afrika'ya, ABD'den Maldivler'e kadar birçok ülkeye ihraç edilen Maraş dondurmasını tatmak için Kahramanmaraş'a akın ediyor.
İsmail Hakkı Demir - 24.06.2019
GÜNDEM / 24 Haziran 2019
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Singapur Parlamento Başkanı Tan Chuan Jin ile görüşecek, Ruanda Cumhuriyeti Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanı Richard Sezibera'yı kabul edecek.
İsmail Hakkı Demir - 21.06.2019
Deniz, kum ve güneşi bıraktı hayvancılığa başladı
Adana, Mersin ve Antalya'da dalış eğitmenliği yapan ve sağlık ile tekstil sektörlerinde uğraş gösteren Kahramanmaraşlı girişimci, deniz, kum ve güneşi bırakıp döndüğü memleketinde devlet desteğiyle çiftlik kurup hayvancılık yapmaya başladı.
İsmail Hakkı Demir - 21.06.2019
Kadınlar gelir umuduyla odalarını böceklere ayırdı
Kahramanmaraş'ın cevizi ve dokuma el halılarıyla ünlü ilçesi Çağlayancerit'e bağlı İstiklal Mahallesi'nde Kaymakam Abdullah Huzeyfe Çakmak ve Muhtar Salman Dolgun'un girişimiyle ipek böcekçiliği yapılmaya başlandı.
İsmail Hakkı Demir - 30.05.2019
HUZUR VE BEREKET AYI RAMAZAN - Gözleri ormanda kulakları ezanda
Kahramanmaraş ve Gaziantep'teki yangın gözetleme kulelerinde ormanı 24 saat gözetleyen orman işçileri, iftarı ve sahuru da kulede yapıyor.
İsmail Hakkı Demir - 25.05.2019
Arazide toprak analizi yapabilen robot tasarladılar
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Mühendislik Mimarlık Fakültesi öğrencileri, arazide toprak analizi yapabilen paletli robot tasarladı.
İsmail Hakkı Demir - 13.05.2019
Sarayların "Sim Sırması" ABD Yolunda
Osmanlı padişahlarından Çelebi Mehmed'in eşi Emine Hatun ve Fatih Sultan Mehmed'in eşi Sitti Mükrime Hatun'un çeyizleri arasında da bulunan Maraş işi "sim sırma" ile yapılan çanta, ABD'li moda tasarımcısının talebi üzerine bu ülkeye gönderildi.
İsmail Hakkı Demir - 24.03.2019
Gündem / 24 Mart 2019
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın Yenikapı'daki "Büyük İstanbul Mitingi"ne katılacak.
İsmail Hakkı Demir - 19.02.2019
Koruyucu Ailelerin Talepleri İl Sınırlarını Aştı
Koruyucu aile uygulaması kapsamında Kahramanmaraş'ta bugüne kadar 108 aile 162 çocuğa yuvalarını açtı.
İsmail Hakkı Demir - 25.01.2019
Dondurma Diyarı" Kış Turizminde de İddialı
Yaz aylarında dondurması, yaylaları ve zengin su kaynaklarıyla turistleri ağırlayan Kahramanmaraş, kayak merkezi, termal tesisleri ve Germenicia Antik Kenti'yle, kış mevsiminde de unutulmayacak tatil imkanı sunuyor.
İsmail Hakkı Demir - 11.01.2019
Kastamonu'da Umke Birim Sorumluları Toplantısı
Kastamonu'da Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) birim sorumluları toplantısı yapıldı.
İsmail Hakkı Demir - 17.12.2018
Topraktan Böcek İlacı Geliştirdiler
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde bilim insanları, tek hücreli su canlılarının fosilleşmiş kalıntılarından oluşan diatom toprağından organik böcek ilacı geliştirmeyi başardı.
İsmail Hakkı Demir - 10.12.2018
Böcekler Expo 2023'e "Uğur" Getirecek
Nesillerini devam ettirebilmek için her yıl yaz başında göç ettikleri Kahramanmaraş'ın 2 bin 273 metre yüksekliğindeki Çimen Dağı Uludaz Tepesi'nde fotoğraf sanatçıları tarafından tesadüfen keşfedilen yedi benekli uğur böcekleri, kentte düzenlenecek EXPO 2023 çerçevesinde açılacak...
İsmail Hakkı Demir - 07.12.2018
Şampiyon Ahmet" Engel Tanımıyor
Kahramanmaraş'ta yatalak haldeyken ailesinin aldığı dambılla hayatı değişen 17 yaşındaki engelli Ahmet Eren Korkmaz, azmi ve yaşama sevinciyle engel tanımıyor.
İsmail Hakkı Demir - 06.12.2018
3 Kuşaktır 5 Metrekarede Kebapçılık Yapıyorlar
Kahramanmaraş'ın tarihi Kapalı Çarşısı'nda kebapçılık yapan 2 kardeş, dedelerinden miras kalan 5 metrekarelik dükkanda babalarından öğrendikleri meslekle ekmek paralarını kazanıyor.
İsmail Hakkı Demir - 02.12.2018
Kapıcılıkta Artık 'Krallık' Yok, Kurallar Var"
Türk sinemasının merhum komedi ustası Kemal Sunal'ın "Kapıcılar Kralı" filmiyle hafızalara kazınan kapıcılık mesleği, "apartman görevlisi" adıyla günümüzde de çok sayıda insana ekmek kapısı oluyor.
İsmail Hakkı Demir - 25.11.2018
Gecesini Gündüzünü Engellilere Adadı
Bedensel Engelliler Yüzme Milli Takımı Antrenörü Osman Çullu, ciddi böbrek hastalığına rağmen çeyrek asırdır gönüllü olarak engellileri şampiyon yapmaya çalışıyor.
İsmail Hakkı Demir - 25.11.2018
Gecesini Gündüzünü Engellilere Adadı
Bedensel Engelliler Yüzme Milli Takımı Antrenörü Osman Çullu, ciddi böbrek hastalığına rağmen çeyrek asırdır gönüllü olarak engellileri şampiyon yapmaya çalışıyor.
İsmail Hakkı Demir - 23.11.2018
Hat Sanatıyla Dünya Camilerini Tezyin Ediyor
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Öğretim Görevlisi ve hattat Arif Yücel, yazdığı hatlar, başta Türkiye olmak üzere dünyadaki onlarca camiyi süslüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İsmail Hakkı Demir Haberleri | İsmail Hakkı Demir Kimdir - Haberler - İsmail Hakkı Demir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmail Hakkı Demir kimdir, hayatı ve biyografisi. (VİDEO-GRAFİK) KIŞ TURİZMİNİN GÖZDE MERKEZLERİ - Adrenalin tutkunlarının vaz
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 14:21:51. #1.14#

title