İSMAİL BEY GASPIRALI HABERLERİ

İsmail Bey Gaspıralı Haberleri

İsmail Bey Gaspıralı haber, İsmail Bey Gaspıralı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmail Bey Gaspıralı - 7.3.2018
İsmail Bey Gaspıralı 5. Satranç Turnuvası Yapılacak
İzmit Belediyesi’nin organize ettiği İsmail Bey Gaspıralı 5. Satranç Turnuvası İzmit’te düzenlencek..İzmit Belediyesi, İzmit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Kocaeli Kırım Tatarları Kültür ve Dayanışma Derneğinin ortaklığında İsmail Bey Gaspıralı 5. Satranç Turnuvası yapılacak.
İsmail Bey Gaspıralı - 27.2.2018
Ukrayna'da Tika'ya Madalya
Ukrayna'nın önde gelen üniversitelerinden Kiev Milli Taras Şevçenko Üniversitesi, Türkoloji bölümlerine katkısından dolayı Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansını (TİKA) teşekkürname ve madalya ile ödüllendirdi.
İsmail Bey Gaspıralı - 22.11.2017
'Bir Büyük Türk Bilgi Şöleni' 27-28 Kasım'da…
Dünyaca ünlü Kırgız yazar, diplomat ve siyasetçi Cengiz Aytmatov'un çalışmaları, eserleri ve hayata bakış açısı bu yıl dördüncüsü düzenlenecek 'Her Yıl Bir Büyük Türk Bilgi Şölenleri' etkinliğinde ele alınacak.
İsmail Bey Gaspıralı - 10.10.2017
Emine Erdoğan, Ukrayna'da Tika Projelerini Açtı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ukrayna ziyaretine eşlik eden eşi Emine Erdoğan, başkent Kiev'de Taras Şevçenko Üniversitesi Filoloji Enstitüsünde, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) projelerinin açılışlarını gerçekleştirdi.
İsmail Bey Gaspıralı - 30.6.2016
Tküugd: "Bu Tük Diplomasisinin Zaferidir"
Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği Türkiye-Rusya arasında son gelişmelerin Kırgızistan ve Azerbaycan sayesinde yaşandığını açıkladı.
İsmail Bey Gaspıralı - 9.11.2015
Sürgündeki Doğu Türkistanlılar Tokyo'da Bir Araya Gelecek
Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti'nin 7'nci Dönem Parlamento Seçimleri ve İstişare Toplantısı 12-15 Kasım 2015 tarihleri arasında Tokyo'da gerçekleştirilecek.
İsmail Bey Gaspıralı - 9.6.2015
Tküugd Web Sitesini Faaliyete Soktu
.Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği (TKÜUGD) tarafından kurulan www.turkhaber.com.tc adlı site Türk Dünyası ve Ortadoğu ağrılıklı bir yayın çizgisi ile yayın hayatına başladı.
İsmail Bey Gaspıralı - 17.5.2015
Kırım Tatarları Sürgününün 71. Yılı
Kırım Tatarları sürgününün 71. yılı anısına İstanbul'da "Devletlerarası Kırım, Sürgün ve İsmail Bey Gaspıralı Kongresi" düzenlendi.
İsmail Bey Gaspıralı - 22.12.2014
İsmail Bey Gaspıralı Gebze'de nıldı
Gebze Belediye Başkanı, "İsmail Bey Gaspıralı, Kırım ve Rusya'daki Türk ve Müslüman toplumunun temel meselesi olarak eğitimsizliği görmüş, çağa uygun eğitim kurumları oluşturmaya çalışmıştır" dedi
İsmail Bey Gaspıralı - 22.12.2014
İsmail Bey Gaspıralı Gebze'de nıldı
Gebze Belediye Başkanı, "İsmail Bey Gaspıralı, Kırım ve Rusya'daki Türk ve Müslüman toplumunun temel meselesi olarak eğitimsizliği görmüş, çağa uygun eğitim kurumları oluşturmaya çalışmıştır" dedi
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İsmail Bey Gaspıralı Haberleri | İsmail Bey Gaspıralı Kimdir - Haberler - İsmail Bey Gaspıralı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmail Bey Gaspıralı kimdir, hayatı ve biyografisi. Yerli Düşünce Derneği Çırpınırdın Karadeniz marşı yazarını unutmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 18:57:23. #1.15#
title