Immanuel Wallerstein Haberleri

Immanuel Wallerstein haber, Immanuel Wallerstein son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Immanuel Wallerstein - 04.02.2021
Son dakika haberleri | ABD'nin Çin'i çevreleme çabası: Yeni bir Soğuk Savaş'a doğru
Edinilen son dakika gelişmesine göre ABD'nin yeni başkanı Joe Biden'ın "grand stratejisi" ve Çin'e karşı nasıl bir yol haritası izleyeceğine dair spekülasyonlar yapılırken, ABD'nin önde gelen düşünce kuruluşlarından The Atlantic Council "Uzun telgraf: Yeni bir Amerikan Çin stratejisine doğru???????" başlıklı isimsiz bir yazı yayımladı.
Immanuel Wallerstein - 18.12.2020
2021 bütçe görüşmeleri (2)
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "Yeni ilişkiler, yeni ağlar dünyada ortaya çıkıyor ve doğal olarak da Türkiye, bu ilişki zeminlerinin her birini değerlendirerek kendisine yeni konumlandırmalar yapıyor" dedi.
Immanuel Wallerstein - 22.04.2020
Bildiğimiz dünyanın sonu: Kovid-19 ve küresel siyaset
Dünyanın gündemine girdiğinden bu yana karanlık bir tünelin ucunda belirecek ışığa hasret yolcular gibi, bir yandan korku ve endişenin bir yandan belirsizliğin tüm yakıcılığıyla baş başa istisnai bir tecrübe yaşıyor insanlık.
Immanuel Wallerstein - 31.10.2019
Belirsizlik çağının eşiğinde toplumsal isyanlar
Berlin Duvarı'nın yıkılmasını müteakip günlerden birinde gazetelerde çıkan bir yazısında Alain Minc "Benim çocuklarım Avrupa'da artık harbi değil, harpleri yaşayacaklar" diye yazdığında epey alaya alınmıştı.
Immanuel Wallerstein - 15.02.2016
Türkiye'deki Akademik Özgürlük İngiltere'deki Panelde Tartışılacak
İngiltere faaliyet gösteren Türkiye Araştırmalar Merkezi, Türkiye'deki akademisyenlerin imzaladığı bildirge ile ilgili "Türkiye'de akademik özgürlük" başlıklı bir panel düzenliyor.
Immanuel Wallerstein - 15.01.2016
Mesa Slams To Turkish Government Over Probes Against Scholars
Middle East Studies Association (MESA) of North America and its Committee on Academic Freedom addressed Turkish Prime Minister Ahmet Davutoğlu in a letter and expressed concern over investigations against scholars who signed a petition for peace in the Southeast region of the country. President Recep.
Immanuel Wallerstein - 14.01.2016
Convicted Criminal Threatens Academics Calling For Peace İn Turkey's Southeast
A convicted criminal has publicly issued death threats against academics and intellectuals who called on the Turkish government to end security operations in Southeast Anatolia, just a day after President Recep Tayyip Erdoğan labeled more than 1,000 national and international academics as "poor excuses.
Immanuel Wallerstein - 16.02.2012
"Tarih Çınarı"Na Onur Madalyası
Tarihçilerin duayeni Prof.Dr.Halil İnalcık, Türk Kültür ve Sanatları Ortak Yönetimi (TÜRKSOY) onur madalyasını törenle aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Immanuel Wallerstein Haberleri | Immanuel Wallerstein Kimdir - Haberler - Immanuel Wallerstein haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Immanuel Wallerstein kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | ABD'nin Çin'i çevreleme çabası: Yeni bir Soğuk Sa
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 16:41:52. #1.15#
title