İdo Tatlıses, sevgilisi Yasemin Şefkatli'nin hamile olduğu iddialarına son noktayı koydu

İdo Tatlıses, sevgilisi Yasemin Şefkatli'nin hamile olduğu iddialarına son noktayı koydu

İbrahim Tatlıses'in oğlu ido Tatlıses, sevgilisi Yasemin Şefkatli'nin hamile olduğu iddialarına sert çıktı. Tatlıses, "Biz cahil insanlar değiliz" dedi.

İdo Tatlıses, sevgilisi Yasemin Şefkatli'nin hamile olduğu iddialarına son noktayı koydu

Genç şarkıcı İdo Tatlıses, sevgilisi Yasemin Şefkatli'nin hamile olduğu iddialarına son noktayı koydu. Tatlıses, çıkan haberleri sert bir dille yalanladı.

POZ VERİRKEN KARNINI TUTMASI DİKKAT ÇEKMİŞTİ

İlişkilerin ikinci kez şans veren İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor.Sosyal medyayı aktif olarak kullanan çiftin paylaştıkları aşk pozlarındaki detay dikkatli gözlerden kaçmadı. Yasemin Şefkatli'nin fotoğraflarda karnını tutması dikkat çekmiş sonrasında İdo Tatlıses'in de, Yasemin Şefkatli'nin karnını tutması hamilelik iddialarının ortaya çıkmasına neden olmuştu.

"BÖYLE BİR ŞEYİN OLMASI İMKANSIZ"

İstinyePark'ta görüntülenen İdo, Şefkatli'nin hamile olduğu iddiasını şu sözlerle yalanladı: "Henüz sevgiliyiz. Bizim ailelerimiz var. Cahil insanlar değiliz. Böyle bir şeyin olması imkansız."

YORUMLAR (35)

 • MUTTO:
  bunlar cahilmi cocuk yapsin evlenmeden segilisi dedigi nikahsız bu iki insanın beraberligi hergün zinadır eger igne ucu kadar akıl olsa bu gibi insanlrda dini biraz ögrenip zinadan uzak dururlardı
 • METİN:
  İdo belki eskiden biraz Cahil olmuş olabilir ama kendini geliştirdi ve gerçekten takdire şayan bir şahıs oldu bence bu kadar üstüne gitmeyin ben İdoyu beğeniyorum üstüne fazla gitmeyin
 • 6.FİLO:
  Babası mağarada doğmuş halen Türkçeyi konuşamayan tam bir maho, oğlu da mahodan olma modern kıro
 • MUTLU KEREVİZ BORA:
  ziyaaaaaaaa adam demek istiyor ki ''cahil değiliz, korunuyoruz''. anladın???
 • MERT:
  tülin hanım kırklareline geçen senelerde geldim, kantar işleri için, elim ayağıma dolandı nasıl güzel kızlar öyle şok olmuştum, yani kısaca haklısın
Tüm 35 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.