Huzur Haberleri

Huzur haber, Huzur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Huzur - 17.9.2020
Son dakika haberi | Çin ve Hindistan'dan karşılıklı "sınır bölgesinden asker çekme ve gerilimi azaltma" çağrısı
Öte yandan Çin Dışişleri Sözcüsü Vang Venbin ise Hindistan'a sınır bölgesinde gerilimi azaltma çağrısı yaparak, "Çin sınır muhafızları iki ülke arasındaki anlaşmalara sıkı şekilde bağlı kalarak Çin'in toprak bütünlüğünü ve sınır bölgelerindeki barışı ve huzuru korumayı sürdürecektir.
Huzur - 17.9.2020
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni'nde konuştu: (2)
Başından beri bu meselede sorunun diyalogla, müzakereyle komşuluk hukuku içinde çözüme kavuşturulması gerektiğini savunduklarını dile getiren Erdoğan, şunları kaydetti: "Karşı tarafın kışkırtmalarına, çocuksu davranışlarına rağmen biz hep haklı olmanın, büyük devlet olmanın vakarıyla hareket ettik. Sürecin bu aşamaya gelmesinde Türkiye'nin sağduyulu, soğukkanlı ama bir o kadar da dirayetli tavrının önemli payı vardır. Bundan sonra da gereken olgunluğu özellikle göstermeye devam edeceğiz. Ülkemizle beraber bölgemizin de barış, huzur ve istikrarı için çalışmayı sürdüreceğiz.
Huzur - 17.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Vatanın, şehit ve gazilerin emaneti olduğunu aktaran Demirkıran, şunları kaydetti: "Hepimiz ya şehit ya gazi torunlarıyız. Atalarımızın emaneti olan bu ülkede huzur ve barış içinde yaşamalıyız.
Huzur - 17.9.2020
Diyarbakır'da TYP kapsamında 2 bin 208 personel alınacak
Diyarbakır Valiliğinden yapılan açıklamada, Çalışma ve İş Kurumu Diyarbakır İl Müdürlüğünce 17 ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü nezdinde bin 750 temizlik ve 458 güvenlik görevlisi kontenjanı için 34 proje kapsamında 260 gün süreli TYP açılacağı duyuruldu. Duyuruda TYP'lere başvuruların 17 Eylül'de başlayıp 21 Eylül'de sona ereceği bildirildi. TYP'lerin göreve 12 Ekim 2020'de başlayacağı 30 Haziran 2021'de de tamamlayacağı kaydedilen açıklamada, şu ifadeler yer verildi: "Noter kurası yöntemi kullanılacak. Kura, pandemi koşulları sebebiyle 6 Ekimde tüm projeler için tek seferde elektronik olarak noter huzurunda kurum ve yüklenici temsilcileri nezaretinde çekilecektir.
Huzur - 17.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu: (2)
Karşılarındaki zihniyetin çapsızlığını anlamak için sadece son dönemde terör örgütlerine, sınırlara yönelik tacizlere, hava ve deniz haklarını koruma gayretlerine karşı verilen tepkiye bakmanın yeterli olacağını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti: "Ne diyorlar? 'Türkiye niye Suriye'de?' diyorlar, 'Türkiye niye Libya'da?' diyorlar, 'Türkiye niye Doğu Akdeniz'de?' diyorlar, 'Türkiye niye Afrika'da?' diyorlar, 'Türkiye niye Balkanlar'da, Kafkasya'da ve Orta Asya'da?' diyorlar. Velhasıl 'Türkiye bunca mücadeleyi niye veriyor?' diyorlar. Peki onların haklı olabileceğini varsayarak, soruları tersinden sorarak, Türkiye bu mücadeleleri vermezse ne olacağı üzerine gelin hep birlikte mantık yürütelim. Mesela, Türkiye tamamen çekilirse Suriye bir anda barışa, huzura ve özgürlüğe mi kavuşur? Mesela Türkiye orada kurulan tezgahı görmezden gelirse ertesi gün Kuzey Irak tüm teröristlerden mi temizlenir? Mesela Türkiye yaşananlara sırtını dönerse Libya'da darbeciler köşelerine çekilip ülkenin yönetimini meşru iradeye mi bırakır.
Huzur - 17.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu: (1)
AK Parti'ye gönül veren, teşkilatlarda görev alan dava arkadaşlarına şükranlarını sunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti: "Geçtiğimiz ay 19 yaşını tamamlayan AK Parti, siyasette de yönetimde de icraatta da bölgesel ve küresel politikalarda da rüştünü ispat etmiş, tarihe damgasını vurmuş bir partidir. Milletimizin huzuruna çıktığımızda her alanda anlatacak hikayemiz, gösterecek eserimiz bırakınız günleri, haftaları sayıp dökecek icraatlarımız var.
Huzur - 17.9.2020
Son dakika haberi: Hakkari'de Kovid-19 denetimi yapıldı
Maske ve hijyen kurallarına uyulması konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla memurlarla, sivil toplum örgütü temsilcileriyle, imamlarla denetime çıktıklarını belirten Akbıyık, şunları aktardı: "Bir bilinç oluşması maske, mesafe ve hijyen konusundan dikkat edilmesi hususunda Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi biz de sayın Cumhurbaşkanımızın, İçişleri Bakanlığımızın talimatları ve bilim kurulunun önerileri doğrultusunda denetimler yapıyoruz. Hakkari'de Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi birçok korona vakası var. Bizde bunu düşürmek için için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sadece sağlık kuruluşlarımız ve filyasyon ekiplerimiz değil tüm kamunun imkanlarını seferber etmeye çalışıyoruz. Artık biraz daha ceza uygulama yoluna gideceğiz. Yine merkezde ve ilçelerimizde yurtlarımızı ayarladık. Sonucu pozitif olup da sokağa çıkan vatandaşları da almaya başladık. Yine şehirler arası minibüslerde HES kodu uygulamasına devam diyoruz. Sağlıklı ve huzurlu bir Hakkari için en iyi şekilde çalışıyoruz.
Huzur - 17.9.2020
Erzurum Valisi Okay Memiş'ten Ahilik Haftası mesajı
Memiş, mesajında Ahilik kültürünün ve teşkilatının ilk temellerinin 13. yüzyılda Ahi Evran-ı Veli tarafından Kırşehir'de atıldığını, bu teşkilatın amacının ise toplumda huzur ve barışı temin etmek olduğunu aktardı.
Huzur - 17.9.2020
Balkanlar'da "normalleşme" gerekçesiyle siyasi süreçler kontrol altına alınıyor
Bütün bu talihsiz olaylar bölge insanında sadece güvensizlik ve korku uyandırırken, aynı zamanda bu olayları kimin yönettiğine ve kimin fayda sağladığına dair çok sayıda soruya da yol açmaktadır. Karadağ'daki huzursuzluk devam ederse bölge ülkelerine yayılabileceği konusunda uyarıda bulunan uzmanların durumla ilgili analizleri de dikkat çekiyor.
Huzur - 17.9.2020
AK Parti İlçe Başkanı Civek mazbatasını aldı
Her zaman birlik ve beraberlik içinde olacaklarını aktaran Civek, "İnşallah birlik ve huzur içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Huzur - 17.9.2020
İSTİB Başkanı Ali Kopuz'dan "17 Eylül" açıklaması
İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) Başkanı Ali Kopuz, "17 Eylül 1961'de idam sehpasına merhum Menderes ile birlikte çıkarılan demokrasimizi, 15 Temmuz'da yüce milletimiz o sehpadan indirmiştir. Başta Menderes, Zorlu ve Polatkan olmak tüm demokrasi şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum." ifadelerini kullandı. Kopuz, merhum Başbakan Adnan Menderes'in idam edilmesinin yıl dönümünde yaptığı yazılı açıklamada, "Yeter, Söz Milletindir" sloganıyla 10 yıl boyunca ülkesinin refah ve huzuru için büyük bir mücadele veren merhum Başbakan Menderes'in idam edilişinin 59'uncu sene-i devriyesinde özlem ve minnetle andığını belirtti.
Huzur - 17.9.2020
Yeşilyurt'ta park çalışmaları devam ediyor
İlçeye yapılan parklarla sosyal alanı artıracaklarını aktaran Çınar, şunları kaydetti: "Son yıllarda hayata geçirdiğimiz gerek yol açma ve genişletme gerekse de park çalışmalarımızla farklı bir hüviyete bürünen ve çehresi her geçen gün değişen Çilesiz ve Tecde mahallelerimizin birleşme noktasına her yönüyle değerli ve güzel bir park alanı oluşturuldu. Vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla dinlenebileceği, çocuklarımızın huzurlu ortamlarda eğlenip spor yapabilecekleri sosyal yaşam alanlarımızın sayısını artırmaktan onur duymaktayız.
Huzur - 17.9.2020
Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG'li 11 terörist etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanlığından (MSB), yapılan açıklamada, bölgede huzur ve güven ortamını bozmak için Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgelerine taciz ateşi açan ve sızma girişiminde bulunan 11 PKK/YPG'li teröristin, komandoların müdahalesi ve kara ateş destek araçlarının kullanımıyla etkisiz hale getirildiği belirtildi.
Huzur - 17.9.2020
Son dakika haber | MSB: "Huzur ve güven ortamını bozmak için Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgesine taciz ateşi açan...
Son dakika 3. sayfa haberi... MSB: "Huzur ve güven ortamını bozmak için Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgesine taciz ateşi açan ve sızma girişiminde bulunan 11 PKK/YPG'li terörist, Komandolarımızın müdahalesi ve kara ateş destek vasıtalarının kullanımıyla etkisiz hale getirildi.
Huzur - 17.9.2020
Sağlık Müdürü Yıldırım'dan Kovid-19'a karşı tedbir çağrısı
Koronavirüs mücadelesiyle birlikte standart sağlık hizmetlerinin de aksamaması gerektiğini, bununda ancak Edirne'deki tüm sağlık kuruluşlarının birlik, beraberlik ve destekleriyle mümkün olabileceğini belirten Yıldırım, "İnsanlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler görmesinin ancak gerçek manada tedbirli ve kontrollü bir sosyal hayatla mümkün olabilecektir.
Huzur - 17.9.2020
Kadir Şeker'e 12 yıl hapis talebi
"Adalet istiyoruz" Kadir Şeker'in babası Cengiz Şeker, oğlu için adalet istediğini söyledi. Baba Şeker şöyle konuştu: "Adalet ne derse o olur. Kanunun kestiği parmak acımaz. Kanun ne derse o. Oğlum üniversite sınavına hazırlanamadı. Geçen sene 100 bindeydi, bu sene 173 bine düştü. Bu pandemiden dolayı hastaneye gitti geldi, karantinaya alındı, hücrede yattı 15 gün. Mahkemeye geldi, 15 gün bir daha hücrede yattı. Şartlar uygun olmadığı için sınava hazırlanamadı. Hayırlısı olsun. Elbette adalet istiyoruz biz. Çocuklarımızın cezaevlerinde çürümesini istemeyiz tabi ki. Çocuklarımızın okula gitmesi lazım. Parkların güvenliğe alınması lazım. İnsanların parklarda böyle tiyatro, film çevirmemesi lazım. Bizim emeklerimize yazık." Ağabey Fatih Şeker ise ölen Özgür Duran'ın yakınları tarafından tehdit edildiklerini iddia etti. Ağabey Şeker, "Yüce mahkeme huzurunda maktulün kardeşi bizi alenen tehdit etmiştir.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Huzur Haberleri | Huzur Haber - Haberler - Sayfa 6 - Huzur haberleri, son dakika huzur haber ve gelişmeleri burada. Nevşehir'de 525 temizlik görevlisi için 2 bin 191 kişi başvurdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 23:10:32. #1.14#
title