HÜSNÜYE ERDOĞAN HABERLERİ

Hüsnüye Erdoğan haber, Hüsnüye Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüsnüye Erdoğan

Hüsnüye Erdoğan

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 5.5.1965

Hüsnüye Erdoğan Kimdir ?

Hüsnüye Erdoğan, 5 Mayıs 1965’te Konya'nın Sarayönü ilçesinde doğdu. Babasının adı Fikret, annesinin adı Dudu’dur. Tıp Doktoru; Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Konya, Giresun ve Van’da çeşitli kurumlarda 23 yıl hekimlik yaptı. Bu illerde birçok vakıf, dernek ve meslek odasının sosyal ve mesleki projelerinde yer aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüsnüye Erdoğan - 27.05.2018
Türkiye Artık Makas Değiştiriyor"
"Menderes, Türkiye'yi dörde katladı" Türkiye'nin istediği ve özlediği hedefe doğru yürüdüğünü aktaran Kahraman, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Türkiye siyasi tarihinde belli yanlışlar var. 1960 darbesi bunların en başındadır. Rahmetli Menderes de çok değerli ve inançlı bir insandı. İmanlıydı ve manevi gelişmeye kendisini adayanlardan biriydi. Celal Bayar ile zıttı. Milliydi ama ne yazık ki darbe sonucunda idam edildi. Menderes Türkiye'yi dörde katladı. 1950'de iktidara geldiğinde milli gelir 435 lira iken 10 yıl sonra bin 690 liraya çıkardı. Yine nüfusumuz 20 milyon iken bu süre zarfında 28 milyona çıktı. Hiçbir limanımız yok iken 11 limanımız oldu. Çubuk'ta bir barajımız vardı. 19 barajımız oldu. 25 kilometre yolumuz varken bu 105 kilometreye çıktı. 3 üniversitemiz varken bunu 7'ye çıkardı. Bugün de Allah Tayyip Bey'den razı olsun şehirlerde bir değil birkaç üniversite mevcut. İnanıyorum ki bir gün Yassıada mahkemeleri muhakeme edilecektir." Programa, AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Vali Yakup Canbolat, NEÜ Rektörü Prof.
Hüsnüye Erdoğan - 27.05.2018
Kahraman: "Türkiye'ye Çelme Takmak İsteyenler Muvaffak Olamayacaklar"
Herkesin aynı gemide olduğunu aktaran Kahraman, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Birlik ve bütünlük şuuru olsun diye 29 Mayıs 1985 yılında Birlik Vakfı'nı kurduk. Neden? Çünkü biz 21 yaşındaki Fatih'in nesliyiz de ondan. O bizim atamızdır. İsimlere ve tarihlere dikkat edeceğiz. Tarihimizi de hiçbir zaman unutmayacağız. Ne zaman ki birlik ve bütünlüğümüz zedenlenmiştir işte o zaman ülke sıkıntıya düşmüştür. Hedefimiz geleceğimiz olan gençlerimizin birlik ruhu ve şuuru içerisinde yetişmesidir. Konya şubemizin de bu istikamette hizmet vereceğine inanıyorum." Açılışa AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Vali Yakup Canbolat, Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof.
Hüsnüye Erdoğan - 27.05.2018
Türkiye'ye Çelme Takmak İsteyenler Muvaffak Olamayacaklar"
Herkesin aynı gemide olduğunu aktaran Kahraman, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Birlik ve bütünlük şuuru olsun diye 29 Mayıs 1985 yılında Birlik Vakfı'nı kurduk. Neden? Çünkü biz 21 yaşındaki Fatih'in nesliyiz de ondan. O bizim atamızdır. İsimlere ve tarihlere dikkat edeceğiz. Tarihimizi de hiçbir zaman unutmayacağız. Ne zaman ki birlik ve bütünlüğümüz zedenlenmiştir işte o zaman ülke sıkıntıya düşmüştür. Hedefimiz geleceğimiz olan gençlerimizin birlik ruhu ve şuuru içerisinde yetişmesidir. Konya şubemizin de bu istikamette hizmet vereceğine inanıyorum." Açılışa AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Vali Yakup Canbolat, Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof.
Hüsnüye Erdoğan - 28.04.2018
Anadolu Selçuklu Çağı Mirası" Kitabı Tanıtıldı
AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, İnsan ve Medeniyet Hareketi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet Güney ve Kenan Bilici de toplantıda birer konuşma yaptı.
Hüsnüye Erdoğan - 26.04.2018
Özbekistan Heyeti TBMM'de
Kabulde, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ile Karaman Milletvekili Recep Şeker, Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Uşak Milletvekili Alim Tunç ile Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet İlker Çitil de yer aldı.
Hüsnüye Erdoğan - 24.04.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün Genel Kuruldaki konuşmasında kendisine ve kadın milletvekillerine hakaret ettiğini belirterek, Kılıçdaroğlu'nu kınadığını belirtti.
Hüsnüye Erdoğan - 23.04.2018
AK Parti Kadın Milletvekillerinden Kılıçdaroğlu'na Tepki
AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, "Genel Kurulda Kılıçdaroğlu haddini aşarak bize, 'Sizin özel bir rahatsızlığınız mı var?' diye hitap etti.
Hüsnüye Erdoğan - 13.04.2018
28 Şubat Davasında Karar Duruşması
Duruşmayı AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı, TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır ve HÜDA-PAR Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmaz da takip etti.
Hüsnüye Erdoğan - 09.04.2018
Arakanlıları Ziyaret Eden Milletvekillerinin Değerlendirmeleri
Myanmar'daki saldırılardan kaçarak Bangladeş'e sığınan Arakanlı Müslümanların bulunduğu kampları Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) yetkilileriyle ziyaret eden milletvekilleri, sığınmacıların durumunun halen zor olduğuna işaret etti, Türkiye'nin yardımlarından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bölgede insanlığın öldüğünü, ancak Türkiye'nin çabalarını gördüklerini söyledi.
Hüsnüye Erdoğan - 08.04.2018
Türk Heyetten Arakanlı Yetimlere Ziyaret
AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu ve Başkan Yardımcısı İsmail Palakoğlu'nun aralarında bulunduğu heyet, Bangladeşli ve ülkeye sığınan Arakan Müslümanı yetimlerin kaldığı aynı zamanda okul olan Cukuriya'daki Darul Hikme Külliyesi'ne ziyarette bulundu.
Hüsnüye Erdoğan - 07.04.2018
Türk Heyeti Arakanlı Müslümanları Kamplarında Ziyaret Etti
AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu ve Başkan Yardımcısı İsmail Palakoğlu'nun arasında yer aldığı heyet Cox's Bazar'da Arakanlı Müslümanların kaldığı kampları ziyaret etti.
Hüsnüye Erdoğan - 01.04.2018
Siirt'teki Terör Saldırısı
Şehit Emre Dut'un (25) naaşı, askeri uçakla getirildiği Konya Havalimanı'nda AK Parti Konya milletvekilleri Ziya Altunyaldız ve Hüsnüye Erdoğan ile askeri erkan tarafından karşılandı.
Hüsnüye Erdoğan - 17.03.2018
Türkiye'nin Dünyaya Uzanan Yardım Eli" Konferansı
Konferansa, AK Parti Konya milletvekilleri Hüsnüye Erdoğan ve Leyla Şahin Usta ile Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof.
Hüsnüye Erdoğan - 05.03.2018
AK Parti Konya Milletvekili Erdoğan Açıklaması
AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Türkiye'ye yönelik tehditleri canları pahasına yok etmeye yeminli şehitlere borçlu olduklarını belirterek, bunun için daha çok çalışmalı ve ellerinden gelenin daha fazlasını yapmaları gerektiğini söyledi.
Hüsnüye Erdoğan - 21.02.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kavakcı Açıklaması
28 Şubat döneminde yaşanan zorlukları dile getiren Kavakcı, şöyle devam etti: "1999 dedik, 2018 diyoruz. Ne oldu bu yıllar içersinde? Eskiden uluslararası alanda esamesi okunmayan, hiçbir saygınlığı olmayan, pasaportunuzu verdiğinizde yüzlerini buruşturan insanlarla muhatap olan Türkiye kayboldu. Onun yerine güçlü bir Türkiye geldi. Onun yerine her yerdeki kardeşlerinin yardımına koşan bir Türkiye geldi. Saçma sapan ayrımcılıkların olduğu Türkiye yerine, devletin vatandaşına tepeden baktığı Türkiye yerine millet, devlet ayrımını gözetmeyen bir anlayış geldi." Programın devamı basına kapalı gerçekleşirken Kavakcı'ya, AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ile Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan eşlik etti.
Hüsnüye Erdoğan - 08.02.2018
İnsan Hakları" İstişare Toplantısı
Toplantıya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ve TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı'nın yanı sıra TBMM Katip Üyesi Sema Kırcı, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Mihrimah Belma Satır, Ak Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcıları Hüsnüye Erdoğan ile Emine Yavuz Gözgeç, Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, İstanbul Milletvekilleri Fatma Benli, Tülay Kaynarca, Serap Yaşar, Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu, Kayseri Milletvekili Hülya Nergis ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta katıldı.
Hüsnüye Erdoğan - 07.02.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kavakcı Açıklaması
Kavakcı, beraberindeki başkan yardımcıları AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan ve Ekrem Çelebi ile FETÖ'nün darbe girişimi sırasında 700 Kara Harp Okulu öğrencisini Ankara'ya götürmeye çalıştıkları iddiasıyla 9'u tutuklu 21 sanığın yargılanmasına devam edildiği Isparta Adliyesine geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüsnüye Erdoğan Haberleri | Hüsnüye Erdoğan Kimdir - Haberler - Hüsnüye Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüsnüye Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Konya İl Gençlik Kolları'ndan, Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 13:22:50. #1.14#

title