HÜSNÜ EROL HABERLERİ

Hüsnü Erol haber, Hüsnü Erol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüsnü Erol

Hüsnü Erol

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Hüsnü Erol Kimdir ?

Mali müşavir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüsnü Erol - 20.03.2013
Ayvalık'tan Ergenekon Davasına Sert Tepki
Ellerinde bayrak ve dövizlerle slogan atarak ilçe merkezindeki Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk anıtının önünde toplanan yaklaşık 50 kişilik grup bir basın açıklaması yaparak Ergenekon Savcısı'nın esasa ilişkin mütalaasına tepki gösterdi. Atatürk anıtının önünde; İşçi Partisi Balıkesir İl Yöneticisi Fikret Çavdar ve Ayvalık İlçe Başkanı Deniz Tuğhan Arbak tarafından yapılan basın açıklamalarının sık sık 'Mustafa Kemal'in Askerleriyiz', 'Cumhuriyet Değil, AKP Yıkılacak', 'Ne ABD, Ne AB Tam Bağımsız Türkiye' ve 'Yeminler Edildi, Yıkılacak Silivri' sloganlarıyla kesildiği gözlendi. Yapılan basın açıklamasına; İşçi Partisi İl Başkanı Kartal Demir'in yanı sıra Ayvalık CHP'nin eski İlçe Başkanı Hüsnü Erol, ilçede faaliyet gösteren bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle, vatandaşlarında destek verdiği görüldü.
Hüsnü Erol - 16.07.2012
Halk Müziğinin Büyük Ustası Arif Sağ ve Öğrencileri Ayvalık'ı Salladı
İzleyicilerin zaman zaman halaylar çektiği gözlenen konserin bir bölümünde öğrencileri Erdal Erzincan ve Mehmet Ekinci ile birlikte sahnede bağlama şovun yanı sıra türkülerden potpori sunan Türk Halk Müziğinin dev sanatçılarına konser sonrasında Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Ayvalık Şube Başkanı Vedat Tekten birer teşekkür belgesi verdi. Küçükköy Belediye Başkanı Mesut Ergin'in işleri yoğunluğu nedeniyle gecikmeli olarak katıldığı gecede alevi vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördüğü dikkatlerden kaçmazken, konser gecesinde Ayvalık CHP'nin eski ilçe başkanı Hüsnü Erol ile CHP Küçükköy Belde Başkanı Murat Akıner'in de hazır bulunduğu gözlendi.
Hüsnü Erol - 19.02.2012
Ayvalık Pir Sultan'da Dayanışma ve Kaynaşma Coşkusu
Önceki akşam Ayvalık Öğretmenevi'nde düzenlenen yemekli geceye 150 kişi aşkın davetlinin katıldığı gözlendi. Gecede; SODEV Genel Sekreteri Mehmet Tüm, AK Parti Ayvalık yöneticilerinden Hikmet Şimşek, Hüsamettin Fazla, Ayvalık CHP eski İlçe Başkanı Hüsnü Erol, Küçükköy Belediyesi Meclis Üyeleri, CHP Küçükköy Belde Başkanı Murat Akıner ile belde yöneticileri, Ayvalık Kent Konseyi Başkanı ve ÇYDD Şube Başkanı Nuray Özer ile ÇYDD yöneticileri, Atatürkçü Düşünce Derneği Ayvalık Şube Başkanı Gürsel Koyuncu ile ADD yöneticileri, Ayvalık Sanat Derneği Başkanı Sadi Mastar ve dernek yöneticileri, Emek Partisi Ayvalık İlçe Başkanı Cemil Tosunoğlu, TKP Ayvalık temsilcisi Hasan Atilla, Ayvalık'ın Yeni Otogar İnşaatının yapımını üstlenen MDSF İnşaatın sahibi Mehmet Doğan, Etap 3 İnşaat yetkilileri, ilçede faaliyet gösteren birçok sivil toplum kuruluşunun temsilcileri ve çok sayıda dernek üyesi hazır bulundu.
Hüsnü Erol - 21.08.2011
Çölaşan, Aydınlık ve Ulusal Kanal'a Yapılan Baskınları Değerlendirdi
Ayvalık'ta CUMOK Dönem Sözcüsü Aysel Namlı öncülüğünde 'yerel yönetimlerde halkla ilişkiler' konulu söyleşi düzenlendi. Söyleşiye konuşmacı olarak katılan Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Başkanı Tansel Çölaşan, Aydınlık ve Ulusal Kanal'a yapılan baskınları değerlendirdi. Çölaşan, "Demokrasinin geçerli olduğunun söylendiği bir ülkede asla olmaması gereken, basın özgürlüğünün var olduğu söylendikten sonra asla olmaması gereken bir olay. Ama Türkiye'de o kadar sıradanlaştı ki kim derdini ifade eder ya da kim haklı bir davasını savunur, ya da kim muhalefet eder yani iktidara karşı konuşur onların mutlaka susturulması gerektiği bir dönemdeyiz ve demokrasi adına ben açıkçası utanıyorum. " dedi. CHP Basın Sözcüsü, MYK Üyesi ve Kadın Kollarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Birgül Ayman Güler ise "Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu haksız uzun tutuklamalara ve ülkenin en büyük partisinin değer görüp, ulusun da mazbata verdiği milletvekillerine serbestlik talep ediyoruz. Onun için mücadele ediyoruz. Listelerimizdeydiler, halk tarafından benimsendiler yemin etmeyerek şikayetimizi halka bir kez daha yaptık. " diye konuştu. Yargıtay eski Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, Prof. Dr. Metin Kazancı, Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen. Kuçukköy Belediye Başkanı Mesut Ergin ve CHP Ayvalık eski İlçe Başkanı Hüsnü Erol söyleşiye izleyici olarak katıldı.
Hüsnü Erol - 23.07.2011
Cumhuriyet Senatörü Sarlıcalı Toprağa Verildi
Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'ndeki evinde hayatını kaybeden Cumhuriyet Senatörü, 93 yaşındaki Nejat Sarlıcalı düzenlenen törenin ardından toprağa verildi. Midilli Adası'ndan Anadolu topraklarına 1922 yılındaki mübadele döneminde en son gelen Sarlıcalı ailesinden olan ve 1960-73 yılları arasında Cumhuriyet Senatosu'nda görev yapan Nejat Sarlıcalı, Ayvalık İlçesi'ndeki evinde perşembe yaşlılık nedeniyle hayatını kaybetti. Bir süredir alzheimer hastalığı tedavisi de gördüğü belirtilen Sarlıcalı için Saatli Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, CHP Balıkesir Milletvekilleri Haluk Ahmet Gümüş ve Nedret Akova, Burhaniye Belediye Başkanı CHP'li Fikret Akova, CHP eski İlçe Başkanı Hüsnü Erol, CHP Balıkesir ve Ayvalık yöneticileri, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, Sarlıcalı'nın yakınları, çok sayıda sevenleriyle ikinci eşi Sevil Sarlıcalı katıldı.
Hüsnü Erol - 01.07.2011
Balıkesir CHP'den Kılıçdaroğlu'na Tam Destek
CHP Balıkesir İl Başkanı Sıtkı Gider, partisinin bir yılda iki kurultay, zorlu bir referandum ve bir genel seçim geçirdiğini belirterek, "Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'yi durağan bir parti konumundan projeler üreten, 81 il ve 250 ilçede mitingler yapabilen sosyal demokrat parti niteliğine taşımıştır. Bu uzun ve çetin yolda onu sonuna kadar yalnız bırakmayacağız. " dedi. CHP İl Başkanı Gider, ilçe ve belediye başkanları, il genel ve belediye meclisi üyeleriyle kurultay delegelerinin de katıldığı bir basın toplantısı düzenledi. Parti binasındaki toplantıda Gider ve beraberindekiler, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na tam destek verdi. Toplantıya kurultay delegesi de olan Savaştepe Belediye Başkanı Turgay Yüksel, Balya Belediye Başkanı Dündar Cengiz, Gökçeyazı Belediye Başkanı Yakup Yılmaz ve Gönen İlçe Başkanı Bülent Birgül de katılarak, olağanüstü kurultaya gerek olmadığını dile getirdiler. Sıtkı Gider, "Kılıçdaroğlu'nun koltuğuna bile oturma fırsatı bulamadan özverili çalışmalarına, gayretlerine, amatör ruhuna karşı çıkmak ve bunu görmemek bağnazlıktır. Bugün ayrışma değil, çalışma ve dayanışma zamanıdır. Kılıçdaroğlu'nun içimize düşürdüğü iktidar olma ateşini hiç kimsenin söndürmesine izin vermeyeceğiz. Bu uzun ve çetin yolda sonuna kadar Genel Başkanımız'ı yalnız bırakmayacağız, 'Teslim olmayanlar ölümsüzdür' diyen Kılıçdaroğlu'na inanıyor ve güveniyoruz. " şeklinde konuştu. CHP İl Başkanı, Balıkesir'in 19 delegesinin büyük bölümüyle görüştüğünü, hemen hepsinin de genel başkan problemi olmadığını söylediğini aktardı. Gider, delelerin kurultay için imza atmadığını da vurguladı. CHP'nin Balıkesir'deki kurultay delegeleri şunlar: Fikret Akova, İrfan Barış, Mustafa Ömür Boyuer, Bülent Birgül, Dündar Cengiz, Hüsnü Erol, Özgür Ertuğrul, Cahit İnceoğlu, Ömer Lütfi Kayalar, Orhan Özden, Hasan Özpolat, Sedat Pekel, Hüseyin Sarı, Hasan Bülent Türközen, Yakup Yılmaz ve Turgay Yüksel.
Hüsnü Erol - 20.05.2011
Kılıçdaroğlu, Başbakan'ın Engenekon Suçlaması ve 'Uçan Yalancı Sözlerini Yargıya Taşıyor
Kemal Kılıçdaroğlu, partisini Ergenekon'la ilişkilendiren, kendisine 'Yürüyen yalancı', 'Uçan yalancıö diyen Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan hakkında dava açacaklarını söyledi.
Hüsnü Erol - 20.05.2011
Kılıçdaroğlu, Başbakan'ın Ergenekon Suçlaması ve 'uçan Yalancı' Sözlerini Yargıya Taşıyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisini Ergenekon'la ilişkilendiren, kendisine 'Yürüyen yalancı', 'Uçan yalancı' diyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında dava açacaklarını söyledi.
Hüsnü Erol - 07.05.2011
Otoparkçı Cinayeti Şüphelileri Adliyeye Sevk Edildi
Kocaeli'nin İzmit İlçesi'nde otopark işleten 69 yaşındaki Kaya Şeheri'yi öldürüp çuvala koydukları cesedini Karabük'ün Eskipazar İlçesi'nde dere yatağına atan 4 kişi adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden, boyacılık yapan 57 yaşındaki Hüseyin Özkan'ın olay yerinde boya rulosunu unuttuğu, cesedin üzerinden çıkan otobüs bileti ve rulodan şüphelilerin yakalandığı öğrenildi. 8 ay önce Eskipazar Bulduk Deresi'nde çuval içerisinde elleri ve bacakları bağlı olan bir ceset bulundu. Cesedin üzerinde İstanbul ile İzmit arasında çalışan bir otobüs firmasına ait bilet ile yakınında bir boya rulosu bulundu. Delillerden yola çıkan jandarma ve polis, cesedin Kaya Şeheri'ye ait olduğunu tespit etti. Jandarma ve polisin Çarşamba günü İzmit'te düzenlediği operasyonla 56 yaşındaki Osman Ecekurt, 32 yaşındaki Gürhan Sertel, 53 yaşındaki Hüsnü Erol ile Bolu'nun Gerede İlçesi'nde boyacılık yapan ve olay yerinde ruloyu bırakan Hüseyin Özkan gözaltına alındı.
Hüsnü Erol - 29.04.2011
Balıkesir Kesin Aday Listeleri
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Hüsnü Erol - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Balıkesir
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Hüsnü Erol - 24.04.2011
Vefat Eden Şehit Annesi Toprağa Verildi
Şalpazarı'nda vefat eden şehit annesi toprağa verildi.
Hüsnü Erol - 20.04.2011
CHP'nin Balıkesir Adayları Tanıtıldı
CHP, 12 Haziran'daki genel seçimler öncesi Balıkesir milletvekili adaylarını törenle tanıttı. Esnaf Odaları Birliği'nin Hasanbaba Çarşısı'ndaki salonunda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına 8 milletvekili adayın yanı sıra Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Selçuk Erakkuş da katıldı. Toplantıya liste dışı kalan iki milletvekili aday adayı Prof. Dr. Hüseyin Pazarcı ile Ergün Aydoğan'ın katılmaması dikkat çekti. Milletvekili Aydoğan, gönderdiği mesajda daha önce planlanmış bir çalışma nedeniyle toplantıya katılamadığını belirtirken, önümüzdeki haftadan itibaren tüm çalışmalara katılacağını bildirdi. Aydoğan milletvekili adaylarına da başarı dileklerini iletti. CHP Balıkesir İl Başkanı Sıtkı Gider, iktidarı hedeflediklerini belirterek, "Partimizin dinamik örgütleri mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak tüm halkımıza ulaşacak. Partimizi iktidara getireceğiz" dedi. 8 milletvekili adayı Namık Havutça, Ayşe Nedret Akova, Haluk Ahmet Gümüş, Ahmet Akın, Prof. Dr. Hasan İşgüzar, Hüsnü Erol, İrfan Barış ve Ömür Boyuer kısa konuşmalarla kendilerini tanıttı.
Hüsnü Erol - 20.04.2011
CHP'nin Balıkesir Adayları Tanıtıldı
Chp, 12 Haziran'daki genel seçimler öncesi Balıkesir milletvekili adaylarını törenle tanıttı. Esnaf Odaları Birliği'nin Hasanbaba Çarşısı'ndaki salonunda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına 8 milletvekili adayın yanı sıra Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Selçuk Erakkuş da katıldı. Toplantıya liste dışı kalan iki milletvekili aday adayı Prof. Dr. Hüseyin Pazarcı ile Ergün Aydoğan'ın katılmaması dikkat çekti. Milletvekili Aydoğan, gönderdiği mesajda daha önce planlanmış bir çalışma nedeniyle toplantıya katılamadığını belirtirken, önümüzdeki haftadan itibaren tüm çalışmalara katılacağını bildirdi. Aydoğan milletvekili adaylarına da başarı dileklerini iletti. CHP Balıkesir İl Başkanı Sıtkı Gider, iktidarı hedeflediklerini belirterek, "Partimizin dinamik örgütleri mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak tüm halkımıza ulaşacak. Partimizi iktidara getireceğiz" dedi. 8 milletvekili adayı Namık Havutça, Ayşe Nedret Akova, Haluk Ahmet Gümüş, Ahmet Akın, Prof. Dr. Hasan İşgüzar, Hüsnü Erol, İrfan Barış ve Ömür Boyuer kısa konuşmalarla kendilerini tanıttı.
Hüsnü Erol - 19.04.2011
Afyonkarahisar'da '23 Nisan Çocuk Koroları Şenliği' Başladı
Afyonkarahisar'da 4'üncüsü düzenlenen '23 Nisan Çocuk Koroları Şenliği' başladı.
Hüsnü Erol - 19.04.2011
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Denizli
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
Hüsnü Erol - 19.04.2011
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Balıkesir
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
Hüsnü Erol - 12.04.2011
Balıkesir'deki Listelerden AK Parti Memnun, Muhalefet Şaşkın
Partiler, milletvekili genel seçimi için aday listelerini YSK'ya bildirdi.
Hüsnü Erol - 12.04.2011
Hayvanseverler 'Yamuk' İçin Adliyede
İzmir'de bir kediyi vahşice öldürdüğü iddiasıyla hakkında 4 aydan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Ege Üniversitesi öğrencisi U.G. hayvanseverler tarafından kınandı
Hüsnü Erol - 12.04.2011
Hayvanseverler, 'Yamuk' İçin Adliyede
'Yamuk' adlı kediyi tekmeleyerek öldürdüğü suçlamasıyla dava açılan üniversite öğrencisinin yargılanacağı duruşma öncesinde, hayvanseverler hayvanlara saldırı ve işkenceye kınadı
Hüsnü Erol - 12.04.2011
Balıkesir'de Aday Belirlemede İlginç Tercihler
Siyasi partilerin Balıkesir milletvekili adayları açıklanırken, AK Parti il merkezi, CHP ise ilçelerdeki adayları ile öne çıktı. MHP milletvekili Ahmet Duran Bulut'tan vazgeçmezken, listesinde kadın adaya yer vermedi. AK Parti Balıkesir milletvekili adayları sırasıyla Ahmet Edip Uğur, Mehmet Cemal Öztaylan, Tülay Babuşçu, Ali Aydınlıoğlu, Mehmet Akif Okur, Emin Mehmet Karatan, Ekrem Yavaş ve Hilal Demirözer oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı kimya mühendisi Ahmet Edip Uğur'un zaten liste başı olmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Özellikle Bandırma ilçesinde CHP'lilerle girdiği polemiklerle tanınan iktisatçı milletvekili Mehmet Cemal Öztaylan'ın yeniden aday gösterilmesi sürpriz oldu. Bir diğer milletvekili Ayşe Akbaş bu kez liste dışı kaldı. Son dönem Meclis'te yeralan iki milletvekili İsmail Özgün ve Ali Osman Sali bu dönem aday olmamıştı. Belediye Meclisi üyelğinden istifa eden eczacı Tülay Babuşçu kadın aday olarak üçüncü sırada yer buldu. Eski milletvekillerinden öğretmen Ali Aydınlıoğlu 4'ncü sırayı aldı. AK Parti'nin pek de güçlü olmadığı Körfez'deki tercihi olan Aydınlıoğlu, temayül yoklamasında 754 oyla 3'ncü sıradaydı. İl Genel Meclisi eski Başkanı öğretmen Mehmet Akif Okur beşinci sırada yer aldı. Okur, temayül yoklamasında birinci olmuştu. Özel sektörde faaliyet gösteren Emin Mehmet Karatan 6'ncı, Sındırgı eski belediye başkanı öğretmen Ekrem Yavaş 7'nci sırada, en genç adaylar arasında yeralan sigorta acenteciliği yapan Hilal Özdemir ise 8'nci sırada yeraldı. 6 VEKİL HEDEFLİYORUZ AK Parti İl Başkanı Mahmut Poyrazlı, "Tahmin ettiğimiz, beklediğimiz bir liste. Hepsi birbirinden kıymetli 69 adayımız vardı. Genel merkezimizin işi zordu. Neticede güzel bir liste çıktı. Balıkesir'den en az 6 milletvekili çıkarmayı hedefliyoruz" dedi. CHP MERKEZİ UNUTTU CHP'nin listesi, merkez ilçe ve il örgütü için tam bir şok oldu. CHP Genel Merkezi, Balıkesir merkezden adayları 7 ve 8'nci sıraya koydu. Milletvekilleri Hüseyin Pazarcı ve Ergün Aydoğan da listeye giremedi. CHP Genel Merkezi bu tercihi ile bir çok gruba bölünen merkezi uyarmış oldu. 2004'deki seçimlerde belediye başkan adayı olan ve CHP'ye oy patlaması yaşatan Naim Durmaz'ın listeye alınmaması partililer için hayal kırıklığı yarattı. Naim Durmaz gibi eski il başkanlarından Münir Balkanlı, Tamer Molla gibi isimlerin de listeye alınmaması dikkat çekti. Bandırma İl Genel Meclisi üyesi ve eski Grup Başkanvekili avukat Namık Havutça listebaşı olurken, CHP'nin en çok üyeye sahip olduğu Edremit Körfezi'nden Nedret Akova ikinci sırada yeraldı. Atatürkçü Düşünce Derneği'nin Burhaniye'deki kurucu başkanı olan Nedret Akova, Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova'nın da ablası. CHP'nin üçüncü sıradaki adayı ekonomist ve jeopolitik uzmanı Ahmet Haluk Gümüş oldu. Aslen Bigadiçli olan ve Balıkesir'de de sevilen bir isim olan Gümüş, 400'e yakın köy ziyaretiyle tanınıyor. CHP 4'ncü sıra içinde Gönenli genç işadamı Ahmet Akın'ı tercih etti. İngiltere'de Cambridge Üniversitesi'nde dil eğitimi alan 38 yaşındaki Akın, İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca biliyor. 5'nci sırada ünlü siyasetçilerden ve eski bakanlardan Hilmi İşgüzar'ın oğlu Prof. Dr. Hasan İşgüzar yeraldı. Ayvalık eski ilçe başkanı Hüsnü Erol 6'ncı, eski il başkanı İrfan Barış 7'nci, eski merkez ilçe başkanı Ömür Boyuer 8'nci sırada yer bulabildi.
Hüsnü Erol - 12.04.2011
Kedi "Yamuk"un Dövülerek Öldürülmesi Davası
Hayvanseverler, "Yamuk" isimli kediyi işkence ederek öldürdüğü iddia edilen üniversite öğrencisinin yargılanacağı dava öncesi İzmir Adliyesi önünde toplandı.
Hüsnü Erol - 12.04.2011
Genel Seçime Doğru
CHP'nin Balıkesir milletvekili adaylarında ilk sırada Namık Havutça yer aldı.
Hüsnü Erol - 11.04.2011
CHP'nin Tam Aday Listesi
CHP'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı.
Hüsnü Erol - 11.04.2011
CHP'nin Ysk'ya Sunduğu Milletvekili Aday Listesi
CHP 81 ilden milletvekili aday adaylarını belirlemesinin ardından 550 kişilik listeye son şeklini vererek Yüksek Seçim Kurulu (YSK)'ya teslim etti.
Hüsnü Erol - 11.04.2011
CHP'nin Milletvekili Aday Listesi
Chp, Yüksek Seçim Kurulu'na 12 Haziran milletvekili seçimleri için aday listesini verdi.
Hüsnü Erol - 11.04.2011
Chp Milletvekili Aday Listesi
CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi şöyle.
Hüsnü Erol - 11.04.2011
Saadet Partisi'nin Aday Listesi
Saadet Partisi'nin milletvekili adayı listesi....
Hüsnü Erol - 11.04.2011
Saadet Partisi Listesi Belli Oldu
12 Haziran seçimlerine tek başına girme kararı alan Saadet Partisi, aday listesini YSK'ya sundu.
Hüsnü Erol - 11.04.2011
Merhum Sakıp Sabancı Vefatının Yedinci Yılında Düzenlenen Konserle Anıldı
Merhum Sakıp Sabancı'nın vefatının yedinci yıldönümünde düzenlenen anma etkinlikleri kapsamında, sevdiği şarkılardan oluşan bir konser gerçekleştirildi
Hüsnü Erol - 08.04.2011
Feshane'de Muhteşem Hatay Günleri
Feshane Uluslararası Fuar, Kongre Ve Kültür Merkezi'nde Başladı.
Hüsnü Erol - 07.04.2011
Ergin, ''Hatay'ın Özellikle Kara ve Hava Yolu Eksikleri Tamamlandı''
Hatay Valiliği ve Hatayder Derneği'nce düzenlenen "İstanbul'da Hatay Günleri" etkinlikleri, Feshane Uluslararası Fuar, Kongre ve Kültür Merkezi'nde başladı.
Hüsnü Erol - 07.04.2011
İstanbul'da "Hatay Günleri"
Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hatay'ın siluetinin birkaç yıl sonra değişeceğini belirterek, "Buram buram kültür ve medeniyet kokan bir şehre geldiğimizi göreceksiniz" dedi.
Hüsnü Erol - 30.03.2011
İBB Şehir Tiyatroları’nda Nisan Ayında 2’si Yeni 31 Oyun
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Nisan Ayında 2'si Yeni 31 Oyunla İzleyicilerin Karşısına Çıkıyor.
Hüsnü Erol - 21.03.2011
Kuşadası Şoförler Odası'nda Devir Teslim
Kuşadası Şoförler Odası'nda Yapılan Son Seçimin Mahkeme Tarafından Geçersiz Kılınmasıyla Önceki Seçimi Kazanan Hüsnü Öten, Görevi Teslim Aldı.
Hüsnü Erol - 21.03.2011
Kuşadası Şoförler Odası Başkanı Öten, Mahkeme Kararıyla Görevine Döndü
Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Odası Eski Başkanı Hüsnü Öten, Mahkeme Kararıyla Görevine Geri Döndü.
Hüsnü Erol - 20.03.2011
AK Parti''nin Kastamonu Temayülünden Civcioğlu Çıktı
AK Parti Kastamonu İl Başkanlığı, 12 Haziran'da Yapılacak 24.dönem Milletvekili Seçimleri İçin Temayül Yoklaması Yaptı.
Hüsnü Erol - 05.03.2011
Sanayici, Üniversite Öğrencilerini İş Hayatına Hazırlayacak
Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği, Eğitimine Devam Eden Üniversite Öğrencilerini, Eğitimleri Süresince İş Hayatına Dair Bilgi ile Tecrübelerden Faydalandıracak.
Hüsnü Erol - 03.03.2011
Bank Asya 1. Lig'de Yaprak Dökümü
Ali Korkmaz - Bank Asya 1. Lig'de 23. Haftanın Ardından 4 Takım, Teknik Direktör Değişikliğine Gitti.
Hüsnü Erol - 01.03.2011
Mart Ayında 4’ü Yeni 40 Oyun
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Mart Ayında 4'ü Yeni 40 Oyunla İzleyicilerin Karşısına Çıkıyor.
Hüsnü Erol - 28.02.2011
İşte Türkiye'nin En Zengin 100 İsmi
Ekonomi Dergisi Forbes, Türkiye'nin En Zengin 100 İsmini Açıkladı.
Hüsnü Erol - 28.02.2011
Türkiye'nin Milyarderleri ABD'yi Şaşırttı
Forbes Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Burçak Güven, Forbes Amerika Editörlerini Türkiye'deki Servet Oranları Konusunda İkna Etmekte Zorlandıklarını Belirtti.
Hüsnü Erol - 24.02.2011
Hüsnü Öten, Yargı Kararıyla Kuşadası Şoförler Odası Başkanlığına Döndü
Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Odası Eski Başkanı Hüsnü Öten, Mahkeme Kararıyla Görevine Döndü.
Hüsnü Erol - 22.02.2011
Mkü'de "Belgelerin Işığında Ermeni Sorunu" Konferansı
MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Hocalı katliamında yüzlerce Azeri Türkü'nün en temel insanlık haklarının ellerinden alınarak katledildiğini belirtti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüsnü Erol Haberleri | Hüsnü Erol Kimdir - Haberler - Hüsnü Erol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüsnü Erol kimdir, hayatı ve biyografisi. Hamdibey Kayaspor'da birlik ve beraberlik coşkusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 20:13:29. #1.14#
title