HÜSEYİN YAKAR HABERLERİ

Hüseyin Yakar haber, Hüseyin Yakar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Yakar

Hüseyin Yakar

Doğum Yeri Çankırı / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Hüseyin Yakar Kimdir ?

Çankırı Eldivan Sarayköy doğumlu. Evli 2 çocuk babası. Mali müşavir. Lise mezunu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüseyin Yakar - 11.02.2020
Bandırma OSB Yönetim Kurulu Başkanı'na silahlı saldırıyla ilgili 8 şüpheli tutuklandı
Bandırma Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yakar'ın, Balıkesir'in Gönen ilçesinde uğradığı silahlı saldırıya ilişkin gözaltına alınan 12 zanlıdan 8'i tutuklandı.
Hüseyin Yakar - 08.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Biga Emniyet Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ortak çalışmasıyla halkın huzurunu kaçırıp, tehdit ve zorbalıkla parasını ya da malını alan organize suç örgütüne yönelik çalışma başlatıldı. Suç örgütünün üyeleri ve sözde liderinin kimliğinin belirlenmesinin ardından, şüpheliler Biga ilçesinde takibe alındı. Takip yaklaşık 2.5 aydır sürerken, Balıkesir'in Gönen ilçesinin eski Belediye Başkanı Hüseyin Yakar'ın silahla yaralanması olayını sözde örgüt lideri S.
Hüseyin Yakar - 07.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Biga Emniyet Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ortak çalışmasıyla halkın huzurunu kaçırıp, tehdit ve zorbalıkla parasını ya da malını alan organize suç örgütüne yönelik çalışma başlatıldı. Suç örgütünün üyeleri ve sözde liderinin kimliğinin belirlenmesinin ardından, şüpheliler Biga ilçesinde takibe alındı. Takip yaklaşık 2.5 aydır sürerken, Balıkesir'in Gönen ilçesinin eski Belediye Başkanı Hüseyin Yakar'ın silahla yaralanması olayını sözde örgüt lideri S.
Hüseyin Yakar - 07.08.2019
Eski DSP Genel Başkanı Türker, TÜRMOB başkanlığına aday olacak
Çankırı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Yakar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türker'e başarı diledi.
Hüseyin Yakar - 07.08.2019
Eski DSP Genel Başkanı Türker, TÜRMOB başkanlığına aday olacak
Çankırı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Yakar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türker'e başarı diledi.
Hüseyin Yakar - 13.02.2019
4. Uluslararası Termal ve Sağlık Turizmi Zirvesi Çalışmaları Devam Ediyor
Edremit'te 24-25 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek, Balıkesir Valiliği ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı koordinasyonluğundaki 4. Uluslararası Termal ve Sağlık Turizmi Zirvesi'nin 2. Danışma Kurulu Toplantısı, Gönen'de bir otelde Vali Ersin Yazıcı'nın başkanlığında yapıldı. Toplantıya; Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Hüseyin Yakar - 05.02.2019
Bulancak Belediye Başkanı Yakar: "Yeni Dönemde de Çok Daha Güçlü ve Donanımlı Olarak Yeni Hizmet ve...
Bulancak Belediyesinin hizmet araçları ve iş makinesi araç filosunun sayısının yaklaşık 100 olduğu ve bunların değerinin 20 milyon lira olduğu belirtildi.
Hüseyin Yakar - 30.10.2018
Bandırma'da Üniversite Sanayi İşbirliği İçin İlk Adım Atıldı
Kamu-üniversite-sanayi iş birliği anlaşmalarını çok önemsiyoruz. Sanayiciliğin üniversite ile iç içe olmasını istiyoruz. Sanayiciler yatırım yapacakları yerlerdeki nitelikli işgücü ile altyapıyı çok önemsiyor. Ortaya çıkabilecek bu eksikleri de üniversitemiz ile olan çalışmalarla gidermiş olmayı umut ediyoruz." Yapılan konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve Bandırma Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yakar hazırlanan protokolü imzaladı.
Hüseyin Yakar - 29.10.2018
Asırlık Çınar Kıymet Öğretmen Bayramda Şiir Okudu
Törene, Kaymakam Faruk Bekarlar, Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Yakar - 06.09.2018
Gönen'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu
Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kutlamalara, Cumhuriyet Meydanı'nda devam edildi. Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, törende yaptığı konuşmada, Gönenlilerin kurtuluş mücadelesinde sergilediği kahramanlıkları anlattı.
Hüseyin Yakar - 05.08.2018
Ulusal Sebeplili Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri
Günün anısına Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Eyüp Uygur, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar'a kırmızı dipli mum hediye etti.
Hüseyin Yakar - 30.05.2018
İğne Oyalı Şeftali Ağacı" Guinness Rekorlar Kitabında
Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar da "Gönen" denilince insanların aklına ilk olarak iğne oyası geldiğini söyledi.
Hüseyin Yakar - 13.05.2018
Gönen'de 3. Uluslararası Yörük Festivali Düzenlendi
Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, festivale katılanlara teşekkür etti.
Hüseyin Yakar - 04.05.2018
Zorlu'dan Bandırma'ya Ziyaret
Zorlu, Gönen Belediye Başkanı ve Bandırma OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yakar ile yönetim kurulu üyeleriyle yaklaşık 2 saat görüşme gerçekleştirdi.
Hüseyin Yakar - 05.04.2018
Gönen Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açıldı
Fuarın açılışına, Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Faruk Özen, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Ziraat Odası Başkanı Necati Özkurt, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hayrullah Işıktaş, sivil toplum örgütü temsilcileri ile çiftçiler katıldı.
Hüseyin Yakar - 28.03.2018
Gönen Kaplıcaları A.ş Genel Kurulu Yapıldı
Gönen Kaplıcalarına ait Mavi Salon'da gerçekleştirilen toplantıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yakar, kaliteli hizmet vermek için yatırımların devam edeceğini söyledi.
Hüseyin Yakar - 23.03.2018
Balıkesir'de Trüf Mantarı Üretim Ormanı Kuruldu
Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar da bu tarz projelerin artması gerektiğini vurgulayarak, "Belediye olarak sonuna kadar bu projelerin yanındayız.
Hüseyin Yakar - 18.03.2018
AK Parti Balıkesir Milletvekili Kırcı Açıklaması
Ziyarete, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, AKP Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç ve Bandırma İŞKUR Müdürü Emrullah Narin'in de katıldı.
Hüseyin Yakar - 16.03.2018
Gönen'de "18 Mart Zaferi ve Kahramanları Sergisi" Açıldı
Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Gönen Belediyesi Sergi Salonu'ndaki törende yaptığı konuşmada, serginin hayırlı olmasını diledi.
Hüseyin Yakar - 07.03.2018
Gönen'de "Ömer Seyfettin Kültür ve Sanat Haftası" Etkinlikleri
Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, alanda yaptığı konuşmada Ömer Seyfettin hikayelerinin okunmasını ve okutulmasını tavsiye etti.
Hüseyin Yakar - 20.02.2018
Çevik Kuvvet Şube Müdürü, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Gönen Emniyet Müdürü Turgut Coşkun, Kesici'nin ailesi, mesai arkadaşları ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Yakar - 20.02.2018
Çevik Kuvvet Şube Müdürü Kesici Toprağa Verildi
Cenaze namazına Tekirdağ Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Balıkesir Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar da katıldı.
Hüseyin Yakar - 09.10.2017
Balıkesir Belediye Başkanı Uğur: Görevimin Başındayım
BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, istifası istendiği iddialarıyla ilgili yaptığı açıklamada görüşün gerçeği yansıtmadığını ve görevinin başında olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Yakar Haberleri | Hüseyin Yakar Kimdir - Haberler - Hüseyin Yakar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Yakar kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Ekonomi Masası heyeti, esnafın sorunlarını dinledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 21:52:08. #1.14#

title