Hüseyin Özbek Haberleri

Hüseyin Özbek haber, Hüseyin Özbek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Özbek - 23.06.2020
Avukatlık Kanunu'nda yapılması düşünülen değişiklik
Bakırköy Adalet Sarayı atrium alanında toplanan bazı avukatlar da alkışlarla dışarı çıktı. Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Avukat Hüseyin Özbek, burada yaptığı açıklamada, Ankara'daki baro başkanlarına izin verildiğini söyledi.
Hüseyin Özbek - 11.07.2019
"Yargı Reformu Strateji Belgesi devleti sağlamlaştırmanın imzasıdır"
Konuşmaların ardından Dr. Öğretim Üyesi Zekeriya Türkmen, Prof. Dr. Esin Dayı, Prof. Dr. Yavuz Aslan ve avukat Hüseyin Özbek'in "milli mücadele" konusunda sunum yaptı.
Hüseyin Özbek - 11.07.2019
"Yargı Reformu Strateji Belgesi devleti sağlamlaştırmanın imzasıdır"
Konuşmaların ardından Dr. Öğretim Üyesi Zekeriya Türkmen, Prof. Dr. Esin Dayı, Prof. Dr. Yavuz Aslan ve avukat Hüseyin Özbek'in "milli mücadele" konusunda sunum yaptı.
Hüseyin Özbek - 26.02.2019
İnsan Hakları Açısından 27. Yılında Hocalı Katliamı" Paneli
Panele, Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cavid Abdullahzade, TBB Başkan Yardımcısı Hüseyin Özbek, TBB İnsan Hakları Merkez Üyesi, Azerbaycan 2018 Hareketi Türkiye Temsilcisi Saide Ekmen de katıldı.
Hüseyin Özbek - 02.10.2018
İnsanlığını Unutandan Hukukçu Olmaz"
Programa Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Hüseyin Özbek, Kastamonu Baro Başkanı Mehmet Çiftçi, avukatlar ve aileleri katıldı.
Hüseyin Özbek - 29.06.2018
Avukatlar ve Baroların Ülkelerarası İlişkilerdeki Rolü Önemli"
Programa AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Hüseyin Özbek, Kastamonu Baro Başkanı Mehmet Çiftçi ile avukatlar katıldı.
Hüseyin Özbek - 23.12.2017
Dha Yurt Bülteni-14
Görüntü Dökümü: ------------------------ -Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkcinin konuşması -Genel detay 5  Dakika 03 Saniye / 308 MB Haber - Kamera: Olcay DÜZGÜN/KAYSERİ, ============================================ Baro Başkanı Altun: Avukata bıçaklı saldırı davası adliye çay bahçesinde görülüyor   Bursa Barosu Başkanı Avukat Gürkan Altun, kentte bir süre önce Adliye Sarayı yakınındaki bürosuna giderken bıçaklı saldırıya uğrayan avukat Ahmet Cem Fırat'la ilgili davayla ilgili, "Dava halihazırda Karayolları'ndan emekli bir teknisyenin uzlaştırma dosyası olarak adliye çay bahçesinde devam ediyor" dedi. Bıçaklı saldırıda yaralanan avukat Fırat ise "Uzlaşma teklifini kabul etmedim, bana saldıranların yargılanıp cezalandırılmalarını istiyorum" ifadelerini kullandı. Bursa Barosu Başkanı Gürkan, Altun, Kütahya'da bir otelde düzenlenen Ege-Marmara Genişletilmiş Baro Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Toplantıya Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Hüseyin Özbek, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Şakir Uzun, Ekrem Demiröz ve Filiz Saraç ile birlikte 19 baro başkanı katıldı.
Hüseyin Özbek - 23.12.2017
Baro Başkanı Altun: Avukata Bıçaklı Saldırı Davası Adliye Çay Bahçesinde Görülüyor
Bursa Barosu Başkanı Gürkan, Altun, Kütahya'da bir otelde düzenlenen Ege-Marmara Genişletilmiş Baro Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Toplantıya Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Hüseyin Özbek, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Şakir Uzun, Ekrem Demiröz ve Filiz Saraç ile birlikte 19 baro başkanı katıldı.
Hüseyin Özbek - 26.05.2017
Dha İstanbul - (Geniş Haber) Sözcü Gazetesi Soruşturması Adliye Önünde Protesto Edildi
"SÖZCÜ LEKE TUTMAYACAKTIR" Türkiye Barolar Birliği Başkanvekili Hüseyin Özbek ise yaptığı açıklamada, "Demokrasilerin ölçütü, çıtası ve saygınlığı yargısıyla doğru orantılıdır.
Hüseyin Özbek - 27.02.2017
Vedat Günyol Deneme Ödüllerinin Kazananları Belli Oldu
Vedat Günyol Deneme Ödüllerinin kazananları belli oldu İSTANBUL - Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen Vedat Günyol Deneme Ödülleri'nin sonuçları açıklandı. 74 eser arasından "Anadolu'nun Umudu Aydınlık" isimli yayınlanmamış eseriyle Vedat Günyol Deneme Ödülü'nün sahibi Öner Yağçı oldu. Kartal Belediyesi tarafından 2004 yılında hayatını kaybeden çevirmen, eleştirmen, öğretmen, yayıncı ve yazar Vedat Günyol'un adını yaşatmak amacıyla düzenlediği Vedat Günyol Deneme Ödülleri'nin sonuçları açıkladı. 74 deneme yazarının başvurduğu yarışmada "Anadolu'nun Umudu Aydınlık" isimli yayınlanmamış eseriyle Vedat Günyol Deneme Ödülü'nün sahibi Öner Yağçı oldu. Kartal Belediyesi'nin öncülüğünde düzenlenen İstanbul Barosu, Türkiye Yazarlar Sendikası, Kırmızı Kedi Yayınevi ve İstanbul Atatürk Lisesi Mezunları Vakfı'nın da destek verdiği "Vedat Günyol Deneme Ödülü"ne katılmak isteyen yazarlar için 15 Temmuz- 30 Kasım arasında yapılan başvurularda 74 deneme yazarı yarışmaya başvurdu. 5 Mart'ta ödül töreni Celal Ülgen, Haluk Hepkon, Hüseyin Özbek, Hüsnü Yeşilyurt, Rengin Cemiloğlu, Tahir Şilkan ve Uğur Kökden'in yer aldığı seçici kurul tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 74 eser içinden "Anadolu'nun Umudu Aydınlık" isimli yayınlanmamış eseriyle Öner Yağçı, Vedat Günyol Deneme Ödülü'nün sahibi olurken Kirpinin Dansı eseriyle Hamdi Topçu, Aklımın Söz Kanatları eseriyle de Ayşe Yamaç seçici kurul özel ödülüne layık görüldü.
Hüseyin Özbek - 07.11.2016
Vedat Günyol Deneme Ödülü İçin Başvurular 30 Kasım'da Sona Eriyor
İstanbul Barosu, Türkiye Yazarlar Sendikası, Kırmızı Kedi Yayınevi ve İstanbul Atatürk Lisesi Mezunları Vakfı'nın da destek verdiği "Vedat Günyol Deneme Ödülü"nde seçici kurulda Celal Ülgen, Haluk Hepkon, Hüseyin Özbek, Av.
Hüseyin Özbek - 07.10.2016
Karabük Eski Baro Başkanı Varlık, Hayatını Kaybetti
Varlık için Karabük Adliyesi önünde tören düzenlen törene, Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Karabük Baro Başkanı Rıdvan Erdoğan, İstanbul Barosu Genel Sekreteri Hüseyin Özbek, meslektaşları, ailesi ile yakınları katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Özbek Haberleri | Hüseyin Özbek Kimdir - Haberler - Hüseyin Özbek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Özbek kimdir, hayatı ve biyografisi. Avukatlık Kanunu'nda yapılması düşünülen değişiklik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 10:39:58. #1.14#
title