Hüseyin Olan Haberleri

Hüseyin Olan haber, Hüseyin Olan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Olan - 13.05.2020
Mevlana'nın hocası Seyyid Burhaneddin'in türbe ve bahçesi sessizliğe büründü
AA muhabirinin derlediği bilgiye göre, Kayseri'nin manevi mimarlarından, asıl adı Hüseyin olan Seyyid Burhaneddin, şimdiki Özbekistan sınırlarındaki Tirmiz'de dünyaya geldi.
Hüseyin Olan - 31.03.2019
Bitlis'te Yeni Başkan AK Parti'li Nesrullah Tanğlay
Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında DBP'li Bitlis Belediye Eş Başkanları Hüseyin Olan ve Nevin Daşdemir Dağkıran gözaltına alınarak, çıkarıldığı mahkemece 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan tutuklanırken, İçişleri Bakanlığı tarafından da dönemin Valisi Ahmet Çınar Belediye Başkan Vekili olarak atandı.
Hüseyin Olan - 31.03.2019
Bitlis'te Yeni Başkan AK Parti'li Nesrullah Tanğlay
Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında DBP'li Bitlis Belediye Eş Başkanları Hüseyin Olan ve Nevin Daşdemir Dağkıran gözaltına alınarak, çıkarıldığı mahkemece 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan tutuklanırken, İçişleri Bakanlığı tarafından da dönemin Valisi Ahmet Çınar Belediye Başkan Vekili olarak atandı.
Hüseyin Olan - 13.10.2017
Belediyenin İmkanlarını PKK'nın Hedefleri Doğrultusunda Kullanmış
DBP'li eski Bitlis Belediye Başkanı Hüseyin Olan'a, "silahlı terör örgütü üyeliği"nden yargılandığı davada verilen 7 yıl 6 ay hapis cezasının gerekçeli kararı tamamlandı.
Hüseyin Olan - 15.06.2017
Emekli Kaptan" Cinayetinin Talimatı Kandil'den
Firari sanık, DBP'li Belediye Başkanı Olan'ın oğlu Firari sanıklardan Mehdi Olan'ın farklı suçtan tutuklu DBP'li Bitlis Belediye Başkanı Hüseyin Olan'ın oğlu olduğu ve diğer sanık Uçar ile cinayetten sonra Mardin'e giderek bir otelde kaldıklarının tespit edildiği anlatıldı.
Hüseyin Olan - 31.05.2017
Polis Akademisinin 2012 Sınavlarındaki Fetö İzi Deşifre Edildi
Polis Akademisi Başkanlığınca 2012'de yapılan sınav öncesinde soruları ele geçiren, dağıtan ve bu soruları kullanarak sınavda başarılı oldukları tespit edilen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyelerine yönelik 4 ayrı operasyonda haklarında kuvvetli şüphe bulunan...
Hüseyin Olan - 29.11.2016
Bitlis'te Yatırımcıya Arsa Tahsisi
Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmada "Silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklanan ve görevden uzaklaştırılan eski Belediye Başkanı Hüseyin Olan'ın yerine İçişleri Bakanlığınca Bitlis Belediye Başkanı Vekili olarak görevlendirilen Vali Çınar, belediyede TSO Başkanı Tezcan ile bir araya geldi.
Hüseyin Olan - 28.11.2016
Bitlis Valisi Çınar, Belediyede Başkanlık Koltuğuna Oturdu
Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında DBP'li Bitlis Belediye Eş Başkanları Hüseyin Olan ve Nevin Daşdemir Dağkıran gözaltına alınarak, çıkarıldığı mahkemece 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan tutuklandı.
Hüseyin Olan - 28.11.2016
Dha Yurt Bülteni-4
Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında DBP'li Bitlis Belediye Eş Başkanları Hüseyin Olan ve Nevin Daşdemir Dağkıran gözaltına alınarak, çıkarıldığı mahkemece 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan tutuklanmasının ardından İçişleri Bakanlığı Bitlis Valisi Ahmet Çınar'ı Belediye Başkan Vekili olarak atadı.
Hüseyin Olan - 28.11.2016
Bitlis Belediyesine Görevlendirme Yapılması
Geçmişte birtakım arızalı ve hastalıklı anlayışların olduğunu ifade eden Vali Çınar, şöyle konuştu: "Vatandaş olarak bunları yaşadık. Vatandaşa bir tepeden bakma, yapılan işi vatandaşın başına kakma, ben olmazsam bunlar olmazdı gibi birtakım yanlış, hastalıklı anlayış vardı. En azından bir kısım memurların tavrında bu vardı. Bunu geçmiş yıllar için söylüyorum. Ama artık yeni Türkiye ve yeni devlette tamamen vatandaşı ve vatandaşa hizmeti esas alan bir anlayış var. Biz vatandaşa, Bitlis'e ve Bitlislilere hizmet etmekten, Bitlislilerin hizmetkarı olmaktan şeref duyuyoruz. Burada valilik hizmetlerimizi yürütürken, diğer taraftan da belediye hizmetlerini en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğiz. Vatandaşlarımızla birlikte bu şehri daha yaşanabilir ve konforlu hale getireceğiz. Gayretimiz bu olacak." Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında "Silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklanan ve görevden uzaklaştırılan Belediye Başkanı Hüseyin Olan'ın yerine İçişleri Bakanlığı Vali Ahmet Çınar'ı "Belediye Başkan Vekili" olarak görevlendirmişti.
Hüseyin Olan - 27.11.2016
Bitlis Belediye Başkanvekilliğine Vali Çınar Getirildi
Valilikten yapılan açıklamada, Bitlis Belediye Başkanı Hüseyin Olan'ın "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma nedeniyle sulh ceza hakimliğince tutuklandığı hatırlatılarak, bu nedenle Anayasanın 127'inci ve 5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 47'inci maddeleri uyarınca 26.
Hüseyin Olan - 27.11.2016
Bitlis Belediyesine Görevlendirme
Valilikten yapılan açıklamada, Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma nedeniyle Belediye Başkanı Hüseyin Olan'ın "Silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan Sulh Hakimliğince tutuklandığı anımsatıldı.
Hüseyin Olan - 25.11.2016
Bitlis'te Dbp'li Belediye Başkanları Tutuklandı
Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığ'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında bir hafta önce gözaltına alınan DBP'li Güroymak İlçesi Belediye Eş Başkanı Mehmet Emin Özkan ve Başkan Yardımcısı Senaya Ata ile HDP'li yönetici Nazime Avras ve önceki gün gözaltına alınan DBP'li Bitlis Belediye Eş Başkanları Hüseyin Olan ile Nevin Daşdemir Dağkıran, emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.
Hüseyin Olan - 25.11.2016
Bitlis Belediyesi Eş Başkanları Tutuklandı
Bitlis’te düzenlenen terör operasyonlarında gözaltına alınan ve aralarında DBP’li Bitlis Belediye Başkanı Hüseyin Olan ve Güroymak Belediye Başkanı Mehmet Emin Özkan’ın da aralarında bulunduğu 5 kişi tutuklandı.
Hüseyin Olan - 25.11.2016
Dbp'li Bitlis ve Güroymak Belediye Başkanları Tutuklandı
Bitlis'te düzenlenen terör operasyonlarında gözaltına alınan ve aralarında DBP'li Bitlis Belediye Başkanı Hüseyin Olan ve Güroymak Belediye Başkanı Mehmet Emin Özkan'ın da bulunduğu 5 kişi tutuklandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Olan Haberleri | Hüseyin Olan Kimdir - Haberler - Hüseyin Olan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Olan kimdir, hayatı ve biyografisi. Mevlana'nın hocası Seyyid Burhaneddin'in türbe ve bahçesi sessizliğe büründü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 03:46:56. #1.16#

title