Hüseyin Keser Haberleri

Hüseyin Keser haber, Hüseyin Keser son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Keser - 11.09.2017
Agat Taşlı Süs Eşyaları Festival İçin Hazırlanıyor
Festivale gelen insanların ürün almak için ilçelerine tekrar geldiklerini bu nedenle de en güzel ürünlerini festival için hazırladıklarını anlatan Keser, şöyle devam etti: "Çubuk'ta yaklaşık 8 yıldır agat taşıyla ilgileniyoruz. Agat taşımızı hem kesiyoruz hem de gümüşle buluşturarak takı ve süs eşyalarına dönüştürüyoruz. Yaptığımız ürünleri hem yurt dışına hem de yurt içine satıyoruz. Bir de bunun yanına festival eklenince büyük bir yoğunluk oluştu. Talep festivalde çok daha fazla olduğu için ister istemez biz de insanlarımıza hizmet etmek için geceli gündüzlü işletmemizde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu güne kadar agat taşıyla ilgili aşağı yukarı 60-70 eleman yetiştirdik. Onların bir kısmı da festival için hazırlık yapıyorlar. Festivalimize gelenler hem turşumuzu hem agat taşımızdan yapılan ürünleri hem etimizi hem de diğer yöresel ürünlerimizi alıp gidiyorlar. Yaklaşık 2 aydır yaptığımız çalışma sonucu festival için 400 kolye, 600 tespih ve 350 adet de yüzük ancak hazırlayabildik. Ürünlerimiz gram ağırlığına göre 70 ile 170 lira arasında satışa sunuluyor." İşlenen agat taşlarını gümüşle buluşturduğunu dile getiren sarraf Hüseyin Keser ise "Faydalı bir taş.
Hüseyin Keser - 21.04.2016
Trafik Kazasında Yaşamını Yitiren Acil Tıp Teknisyeni Toprağa Verildi
Kayınpederi Hüseyin Keser tarafından cenaze namazı kıldırılan Yılmaz, mahalle mezarlığında toprağa verildi.
Hüseyin Keser - 12.04.2013
Göre'de 'Temiz Hava Temiz Toplum' Kampanyası
Göre Ortaokulu Müdürü Mustafa Hüseyin Keser, 'Gönül Elçileri Projesi'ne katılan öğrencilerin beldede kapı kapı dolaşarak sigaranın zararlarını anlattıklarını söyledi.
Hüseyin Keser - 28.05.2012
"Şah Kalender Anma Etkinlikleri" Yapıldı
Semah gösterisinin sunulduğu program, aşık Aşur Uygun, Battal Ali Kılıç, Hüseyin Keser, Süleyman Ahi, Hüseyin Çuhada, Ali Elden'in gösterileriyle devam etti.
Hüseyin Keser - 03.06.2011
Genel Seçimlere Doğru
CHP Milletvekili adayları merkez ilçe Yüreğir'de emeklilerle bir araya geldi. Beraberlerinde CHP Yüreğir İlçe Başkanı Turgut Üstün, CHP Adana İl Başkan Yardımcıları Ali İhsan Türkmen, Hasan Aktaş olduğu halde Türkiye Emekliler Derneği Yüreğir Şubesi Başkanlığını Ziyaret eden CHP Adana Milletvekili Adayları Hüseyin Keser, Müzeyyen Şevkin ve Murat Öztanrıöver, CHP'nin emeklilerle ilgili projeleri ile ülke sorunlarını anlattı.
Hüseyin Keser - 25.05.2011
Genel Seçime Doğru
CHP Adana Milletvekili adaylarının Hadırlı Mahallesi'nde toplantı düzenlediği bildirildi. CHP'den yapılan yazılı açıklamaya göre, CHP milletvekili adayları Ümit Özgümüş, Hüseyin Keser, Zeynep Canan Billor, Müzeyyen Şevkin ve Soner Anafarta ile CHP Adana İl Başkanı Zeydan Karalar ve Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş ile parti yöneticileri Hadırlı mahallesinde toplantı yaptı.
Hüseyin Keser - 24.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
CHP Adana Milletvekili adayları Ümit Özgümüş, Hüseyin Keser, Ali Demirçalı, Müzeyyen Şevkin ile İl Başkanı Zeydan Karalar, Yüreğir İlçe Başkanı Turgut Üstün, eski milletvekili Tuncay Karaytuğ ve belediye meclis üyelerinin Yamaçlı Mahallesinde yapılan açık hava toplantısıyla seçim çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.
Hüseyin Keser - 23.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
CHP Adana il Başkanı Zeydan Karalar, genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adana'ya özel önem verdiğini belirtti. CHP İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, milletvekili adayları Ümit Özgümüş, Ali Demirçalı, Hüseyin Keser, Zeynep Canan Billor, Müzeyyen Şevkin, Doğa Çiğdemoğlu, Rıza Mete ve Mehmet Salıcı ile il başkanı Karalar'ın seçim çalışmaları kapsamında merkez ilçe Yüreğir'in Levent, Yamaçlı, Seyhan ve Yavuzlar Mahalleleri'nde düzenlenen toplantılara katıldıkları belirtildi.
Hüseyin Keser - 19.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
CHP Adana Milletvekili Adayı Murat Öztanrıöver'in seçim bürosunun açıldığı bildirildi. Öztanrıöver'in seçim bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre, Öztanrıöver, seçim bürolarının ilkini Seyhan İlçesi Mithatpaşa Mahallesi'nde açtı. Açılışa CHP İl Başkanı Zeydan Karalar, CHP Adana Milletvekilleri Faruk Loğoğlu, Zeynep Canan Billor, Hüseyin Keser ve Doğa Çiğdemoğlu'nun yanı sıra CHP il, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları, Borsa Lisesi Mezunlar Derneği yönetici ve üyeleri, STK üyeleri, Girit Mübadilleri Derneği ve üyeleri, çiftçiler, Mithatpaşa Mahalle sakinleri ve partililer katıldı.
Hüseyin Keser - 15.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
CHP Adana Milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında, Yunusoğlu, Solaklı ve Doğankent mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. CHP Adana il Başkanı Zeydan Karalar, Milletvekili adayları Osman Faruk Loğoğlu, Hüseyin Keser ve Mehmet Salıcı, Yunusoğlu, Solaklı ile Doğankent Mahallelerine giderek vatandaşların sorunlarını dinledi.
Hüseyin Keser - 15.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
CHP Adana Milletvekili adaylarının seçim çalışmaları çerçevesinde Çukurova ilçesinde esnafı ziyaret ettiği bildirildi. CHP Çukurova İlçe Teşkilatı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Yönetim Kurulu, İl Kadın ve Gençlik Kolları üyelerinin de katıldığı esnaf gezisinde, CHP Adana Milletvekili adayları Faruk Loğoğlu, Hüseyin Keser, Müzeyyen Şevkin ve Soner Anafarta, Turgut Özal Bulvarı'ndaki esnafın sorunlarını dinledi.
Hüseyin Keser - 11.05.2011
Kozan'da CHP Milletvekili Adaylarının Seçim Çalışması
Kozan'da, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Milletvekili adayları seçim çalışması gerçekleştirdi. Milletvekili adayları Osman Faruk Loğoğlu, Hüseyin Keser ve Orhan Toklu, ilçe binasında partililerle bir süre sohbet ettikten sonra esnafı ziyaret ettiler.
Hüseyin Keser - 05.05.2011
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri Açıklaması
Tcü Çukurova İlçe Örgütü tarafından Güzelyalı Mahellesi'nde düzenlenen toplantı mitinge dönüştü. Güzelyalı Kapalı Semt Pazarı'ndadaki toplantıya mahalle halkı büyük ilgi gösterdi. Toplantıya, Çukurova İlçe Başkanı Mehmet Çelebi, İl Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, milletvekili adayları Faruk Loğoğlu, Ümit Özgümüş, Ali Demirçalı, Hüseyin Keser, Arif Sezer, Mehmet Salıcı, Müzeyyen Şevkin, Murat Tanrıöver ve Soner Anafarta ile CHP il ve ilçe yöneticilerinin katıldı.
Hüseyin Keser - 05.05.2011
Seçime Doğru
CHP Milletvekili adaylarının esnaf ziyaretlerini sürdürdüğü bildirildi. İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, CHP Adana Milletvekili Adayları Ümit Özgümüş, Zeynep Canan Billor, Hüseyin Keser ve Soner Anafarta, CHP Seyhan İlçe Yönetim Kurulu ve İlçe Kadın Kolu Üyeleri ile birlikte Saydam Caddesi'nde esnafı ziyaret etti.
Hüseyin Keser - 03.05.2011
Kılıçdaroğlu Adana Kebabı Yedi, Şalgam İçti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Osmaniye mitingi sonrası geldiği Adana'da, Milletvekili adayları ile yemekte buluştu. Milletvekili adayları ile tarihi onbaşı lokantasında bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Adana kebabı yedi, şalgam içti. Kemal Kılıçdaroğlu için verilen yemeğe Adana Milletvekili Hulusi Güvel, İl Başkanı Zeydan Karalar, ilçe başkanları, Milletvekili adayları Faruk Loğoğlu, Ümit Özgümüş, Ali Demirçalı, Canan Billor, Hüseyin Keser, Müzeyyen Şevkin'in da aralarında bulunduğu 14 aday katıldı.
Hüseyin Keser - 01.05.2011
CHP'den Seyhan Gücü Gecesine Destek
Yüreğir ilçesindeki Seyhan Mahallesi'nin futbol takımı Seyhangücü'nün düzenlediği şampiyonluk gecesine CHP Adana örgütleri ve milletvekili adayları da katıldı. CHP İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, İnci Oteli Salonunda evsahipliğini kulüp başkanvekili Ethem Açıkbaş'ın yaptığı gecede, CHP Adana İl Başkanı Zeydan Karalar, CHP Adana Milletvekili adayları Ümit Özgümüş, Turgay Develi ve Hüseyin Keser de yer aldı.
Hüseyin Keser - 29.04.2011
Aday Listesi Resmi Gazete'de
24'üncü dönem milletvekili genel seçimine katılmaya hak kazanan "Kesin Aday Listeleri" Resmi Gazete'de yayınlandı
Hüseyin Keser - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Adana
Yüksek Seçim Kurulu'nun 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Hüseyin Keser - 29.04.2011
Adana Kesin Aday Listeleri
Milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Hüseyin Keser - 27.04.2011
Genel Seçimlere Doğru
CHP Adana İl Başkanı Zeydan Karalar, "kendisini bu halkın aydın yüzü, demokrat, ilerici, laik, demokratik, sosyal hukuk devletinden yana gören herkesin bu seçim için çalışması gerektiğini" bildirdi. CHP Adana İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Karalar, milletvekili adayları Hüseyin Keser, Zeynep Canan Billor, Müzeyyen Şevkin ve Rıza Mete ile Eğitim-Sen Adana Şubesini ziyaret etti.
Hüseyin Keser - 23.04.2011
Gül: "Milletvekilleri Hazırlıkta"
"Resepsiyonda izdiham yok bu sene" sözleri üzerine, "Seçim kararı almış olan bir Meclisin resepsiyonu bu.
Hüseyin Keser - 22.04.2011
Ergenekon Davasında Gergin Duruşma
Ergenekon ana davasında tutuklu sanıklarının taleplerini sundukları sırada mahkeme heyetini hedef alan yüksek tonlu ifadeler, duruşma salonunda gerginliğe neden oldu.
Hüseyin Keser - 20.04.2011
Genel Seçimlere Doğru
CHP Adana Milletvekili adaylarının Yumurtalık ve Ceyhan ilçelerini ziyaret ettikleri bildirildi. CHP Adana İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, "Halkla Buluşma Programı" kapsamında Yumurtalık ve Ceyhan ilçelerini ziyaret eden adaylara büyük ilgi gösterildi. İl Başkan Yardımcısı Çetin Kuzu ile ilçe ziyaretine milletvekili adayları Ali Demirçalı, Hüseyin Keser ve Müzeyyen Şevkin'in ziyaretlerde vatandaşla görüştüklerini, sorunlarını dinlediklerini ve çözümü konusundaki projeleriyle ilgili bilgi verdiklerini kaydetti.
Hüseyin Keser - 19.04.2011
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Eskişehir
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Keser Haberleri | Hüseyin Keser Kimdir - Haberler - Hüseyin Keser haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Keser kimdir, hayatı ve biyografisi. Maltepe'de geri dönüşüm deposu alev alev yandı, mahalleli depo sahibine saldırdı(.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 05:20:48. #1.14#
title