HÜSEYİN KARAMEŞE HABERLERİ

HÜSEYİN KARAMEŞE HABERLERİ

Hüseyin Karameşe haber, Hüseyin Karameşe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Karameşe

Hüseyin Karameşe

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Hüseyin Karameşe Kimdir ?

Hüseyin KARAMEŞE, 1974 yılında Malatya-Arapgir ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğretimini İzmir'de tamamladı. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. Öğrencilik yıllarında Siyasal Araştırmalar adlı dergiyi kurdu ve editörlük yaptı. Bir süre özel sektörde çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüseyin Karameşe - 29.1.2020
Kocasinan Kaymakamı Karameşe'den ASKON'a ziyaret
Kocasinan Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Kayseri Şubesini (ASKON) ziyaret etti.
Hüseyin Karameşe - 17.1.2020
Okullarda karne heyecanı
Bütün gayretlerinin çocukların geleceği için olduğunu aktaran Çolakbayrakdar, şunları kaydetti: "Çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakmak adına yoğun bir gayret gösteriyoruz. Belediye olarak bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan tüm imkanlarımızı seferber ettik. Özellikle hizmetlerimizi, okulların temizliği, öğrencilerin güvenliği ve sosyal aktiviteler olmak üzere üç ana başlık altında topladık. Çocukların spor, kültür, sanat gibi hayatın her alanı içerisinde yer alabilmeleri için yatırımlar yapıyoruz." Çolakbayrakdar'a, Kaymakamı Hüseyin Karameşe ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk de eşlik etti.
Hüseyin Karameşe - 25.10.2019
Başkan Çolakbayraktar'dan Sosyal Market'e ziyaret
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Kaymakamı Hüseyin Karameşe ile belediye bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Market'i ziyaret etti.
Hüseyin Karameşe - 24.7.2019
Caretta carettaların zorlu yolculuğu Çıralı'da başladı
Nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için koruma altına alınan caretta carettaların denize zorlu yolculuğu, Kemer ilçesindeki Çıralı sahilinde bugün günün ilk ışıklarıyla başladı. İki ay önce sahile yumurta bırakan carettalardan ikisinin yuvası açıldı. Yavrular, yumurtadan çıkarak denize ulaşmak için yoğun çaba gösterdi. İlk yuvadaki 72 yumurtadan 30, ikinci yuvadaki 104 yumurtadan ise 55 canlı yavru çıktı. Yavruların zorlu yolculuğuna Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kemer Belediye Başkanı DSP'li Necati Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, yerli ve yabancı turistler de eşlik etti.
Hüseyin Karameşe - 24.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ-2
Nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için korunma altına alınan caretta carettaların denize zorlu yolculuğu Kemer ilçesindeki Çıralı sahilinde bugün günün ilk ışıklarıyla başladı. İki ay önce sahile yumurta bırakan carettalardan ikisinin yuvası açıldı. Yavrular, yumurtadan çıkarak denize ulaşmak için yoğun çaba gösterdi. İlk yuvadaki 72 yumurtadan 30, ikinci yuvaki 104 yumurtadan ise 55 canlı yavru çıktı. Yavruların zorlu yolculuğuna Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kemer Belediye Başkanı DSP'li Necati Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, yerli ve yabancı turistler de eşlik etti.
Hüseyin Karameşe - 28.5.2019
Çıralı'da caretta caretta sevinci
İlk yuvanın 26 Mayıs Pazar gecesi oluştuğu sahilde, önceki gece gönüllü caretta caretta görevlileri tarafından iki yuva daha tespit edildi. Yeni yuvalara Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 6'ncı Bölge Müdürü Rıza Kamil, Çıralı'nın bağlı olduğu Ulupınar Mahallesi Muhtarı Habib Altınkaya ve gönüllüler tarafından kafesleme işlemi gerçekleştirildi.
Hüseyin Karameşe - 28.5.2019
DHA YURT BÜLTENİ-6
İlk yuvanın 26 Mayıs Pazar gecesi oluştuğu sahilde, önceki gece gönüllü caretta görevlileri tarafından iki yuva daha tespit edildi. Yeni yuvalara Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 6'ncı Bölge Müdürü Rıza Kamil, Çıralı'nın bağlı olduğu Ulupınar Mahallesi Muhtarı Habib Altınkaya ve gönüllüler tarafından kafesleme işlemi gerçekleştirildi.
Hüseyin Karameşe - 9.3.2018
Vali Güvençer'in Ziyaretleri
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Saruhanlı ilçesinde muhtarlar toplantısına katıldı. Güvençer, toplantı sonrasında, Saruhanlı Belediyesini ziyaret ederek, Başkan Hüseyin Yaralı'dan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Belediye çalışanlarıylada bir süre sohbet eden Güvençer, daha sonra ilçeden ayrıldı. Vali Güvençer'e, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can, İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç ve Saruhanlı Kaymakam Vekili Hüseyin Karameşe eşlik etti.
Hüseyin Karameşe - 5.2.2018
Güneydoğu Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Gölmarmara Kaymakamı Saruhanlı Kaymakam Vekili Hüseyin Karameşe, Saruhanlı Belediye Başkanı Dr.
Hüseyin Karameşe - 25.10.2017
Vali Güvençer, Gölmarmara Ziyareti
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, 15. Muhtarlarla İstişare Toplantısını Gölmarmara ilçesinde gerçekleştirildi. Vali Güvençer, toplantı öncesi Gölmarmara Kaymakamı Hüseyin Karameşe'yi makamında ziyaret ederek, kaymakamlık çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Hüseyin Karameşe - 20.8.2015
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Marmaraereğlisi Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Enis Sülün'ü ziyaret etti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Karameşe Haberleri | Hüseyin Karameşe Kimdir - Haberler - Hüseyin Karameşe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Karameşe kimdir, hayatı ve biyografisi. Kocasinan Kaymakamı Hüseyin Karameşe onuruna veda yemeği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 21:47:26. #1.15#
title