HÜSEYİN EDİS HABERLERİ

Hüseyin Edis haber, Hüseyin Edis son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Edis

Hüseyin Edis

Doğum Yeri Samsun /
Doğum Tarihi 1.1.1960

Hüseyin Edis Kimdir ?

1960 Bafra doğumlu Hüseyin Edis 1978 Bafra Lisesi, 1984 Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Amerika Boston Üniversitesi’nde 2007 yılında 1 yıl eğitim gördü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüseyin Edis - 21.03.2021
MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan kurultay açıklaması
MHP Samsun üst kurul delegeleri, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanlarından oluşan heyetle Ankara'da gerçekleşen kongrede Samsun'u temsil ettiklerini belirten Karapıçak, şöyle devam etti: "Allah'a çok şükür sağ salim delegelerimiz, ilçe belediye başkanlarımız ve ilçe başkanlarımız ile görevimizi yerine getirip Lider Devlet Bahçeli'nin yeniden genel başkan seçilmesinin sevinci ile geri memleketimize dönüş sağladık. Bu süreç içerisinde bizlere verilen görevleri sorunsuz yerine getirdik." Kurultayda görev alan ekip arkadaşlarına teşekkür eden Karapıçak, şunları kaydetti: "Kurultay öncesi ve sonrası tam bir uyum içerisinde hareket eden üst kurul delegelerine, ilçe belediye başkanlarımıza ve ilçe başkanlarımıza aldıkları sorumlulukları titizlikle yerine getirdikleri için teşekkür ediyorum. Samsun'umuzun değerli bir ismi Sayın Hüseyin Edis'in MYK'ya seçilmesinden dolayı kendilerini kutluyorum.
Hüseyin Edis - 18.03.2021
MHP'nin Merkez Yönetim Kurulunda 36, Merkez Disiplin Kurulunda ise 4 isim değişti
MYK listesine giren 36 yeni isim şöyle sıralandı: "İsmail Özdemir, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Sermet Atay, Hayati Arkaz, İbrahim Özbay, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Turan Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, Uğur Öztürk, Serdar Soydan, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammet Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Merkez Disiplin Kurulundaki isimler yarı yarıya değişti Mevcut MDK'de yer alan Hami Korkmazlı, Gencer Özdemir, Mehmet Azar ve Fevzi Fırat Gözüyeşil yeni listede yer almazken MDK'nin tek kadın üyesi Duygu Kurban Gözüoğlu'nun da arasında olduğu mevcut 5 üye yerini korudu.
Hüseyin Edis - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Hüseyin Edis - 08.09.2020
MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin oldu
Kongreye, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP 25. dönem milletvekili Hüseyin Edis, AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ile İl Yönetim Kurulu üyeleri ile delegeler katıldı.
Hüseyin Edis - 23.11.2019
"13. Uluslararası Balkan Tarihi Kongresi" Samsun'da başladı
Kongrede, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Karadeniz Rumeli Dernekleri Federasyonu Başkanı Kemalettin Altınsoy, Samsun Mübadele Derneği Başkanı Olcay Kınay Yanık ile eski MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis de konuşma yaptı.
Hüseyin Edis - 09.02.2019
Bafra Belediyesinden Yoğun Mesai
Hüseyin Edis'ten Başkan Kılıç'a ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi 25.
Hüseyin Edis - 02.12.2017
Uluslararası Balkan Tarihi Kongresi
Kongrede AK Parti Samsun milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, eski AK Parti İzmir Milletvekili Rıfat Sait, eski MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Makedonya Türk Hareket Partisi Genel Başkanı Enes İbrahim ile Samsun Mübadele Derneği Başkanı Olcay Yanık da konuşma yaptı.
Hüseyin Edis - 02.11.2015
Milletvekili Seçiminin Ardından
Kemal Zeybek ve Hayati Tekin CHP, Erhan Usta da MHP rozetiyle yeniden Meclise girdi.  7 Haziran'da AK Parti'den 5, CHP ve MHP'den ikişer milletvekili seçilmişti. Bu sonuçlara göre, MHP Samsun Milletvekili ve 2. sıra milletvekili adayı Hüseyin Edis, Meclise giremedi.
Hüseyin Edis - 01.11.2015
Samsun'da AK Parti 6, CHP 2 ve MHP 1 Milletvekili Çıkardı
Bu sonuçlara göre AK Parti'den Akif Çağatay Kılıç, Çiğdem Karaaslan, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı; CHP'den Kemal Zeybek ve Hayati Tekin, MHP'den de Erhan Usta Samsun milletvekili olarak Meclis'e girmeye hak kazandı. 7 Haziran'da milletvekili seçilen Hüseyin Edis, Meclis dışı kaldı.
Hüseyin Edis - 01.11.2015
1 Kasım Genel Seçimi
Kemal Zeybek ve Hayati Tekin CHP, Erhan Usta da MHP rozetiyle yeniden Meclise girdi.  7 Haziran'da AK Parti'den 5, CHP ve MHP'den ikişer milletvekili seçilmişti. Bu sonuçlara göre, MHP Samsun Milletvekili ve 2. sıra milletvekili adayı Hüseyin Edis, Meclis'e giremedi.
Hüseyin Edis - 25.10.2015
Genel Seçime Doğru
MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, "MHP iktidarında taşeron işçi kavramı olmayacak.
Hüseyin Edis - 06.10.2015
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Akademik Yıl Açılışı
Törene, MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Atakum Kaymakamı Ali Bakoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, akademik personel ile öğrenciler ve davetliler katıldı.
Hüseyin Edis - 29.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Hüseyin Edis - 25.09.2015
Kurban Bayramı Kutlanıyor
MHP İl Başkalığında gerçekleşen bayramlaşmada, MHP Samsun Milletvekilleri Hüseyin Edis ve Erhan Usta, İl Başkanı Ömer Süslü ile milletvekili adayları ve partililer bir araya geldi.
Hüseyin Edis - 18.09.2015
MHP'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı (3)
MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.
Hüseyin Edis - 18.09.2015
MHP'nin 1 Kasım Seçimlerindeki Aday Listesi Açıklandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde MHP'yi temsil edecek milletvekili adayları listesini açıkladı.
Hüseyin Edis - 18.09.2015
MHP'nin 1 Kasım 2015 Milletvekili Aday Listesi
Milliyetçi Hareket Partisi'nin 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri aday listesi belli oldu.
Hüseyin Edis - 09.09.2015
Terör Saldırılarına Tepkiler
Usta, MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis ile MHP Çarşamba İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.
Hüseyin Edis - 07.09.2015
Hakkari'deki Terör Saldırısı
AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, PKK'nın, Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesindeki saldırısını kınadı.
Hüseyin Edis - 07.09.2015
Bengü Yaylası Şenlikleri Yapıldı
Şenliğe AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Çiğdem Karaaslan, MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Edis - 02.09.2015
Samsun Valisi Şahin Açıklaması
MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis ise Samsun-Çarşamba ve Samsun-Bafra demiryollarının en kısa zamanda yapılması gerektiğini anlattı.
Hüseyin Edis - 30.08.2015
Büyük Zafer'in 93. Yıl Dönümü
Törene, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Edis - 30.08.2015
30 Ağustos Zafer Bayramı Samsun'da Kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerine ayrıca AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Edis Haberleri | Hüseyin Edis Kimdir - Haberler - Hüseyin Edis haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Edis kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan kurultay açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 15:01:14. #1.15#

title