Hüseyin Avni Aksoy Haberleri

Hüseyin Avni Aksoy haber, Hüseyin Avni Aksoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Avni Aksoy - 19.09.2021
Memleket Partisinde 60 kişilik Parti Meclisi üyeleri belli oldu
Resmi sonuçları Çankaya İlçe Seçim Kurulunca açıklanacak PM'ye şu isimler girdi: "Mehmet Ali Çelebi, Gaye Usluer, Nurdan Şahin Demirbağ, Hüseyin Avni Aksoy, Serpil Alaboyun, Ali Rıza Büyükuslu, Ali Evren Eryıldız, Sibel Aracı, Mahir Bakan, Serkan Ufuk Akgün, Erdem Bircan, Ali Tunç Can, Hakkı Akalın, Yağız Elver, Ramazan Ertan, Muharrem Yıldız, Süleyman Dinçberk, Yunus Can, Gürbüz Evren, Kayhan Yavuz Yüreğir, Aykut Aziz Demiray, Meryem Kala, Ali Asuman Güven, Eşber Atila, Serhat Galip, Hamit Umut Birben, Hakkı Erman Eranıl, Oğuz Giray, Ufkun Doğan, Zafer Burak Hasar, Özcan Özel, Şeref Albeniz, Halil İlker Çelik, Hikmet Taylan Gülhan, Özlem Güzey Kocataş, Serkan Osman İleri, Özlem Kaya, Vildan Koç, Zeki Mahmut Çakır, Berk Hacıgüzeller, Bilin Şen Neyaptı, Alper Karaoğlan, Ahmet Özalp, İpek Özkal Sayan, Atilla Aytaç, Yelda Gargun, Ali Muhammet Acar, Nevzat Kavalar, Nejat Elaldı, Ahmet Meşe, Ümran Öksüz, Halil Coşkun, Ömer Özdoğan, Levent Kazancıoğlu, Ali Evren Özsoy, İlhan Düzyürek, Kamil Saka, Mevlüt Dudu, Mert Ünlü, Fatih Pala.
Hüseyin Avni Aksoy - 19.09.2021
CHP'nin yalanını tapu ile çürüttü
Altınöz, CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuz Yılmaz, sıkı sık Karabük'le ilgili konularla ilgili ülke gündemine getirecek bir şeyler yaptığını ancak her seferinde duvara tosladığını da sözlerine ekleyerek, "Daha önce de KARDEMİR yönetim Kurulu Başkanımız hakkında açıklama yapınca yalan olduğu ortaya çıkmıştı. Bu seferde yine yalan yanlış bilgilerle bir açıklama yaptı. CHP her halede elindeki Karabük halkı tarafından seçilmiş Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy'un kendi parti politikalarından bıkıp istifa edip ayrılınca, bunun açığını komşu il Zonguldak ile doldurmaya çalışıyorlar ama her defasında da buradaki bilgi kaynakları yanlış olunca duvara tosluyor.
Hüseyin Avni Aksoy - 31.08.2021
30 Ağustos Zafer Bayramı Görkemli Bir Resepsiyonla Kutlandı
Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Hüseyin Avni Aksoy'un katılımcıların Zafer Bayramını kutlama konuşmalarının ardından kürsüye gelen Vali Fuat Gürel, "Ağustos ayı, zaferler ayı, Türk milleti için Ağustos ayının önemi çok büyük, Kurtuluş Savaşının zaferle sonuçlandığı bir ay.
Hüseyin Avni Aksoy - 29.08.2021
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Memleket Partisi Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Avni Aksoy - 21.07.2021
Vali Fuat Gürel, İl Protokolü ile Birlikte Güleç Çocuk Evlerini Ziyaret Etti.
Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, beraberinde İl Protokolü ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla Güleç Çocuk Evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.
Hüseyin Avni Aksoy - 21.07.2021
Karabük'te protokolün bayram ziyaretleri sürüyor
Ziyaretlerde, Vali Fuat Gürel, milletvekilleri Niyazi Güneş ve Hüseyin Avni Aksoy ile Belediye Başkanı Rafet Vergili yer aldı.
Hüseyin Avni Aksoy - 09.06.2021
Memleket Parti'li Çelebi: "Kutuplaşan cumhur ve millet değil kucaklaşan memleket istiyoruz"
Çelebi, Memleket Partisi Yalova Milletvekili Özcan Özel ve Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ile düzenlediği basın toplantısında, partisinin tüzüğü, genel başkan seçim süreci ve vaatlerine ilişkin bilgiler verdi.
Hüseyin Avni Aksoy - 12.05.2021
Karabük'te protokol üyelerinden Ramazan Bayramı mesajları
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Avni Aksoy - 25.04.2021
ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepkiler
Kocaeli Üniversitesinden (KOÜ) yapılan açıklamada da bu milletin, tarihinin hoşgörü, saygı ve birlikte yaşamanın en güzel örnekleriyle dolu olduğu vurgulanarak, şunlar kaydedildi: "Ülkemizin defalarca bilim insanları tarafından inceleme yapılması hususundaki çağrılarına, gerçekleri bildiklerinden ötürü icabet edemeyenler, spekülasyon yaratarak milletimizi itibarsızlaştırmaya çalışmaktadır. Tarihin hiçbir döneminde emperyal heveslerle hareket etmemiş olan milletimize bu iftirayı atanlar, kendilerini itibarsızlaştırmaktan öteye gidemeyeceklerdir. Soykırım yalanını söyleyenler, kendi tarihlerine bakacak olurlarsa çok sayıda örneği kanıtlarıyla görecektir." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Üniversitesi, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ve MHP İl Başkanı Adem Kar da sosyal medya hesaplarından kınama mesajı yayımladı.
Hüseyin Avni Aksoy - 22.04.2021
Son dakika! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
TBMM'nin millet egemenliğinin ve ulusal bağımsızlığın ebedi nişanesi olduğunu belirten Gürel, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Meclisimiz vatan sevgisinin, bir ve beraber olmanın, aziz milletimizin hür yaşama uğruna sergilediği fedakarlığının, inanç ve azminin en anlamlı tezahürüdür. Yüce Meclisimiz 15 Temmuz 2016 tarihinde de yine millet iradesini ve ülkemizin gelişmesini hazmedemeyen hainlerin ilk hedefi olmuş ancak aziz milletimizin asil evlatları bir kez daha tüm dünyaya 'Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal' diye haykırmak suretiyle hainlere canları, kanları pahasına geçit vermeyerek şanlı Meclisimizi gazi unvanıyla şereflendirmişlerdir." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Avni Aksoy - 13.04.2021
AA ve TİKA iş birliğiyle düzenlenen "Online Enerji Muhabirliği Eğitim Programı" başladı
AA'nın nitelikli alan muhabiri yetiştirme vizyonu çerçevesinde ve TİKA'nın Muhabir Yetiştirme Programı (MEP) kapsamında düzenlenen eğitim programının açılışında bir konuşma yapan Türkiye'nin Maputo Büyükelçisi Hüseyin Avni Aksoy, TİKA ve AA iş birliğiyle gerçekleştirilen eğitimin, çeşitli alanlarda basın mensuplarının kapasitesini artıracağına dikkati çekti.
Hüseyin Avni Aksoy - 29.03.2021
Son Dakika | CHP Elazığ Milletvekili Erol, Karabük'te ziyaretlerde bulundu
Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy'un CHP'den istifa etmesine de değinen Erol, istifa kararının halka sorulması gerektiğini, kendi iradeleriyle bunun doğru olmayacağını dile getirdi.
Hüseyin Avni Aksoy - 17.03.2021
Son dakika haber! 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yılı
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Avni Aksoy - 12.03.2021
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Avni Aksoy - 08.03.2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin istiklal ve istikbali için bir an olsun düşünmeden ve geriye bakmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin anneleri ve eşleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü içtenlikle kutlar, sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Avni Aksoy - 13.02.2021
Büyükelçi atamaları Resmi Gazete'de
Bazı büyükelçilerin merkeze alınması, bazı büyükelçiliklere de atama yapılmasına ilişkin karar, Resmi Gazete'de yayımlandı.
Hüseyin Avni Aksoy - 13.02.2021
26 ülke büyükelçiliğine atama yapıldı
Slovak Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Hatice Aslıgül Üğdül, Bahreyn Krallığı Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Kemal Demirciler, Mozambik Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Zeynep Kızıltan, Gine Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Hilmi Ege Türemen merkeze alındı. Slovak Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine İkili Siyasi İlişkiler Genel Müdürü Yunus Demirer, Bahreyn Krallığı Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine Konsolosluk İşleri Genel Müdür Yardımcısı Esin Çakıl, Mozambik Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine Hüseyin Avni Aksoy, Gine Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine Volkan Türk Vural, Tunus Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine Balkanlar ve Orta Avrupa Genel Müdür Yardımcısı Çağlar Fahri Çakıralp atandı.
Hüseyin Avni Aksoy - 02.02.2021
CHP'li eski üç milletvekili Murat Karayalçın, Hikmet Çetin ve Deniz Baykal'la görüşecek
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ve Yalova Milletvekili Özcan Özel'in CHP'den istifa etmesiyle parti kulisleri hareketlendi.
Hüseyin Avni Aksoy - 01.02.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, üç milletvekilinin CHP'den istifasını değerlendirdi Açıklaması
Turan, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ve Yalova Milletvekili Özcan Özel'in CHP'den istifası konusunda değerlendirmelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Avni Aksoy Haberleri | Hüseyin Avni Aksoy Haber - Haberler - Hüseyin Avni Aksoy haberleri, son dakika hüseyin avni aksoy haber ve gelişmeleri burada. Memleket Partisi Genel Başkanı İnce Anıtkabir'i ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 17:43:54. #1.15#

title