HÜSAMETTİN ÇETİNKAYA HABERLERİ

Hüsamettin Çetinkaya haber, Hüsamettin Çetinkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüsamettin Çetinkaya

Hüsamettin Çetinkaya

Doğum Yeri Antalya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963

Hüsamettin Çetinkaya Kimdir ?

Hüsamettin Çetinkaya, 1963 yılında Antalya’nın Kumluca ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını TODAİE (Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü) Kamu Yönetimi Uzmanlık programında tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüsamettin Çetinkaya - 15.02.2019
Sınırımızın Ötesindeki Ypg, PKK Teröristlerini Temizleyeceğiz"
Gödene Caddesi'ndeki Kumluca Seçim Ofisi'nin açılışını gerçekleştiren Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada, seçimlerde Cumhur İttifakı olarak Kumluca'da Hüsamettin Çetinkaya'yı tekrar aday gösterdiklerini hatırlattı.
Hüsamettin Çetinkaya - 27.01.2019
Dha Yurt Bülteni-14
CUMHUR İTTİFAKI'NIN ADAYLARI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra partisinin ve Cumhur İttifakı'nın Antalya'daki 19 ilçe adayını açıkladı. 3 kadın adayın yer aldığı liste şu şekilde oluştu: "Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Menderes Türel (Ak Parti), Kepez Belediye Başkan Adayı: Hakan Tütüncü (Ak Parti), Muratpaşa Belediye Başkan Adayı: Gökcen Özdoğan Enç (Ak Parti), Konyaaltı Belediye Başkan Adayı: Gaye Doğanoğlu (Ak Parti), Aksu Belediye Başkan Adayı: Halil Şahin (Ak Parti), Döşemealtı Belediye Başkan Adayı: Emre Afacan (Ak Parti), Serik Belediye Başkan Adayı: Enver Aputkan (Ak Parti), Manavgat Belediye Başkan Adayı: Hasan Öz (Ak Parti), İbradı Belediye Başkan Adayı: Hatice Sekmen (Ak Parti), Kumluca Belediye Başkan Adayı: Hüsamettin Çetinkaya (Ak Parti), Elmalı Belediye Başkan Adayı: Ümit Öztekin (Ak Parti), Demre Belediye Başkan Adayı: Süleyman Topçu (Ak Parti), Gündoğmuş Belediye Başkan Adayı: Mehmet Özeren (Ak Parti), Kaş Belediye Başkan Adayı: Mutlu Ulutaş (Ak Parti), Akseki Belediye Başkan Adayı: İbrahim Özkan (Ak Parti), Gazipaşa Belediye Başkan Adayı: Adil Çelik (Ak Parti), Alanya Belediye Başkan Adayı: Adem Murat Yücel (MHP), Finike Belediye Başkan Adayı: Nail Dülgeroğlu (MHP), Korkuteli Belediye Başkan Adayı: Ömer Niyazi İşlek (MHP), Kemer Belediye Başkan Adayı: Yusuf Üras (MHP).
Hüsamettin Çetinkaya - 27.01.2019
AK Parti Antalya Aday Tanıtım Toplantısı
AK Parti'nin Antalya'daki ilçe belediye başkan adayları şöyle: "Akseki'de İbrahim Özkan, Aksu'da Halil Şahin, Demre'de Süleyman Topçu, Döşemealtı'nda Emre Efecan, Elmalı'da Ümit Öztekin, Gazipaşa'da Adil Çelik, Gündoğmuş'ta Mehmet Özeren, İbradı'da Hatice Sekmen, Kaş'ta Mutlu Ulutaş, Kepez'de Hakan Tütüncü, Konyaaltı'nda Gaye Doğanoğlu, Kumluca'da Hüsamettin Çetinkaya, Manavgat'ta Hasan Öz, Muratpaşa'da Gökcen Özdoğan Enç, Serik'te Enver Aputkan.
Hüsamettin Çetinkaya - 21.11.2018
Derecik'in İlk Kaymakamına Çiçeklerle Karşılama
Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Derecik beldesinin ilçe statüsüne kavuşması dolayısıyla kaymakam olarak görevlendirilen İdris Arslan, çiçeklerle karşılandı.
Hüsamettin Çetinkaya - 29.10.2018
Akbb'ye Üye Belediye Sayısı 74 Oldu
Meclis ayrıca, eski Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'nın istifasıyla boşalan encümen üyeliği görevine de Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu'nu getirdi.
Hüsamettin Çetinkaya - 29.06.2018
Kumluca'da Yaz Spor Okulları Açıldı
Programa, AK Parti Kumluca ilçe Başkanı Arif Yavuzer, eski Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, yaz spor okulu antrenörleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Hüsamettin Çetinkaya - 31.05.2018
Başarılı Güreşçiler Başkan Göven'i Ziyaret Etti
Kumluca eski belediye başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve başpehlivan Hasan Tuna'nın da hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Göven her iki sporcuya çeşitli hediyeler verdi.
Hüsamettin Çetinkaya - 30.05.2018
AK Parti Kumluca İlçe Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ise Hüsamettin Çetinkaya hakkındaki iddiaların tamamının asılsız ve hayal ürünü olduğunu belirterek, "Bunlar AK Parti'yi yıpratmaya yönelik iddialar.
Hüsamettin Çetinkaya - 27.05.2018
Hüsamettin Çetinkaya U12 Futbol Ligi
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Antalya temsilciliği ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından Kumluca Belediyesinin ev sahipliğinde organize edilen Hüsamettin Çetinkaya U12 Futbol Ligi, kupa ve madalya töreniyle sona erdi.
Hüsamettin Çetinkaya - 09.05.2018
Kumluca Belediyesinde Yeni Dönem
Milletvekilli aday adaylığı nedeniyle Kumluca Belediye Başkanlığından istifa eden Hüsamettin Çetinkaya, görevini Yusuf Göven'e devretti.
Hüsamettin Çetinkaya - 08.05.2018
Antalya'da Milletvekili Aday Adayları Netleşiyor
24 Haziranda gerçekleştirilecek Milletvekili seçimleri için partilerin aday adaylığı başvuru süreci sona erdi. AK Parti'nin Milletvekilliği aday adaylığı süreci 2 Mayıs'ta sona ererken CHP'nin aday adaylığı süreci 7 Mayıs'ta sona erdi. Buna göre AK Parti'den 124 isim milletvekilli adaylığına aday oldu. Mevcut milletvekilleri Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enc, Atay Uslu, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın yeniden aday adaylığı için başvuru yaparken, Hüseyin Samani ise başvuru yapmadı. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, eski Emniyet Genel Müdürü ve MHP'den Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve milletvekili adayı olan Kemal Çelik, Rus kökenli Türk vatandaşı İrina Balcı, Kepez Belediyesi eski Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in danışmanı İsa Akdemir, Doğru Yol Partisi eski Antalya İl Başkanı Ahmet Kiştin, EKDAĞ eski Genel Müdürü Murtaza Tamyürek, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit düşen polis memuru Muhammet Oğuz Kılınç'ın babası polis memuru Zeki Kılınç ve annesi Meliha Meltem Kılınç da AK Parti'den aday adayı oldu.
Hüsamettin Çetinkaya - 06.05.2018
Kumluca'da "Hüsamettin Çetinkaya U12" Futbol Ligi Başladı
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Antalya temsilciliği ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından organize edilen "Hüsamettin Çetinkaya U12" futbol ligi, Kumluca'da başladı.
Hüsamettin Çetinkaya - 04.05.2018
Kumluca Belediye Başkanlığına Göven Seçildi
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'nın AK Parti'den Antalya Milletvekili aday adaylığı için istifa etmesi nedeniyle boşalan başkanlık görevine belediye meclis üyesi Yusuf Göven seçildi.
Hüsamettin Çetinkaya - 02.05.2018
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve Baykal Memleketinden Aday Adayı
AK PARTİ'DE MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ TAMAMLANDI Ak Parti Antalya'da milletvekilliği aday adayı başvuru süreci bugün saat 19.00'da tamamlandı. Başvuru süreci boyunca 124 kişi aday adaylığını için başvuru yaptı. Mevcut milletvekilleri Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enc, Atay Uslu, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın yeniden aday adaylığı için başvuru yaparken, Hüseyin Samani ise başvuru yapmadı. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, eski Emniyet Genel Müdürü ve MHP'den Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve milletvekili adayı olan Kemal Çelik, Rus kökenli Türk vatandaşı İrina Balcı, Kepez Belediyesi eski Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in danışmanı İsa Akdemir, Doğru Yol Partisi eski Antalya İl Başkanı Ahmet Kiştin, EKDAĞ eski Genel Müdürü Murtaza Tamyürek, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit düşen polis memuru Muhammet Oğuz Kılınç'ın babası polis memuru Zeki Kılınç ve annesi Meliha Meltem Kılınç da Ak Parti'den aday adayı oldu.
Hüsamettin Çetinkaya - 30.04.2018
Kumluca Yağlı Güreşleri'nde Ali Gürbüz Başpehlivan Oldu
Ak Parti'den milletvekili aday adaylığı için istifa eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da, ata sporu yağlı güreşin Kumluca ve yöresinde sevilen bir spor olduğunu, buna bağlı olarak pehlivanların güreşlerde kıran kırana mücadele ettiklerini söyledi.
Hüsamettin Çetinkaya - 30.04.2018
Kumluca Yağlı Güreşleri'nde Ali Gürbüz Başpehlivan Oldu
Ak Parti'den milletvekili aday adaylığı için istifa eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da, ata sporu yağlı güreşin Kumluca ve yöresinde sevilen bir spor olduğunu, buna bağlı olarak pehlivanların güreşlerde kıran kırana mücadele ettiklerini söyledi.
Hüsamettin Çetinkaya - 29.04.2018
Kumluca'da Başpehlivan Ali Gürbüz Oldu
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, yaptığı konuşmada, ata sporu yağlı güreşin Kumluca ve yöresinde sevilen bir spor olduğunu buna bağlı olarak pehlivanların güreşlerde kıran kırana mücadele ettiğini söyledi.
Hüsamettin Çetinkaya - 29.04.2018
19. Tarım ve Seracılık Festivali
Karatepe Stadı'nda gerçekleştirilen konser öncesi festival tertip komitesi ve gecenin sponsorlarına plaket verildi. Burada konuşan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, kendisinin konser etkinlikleri kapsamında son kez halka hitap ettiğini söyledi.
Hüsamettin Çetinkaya - 28.04.2018
Kadınlar Yarışmada Kasa Taşıdı, Domates Yiyip, Halat Çekti
Ak Parti'den milletvekili aday adaylığı için istifa eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, 19 yıl önce başlattıkları festivalin halkın birlik, beraberlik ve kaynaşması adına son derece etkili olduğunu, bundan sonra da bu festivalin aynı güzelliklerle daha iyi şekilde devam edeceğini söyledi.
Hüsamettin Çetinkaya - 28.04.2018
Dha Yurt Bülten-17
Ak Parti'den milletvekili aday adaylığı için istifa eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, 19 yıl önce başlattıkları festivalin halkın birlik, beraberlik ve kaynaşması adına son derece etkili olduğunu, bundan sonra da bu festivalin aynı güzelliklerle daha iyi şekilde devam edeceğini söyledi.
Hüsamettin Çetinkaya - 28.04.2018
Kumluca Yağlı Güreşlere Devam Ediliyor
Güreşlere 67'si başpehlivan olmak üzere yaklaşık bin 200 yarışçı katılıyor. İkinci gün güreşlerini, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Ethem Taş, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, daire amirleri, siyasi partilerin ilçe başkanları ve çok sayıda güreşsever izledi.
Hüsamettin Çetinkaya - 28.04.2018
Kadınlar Yarışmada Kasa Taşıdı, Domates Yiyip, Halat Çekti
Ak Parti'den milletvekili aday adaylığı için istifa eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, 19 yıl önce başlattıkları festivalin halkın birlik, beraberlik ve kaynaşması adına son derece etkili olduğunu, bundan sonra da bu festivalin aynı güzelliklerle daha iyi şekilde devam edeceğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüsamettin Çetinkaya Haberleri | Hüsamettin Çetinkaya Kimdir - Haberler - Hüsamettin Çetinkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüsamettin Çetinkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. AÜ Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi, TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Belge
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 03:48:49. #1.16#

title