Huber Köşkü Haberleri

Huber Köşkü haber, Huber Köşkü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Huber Köşkü - 24.04.2021
Son dakika: Rüyasında görerek "Başkan Dedeciğim" hitabıyla mektup yazan çocuk, Erdoğan'ın iftar konuğu oldu
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini rüyasında görerek, "Başkan Dedeciğim" hitabıyla mektup yazan Mehmet Semih'i, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklarla Huber Köşkü'nde bir araya geldiği iftarda ağırladı.
Huber Köşkü - 17.04.2021
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam eden Levent Camisi'ni inceledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Maltepe'deki Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi inşaat alanındaki incelemelerinin ardından Sarıyer'deki Huber Köşkü'ne gitti.
Huber Köşkü - 17.04.2021
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi inşaatını inceledi
Buradan geçtiği Huber Köşkü'nde Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreni'ne canlı bağlantıyla katılan Erdoğan, daha sonra 2019 yılında temeli atılan Maltepe'deki Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi inşaat alanını ziyaret etti.
Huber Köşkü - 17.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 Köprüsü açılış törenine canlı bağlantıyla katıldı: (1)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Huber Köşkü'nden canlı bağlantıyla katıldığı Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreni'nde sözlerine, bugün vefatının 28.
Huber Köşkü - 17.04.2021
İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
15.00 -Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreni'ne canlı bağlantıyla katılacak.
Huber Köşkü - 17.04.2021
GÜNDEM ÖZETİNE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreni'ne Huber Köşkü'nden canlı bağlantı ile katılacak.
Huber Köşkü - 10.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 24 saatlik yoğunluğu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile Huber Köşkü'nde baş başa ve ikili görüşmeler gerçekleştirdi.
Huber Köşkü - 10.04.2021
Erdoğan-Zelenskiy görüşmesine ilişkin ortak bildiri yayımlandı
???????Huber Köşkü'nde, heyetler arası görüşmenin ardından yayımlanan bildiride, Türkiye Cumhuriyeti ve Ukrayna'nın, dostluk, iyi komşuluk ve karşılıklı saygı ilkelerine dayanarak, mücavir bölgelerinde ve ötesinde barış ve istikrarı geliştirmeyi amaçlayarak, ülkeler arasındaki stratejik ortaklığın güçlendirilmesi ve ortak çıkar temelinde ilgili tüm alanlarda iş birliğini artırma iradesini, uluslararası hukukun ilke ve kurallarına bağlılıklarını teyit ederek, İstanbul'da iki devletin Cumhurbaşkanlarının Eşbaşkanlığında düzenlenen Türkiye Cumhuriyeti ile Ukrayna arasında Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey 9'uncu toplantısı sonucunda bazı kararların alındığı aktarıldı.
Huber Köşkü - 10.04.2021
Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ortak basın toplantısında konuştu (1) Açıklaması
Zelenskiy, Türkiye-Ukrayna Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey (YDSK) dokuzuncu toplantısı vesilesiyle gerçekleştirdiği Türkiye ziyaretinde, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Huber Köşkü'nde baş başa ve heyetler arası görüşmelerinin ardından düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu.
Huber Köşkü - 10.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy görüşmesi sona erdi
Huber Köşkü'nde basına kapalı gerçekleştirilen görüşme, yaklaşık 3 saat sürdü.
Huber Köşkü - 10.04.2021
(Görüşmeden görüntüyle)  ERDOĞAN'IN ZELENSKİY İLE GÖRÜŞMESİ BAŞLADI -1
İstanbul DHA  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy ile görüşmesi başladı.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı  Zelenskiy Tarabya'daki Huber Köşkü'nde görüşüyor.
Huber Köşkü - 10.04.2021
Son dakika gündem: GÜNDEME
Son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile Huber Köşkü'nde görüşecek, Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey Oturumu'na iştirak edecek.
Huber Köşkü - 09.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz Cam ve Billur Müzesi Açılış Töreni'nde konuştu: (1)
Erdoğan, müzenin restorasyonunda ve eserlerin sergiye hazırlanmasında emeği geçenleri tebrik ederek, 3 yıl kadar önce İsmail Kahraman'ın TBMM Başkanı olduğu dönemde burayı ziyaret ettiğini ve gelişmeleri takip ettiğini, bir kısım objeleri o gün gördüğünü aktararak, şunları kaydetti: "Tabii o günden bugüne 3 yıl içinde çok ciddi yol alındı, mesafe kat edildi ve şimdi de açılışını yaparak gelinen noktayı hep beraber göreceğiz. Esasen müze binasının da içinde yer aldığı bu geniş alan içindeki köşkleri, havuzları, tiyatro binası ve ahırlarıyla başlı başına bir sanat vahasıydı. Günümüzde bu eserlerden geriye kalan ahır binası Milli Saraylar'ımız tarafından restore edilerek müzeye dönüştürülmüştür. Dönem mimarisinin en nadide eserlerinden biri olan bu müzeyi Cumhurbaşkanlığı olarak ülkemize kazandırmış olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Gönül isterdi ki inşa edildiği tarihteki tüm eserleriyle bu mimarı yaşatabilseydik. Maalesef ülkemizde bir dönem ecdat mirasına gerçekten çok hoyrat davranılmış, nice güzel eserler yerle yeksan edilmiştir. Büyükşehir Belediye Başkanlığımızdan itibaren başlayan, Başbakanlığımız ve Cumhurbaşkanlığımız döneminde de devam eden süreçte tarihi mirasımızdan koruma altına almak için özel gayret sarf ettik." "Gelenekle, geleceği harmanlayan yeni bir devri başlatmayı hedefliyoruz" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dolmabahçe'de harap haldeki mekanları restore ederek önce Başbakanlık, şimdi Cumhurbaşkanlığı hizmetlerinde kullandıklarına işaret ederek, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Beylerbeyi Sarayı takibimizle Meclis Başkanlığı tarafından restore edildi. Daha sonra yine Cumhurbaşkanlığı bünyesinde değerlendirdik. Aynı şekilde büyük bir vefasızlıkla harabeye dönen Yıldız Sarayı Mabeyn Köşkü'nü restore ederek ülkemizin sembol eserlerinden biri haline getirdik. Yıldız Sarayı'nın diğer kısımlarıyla ilgili çalışmalar da yine devam ediyor. Tarabya'daki harap halde bulunan Huber Köşkü ile adeta tamamen yıkılmış olan Çengelköy'deki Vahdettin Köşkü'nü de yeniden ayağa kaldırdık.
Huber Köşkü - 18.12.2020
TBMM'de 2020 böyle geçti
Programın başında, alana kurulan ekrandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Huber Köşkü'nde gerçekleştirdiği ulusa sesleniş konuşması yayımlandı.
Huber Köşkü - 14.10.2020
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın gündeme ilişkin soruları yanıtladı Açıklaması
"Çok iyi bir sınav verdik" Salgın sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakın ekibinin Huber Köşkü'nde 70 günlük bir süreç yaşadığını aktaran Kalın, "Hamd olsun orada Cumhurbaşkanımız çok iyi korundu, kendisi de kurallara çok iyi riayet etti.
Huber Köşkü - 16.07.2020
Şehit aileleri ve gaziler için İstanbul Boğazı'nda gezi programı düzenlendi
Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait Dost Arama Kurtarma Gemisi'yle Boğaz'da gerçekleşen gezi programında, Huber Köşkü, Kız Kulesi ile Çırağan, Topkapı, Dolmabahçe ve Beylerbeyi sarayları, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün de aralarında bulunduğu tarihi ve turistlik mekanlar gemi personeli tarafından anlatıldı.
Huber Köşkü - 01.06.2020
(yeniden ) CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ANKARA'YA GİTTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'ya gitti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 16.30 sıralarında  Huber Köşkü'nden çıkarak Atatürk Havalimanı'na geçti.
Huber Köşkü - 31.05.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle buluştu: (4)
31 Mayıs Dünya Tütüne Hayır Günü dolayısıyla Huber Köşkü'nden telekonferans yoluyla bir araya geldiği gençlerle sohbet eden Erdoğan'a seslenen Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) Başkanı Fatih Vardar, sigarada düz paket uygulamasıyla tütün endüstrisine büyük darbe vurulduğunu anlattı.
Huber Köşkü - 31.05.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle buluştu: (3)
31 Mayıs Dünya Tütüne Hayır Günü dolayısıyla Huber Köşkü'nden telekonferans yoluyla bir araya geldiği gençlerle sohbet eden Erdoğan'a seslenen ve 2020 Olimpiyat oyunlarına hazırlandığını belirten milli sporcu İlke Özyüksel, pandemi sürecinde olimpiyatlara hazırlanma şansı verildiği için teşekkür etti.
Huber Köşkü - 31.05.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle buluştu: (2)
31 Mayıs Du¨nya Tu¨tu¨ne Hayır Gu¨nu¨ dolayısıyla düzenlenen gençlerle buluşma programına, Tarabya'daki Huber Köşkü'nden video konferans yöntemiyle katılan Erdoğan, tütün endüstrisinin kasasını doldururken, milyonlarca genci özgürlüğünden ettiğini, bağımlı bir hayata hapsettiğini anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Huber Köşkü Haberleri | Huber Köşkü Haber - Haberler - Huber Köşkü haberleri, son dakika huber köşkü haber ve gelişmeleri burada. Emine Erdoğan, Mescid-i Aksa'nın gönüllü muhafızı Hatice Huveys ile görüştü Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 03:00:04. #1.16#

title