Gözü Dönmüş Hırsız, Telefonunu Vermemek İçin Direnen Genç Kızın Yüzüne Asit Attı

Gözü Dönmüş Hırsız, Telefonunu Vermemek İçin Direnen Genç Kızın Yüzüne Asit Attı

Hatay'da dershaneden çıkıp evine doğru yürüyen genç kız, yolda bir hırsız tarafından gasbedildi. Gözü dönmüş gaspçı cep telefonunu vermemek için direnen talihsiz kızın yüzüne asit türünden bir sıvı attı.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde yolda yürüyen genç kızın telefonunu çalmaya çalışan hırsız, genç kızın yüzüne asit türünden bir sıvı döktü.Asit benzeri sıvıdan gözü ve yüzü etkilenen genç kız ilk müdahalenin ardından Adana Şehir Hastanesine sevk edildi.

DERSHANEDEN ÇIKIP EVİNE DOĞRU GİDERKEN GASP EDİLDİ

Alınan bilgiye göre, Buluttepe Mahallesi 390. Sokak üzerinde dershaneden çıkıp evine doğru giden 19 yaşındaki Berfin Özek, bir hırsız tarafından gasp edildi.

HIRSIZ, DİRENEN GENÇ KIZIN YÜZÜNE ASİT BENZERİ SIVI ATTI

Telefonunu almaya çalıştığı sırada kendisine direnen genç kızın yüzüne asit türü bir sıvı döken hırsız, olay yerinden kaçtı. Özek'in sesini duyan mahalleli sağlık ekiplerine haber verdi.

YÜZÜ VE GÖZÜ ETKİLENDİ, HASTANEYE KALDIRILDI

Özek, olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından İskenderun Devlet Hastanesine kaldırıldı. İlk müdahalenin ardından gözü ve yüzü etkilenen Özek, Adana Şehir Hastanesine sevk edildi.

Polis olay ile ilgili çalışma başlattı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.