Hikmet Gök Haberleri

Hikmet Gök haber, Hikmet Gök son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hikmet Gök - 04.09.2018
Aa'dan İran'ın Mehr Haber Ajansı'na Ziyaret
İran'ın başkenti Tahran'da bulunan Mehr Haber Ajansı'nın binasında yapılan görüşmede, AA Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yılmaz Yaman, Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök, Mehr Dış Haberler Genel Direktörü Muhammed Kadiri ve İngilizce Haberler Sorumlusu Peyman Yezdani hazır bulundu.
Hikmet Gök - 03.09.2018
İran'da Oana 43. Yönetim Kurulu Toplantısı
Toplantıya, Anadolu Ajansından (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yılmaz Yaman ile Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök katıldı.
Hikmet Gök - 03.09.2018
Aa, Irna ve Yonhap'la İş Birliği Anlaşması İmzaladı
İran'ın başkenti Tahran'da yapılan imza töreninde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yılmaz Yaman ve Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök hazır bulundu.
Hikmet Gök - 02.09.2018
Aa'dan İran ve Hemşehri Gazetelerine Ziyaret
Ziyarette, Mutanoğlu'na Pazarlama ve Satış Direktörü Yılmaz Yaman ve Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök eşlik etti.
Hikmet Gök - 20.03.2018
12 Fetö Sanığına Hapis Cezası
Kayseri 2'nci ve 4'üncü Ağır Ceza mahkemelerinde görülen davalarda tutuklu sanıklar, işçi Hikmet Gök, eczacı Kasım Akçay, Mehmet Akif Karagöz ve Serkan Yılmaz ile tutuksuz sanıklardan iş insanı Cüneyt G.
Hikmet Gök - 20.03.2018
Fetö Sanıklarına Hapis Cezası
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesinde ayrı ayrı görülen duruşmalarda, tutuklu sanık eczacı Kasım Akçay ve Hikmet Gök, tutuksuz sanık iş adamı Cüneyt Gazezoğlu ile avukatı hazır bulundu.
Hikmet Gök - 08.01.2018
Aa'dan İran'ın Resmi Ajansı Irna'ya Ziyaret
Anadolu Ajansı (AA) Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök, İran'ın resmi ajansı IRNA Genel Müdürlüğüne atanan Seyyid Ziya Haşimi'yi ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.
Hikmet Gök - 27.10.2017
Anadolu Ajansı İspanyolca Yayına Resmen Başladı
AA'nın ve İspanyolca servisinin imza attığı çalışmaların anlatıldığı sunumların da yapıldığı törene, AA İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü Mücahit Muhammed Soykan ve Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök'ün yanı sıra bu ülkede faaliyet gösteren basın kuruluşlarının üst düzey temsilcileri de katıldı.
Hikmet Gök - 12.10.2017
İran Büyükelçisi Fard'tan Aa'ya Ziyaret
Büyükelçi Fard, AA'ya gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya ve AA Farsça Servisi Editörü Hikmet Gök tarafından karşılandı.
Hikmet Gök - 27.09.2016
Aa Finans Terminali 4 Yaşında
Törene AA Uluslararası Operasyonlar Direktörü İbrahim Yumaklı, AA Haber Akademisi Koordinatörü Ümit Sönmez, AA Haber Akademisi Koordinatör Yardımcıları Hayri Çetinkuş ile Cihangir İşbilir, AA Spor Haberleri Yayın Yönetmeni Ersin Şiyhan, AA İstanbul İdari İşler Müdürü Sabri Çelebioğlu, AA Farsça Haberleri Editörü Hikmet Gök, AA İstanbul Haberleri Editörü Hüseyin Altınalan ve AA Analiz Haberler Editörü İhsan Gürsoy'un yanı sıra çok sayıda ajans yöneticisi ve çalışanı katıldı.
Hikmet Gök - 01.09.2016
Aa Farsça Haberleri Editörlüğü Birinci Yılını Kutladı
AA Farsça Haberleri Editörü Hikmet Gök de birinci yıla ulaşmanın gururunu yaşadıklarını vurguladı.
Hikmet Gök - 22.07.2016
Çok Sevdiği Bu Vatan İçin Göğsünü Mermilere Siper Etti"
Darbe girişiminin olduğu gece saat 01.16'da Cambaz'la telefonla görüştüğünü belirten Şeker, "Mustafa, Çengelköy Karakolu önündeyiz, vatandaşa kurşun sıkıyorlar' dedi. Az sonra Hikmet Gök'ü aradım, Mustafa'nın vurulduğunu söyledi.
Hikmet Gök - 09.11.2015
Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker Açıklaması
AA İstanbul Haberleri Editörlüğünü ziyaret eden Eker, İstanbul Haberleri Editörü Hüseyin Altınalan, İdari İşler Müdürü Sabri Çelebioğlu, Spor Haberleri Yayın Yönetmeni Ersin Şiyhan ve Farsça Haberleri Editörü Hikmet Gök'le bir süre sohbet etti.
Hikmet Gök - 07.09.2015
AA, Farsça Yayına Başladı ve Tahran'da Ofis Açtı
Medyanın önemine dikkati çeken Tekin, şunları aktardı: "Biz, bölge ve ülkemizde yaşanan gelişmeleri yabancı ajanslardan almamalıyız. AA, son dönemde büyük atılım yaparak, Farsça ile yayın yaptığı dil sayısını dokuza çıkardı. Medya, halkları yakınlaştırdığı gibi uzaklaştırabilir. Türkiye'nin resmi ajansı AA ve İran'ın resmi ajansı IRNA, iki ülke halklarını birbirine yakınlaştırmada önemli görevler üstlenecektir." - "Belki görünüşte küçük ama tarihi bir adım attık" AA Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök de bu mutlu günde davetlerine icabet edenlere teşekkürlerini ileterek, "İki büyük toplum, dost ve kardeş halkın yakınlaşması için güvenli bir haber ağı kurulmuş oluyor.
Hikmet Gök - 02.09.2015
AA Farsça Servisi'nin Açılışı İran Medyasında
IRNA, AA Dünya Dilleri Yayın Yönetmeni Mehmet Öztürk ve Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök'ün IRNA'nın Tahran'daki merkezinde IRNA Genel Müdürü Muhammed Hodadi ile görüşmesini de haberleştirdi.
Hikmet Gök - 02.09.2015
Aa Farsça Servisi'nin Açılışı İran Medyasında
IRNA, AA Dünya Dilleri Yayın Yönetmeni Mehmet Öztürk ve Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök'ün IRNA'nın Tahran'daki merkezinde IRNA Genel Müdürü Muhammed Hodadi ile görüşmesini de haberleştirdi.
Hikmet Gök - 02.09.2015
Aa Heyeti Mehr Ajansını Ziyaret Etti
AA heyetinin kendilerini ziyaret etmelerinden duydukları memnuniyeti ifade eden Kadiri, MEHR ajansı hakkında genel bilgi verdi.  Görüşmede AA Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök, AA Asya Kafkasya ve Pasifik Bölge Direktörü Yılmaz Yaman, AA Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Yunus Çelik ve AA Dış İlişkiler Uzmanı Seyfullah Altuntaş da hazır bulundu.
Hikmet Gök - 01.09.2015
Aa, Farsça Yayına Başladı
Medyanın önemine dikkati çeken Tekin, şunları aktardı: "Biz, bölge ve ülkemizde yaşanan gelişmeleri yabancı ajanslardan almamalıyız. AA, son dönemde büyük atılım yaparak, Farsça ile yayın yaptığı dil sayısını dokuza çıkardı. Medya, halkları yakınlaştırdığı gibi uzaklaştırabilir. Türkiye'nin resmi ajansı AA ve İran'ın resmi ajansı IRNA, iki ülke halklarını birbirine yakınlaştırmada önemli görevler üstlenecektir." "Belki görünüşte küçük ama tarihi bir adım attık" AA Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök de bu mutlu günde davetlerine icabet edenlere teşekkürlerini ileterek, "İki büyük toplum, dost ve kardeş halkın yakınlaşması için güvenli bir haber ağı kurulmuş oluyor.
Hikmet Gök - 01.09.2015
Aa Heyeti İrna'yı Ziyaret Etti
AA Farsça Haberler Editörü Hikmet Gök de konuşmasında, iki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesinde haber ajanslarının rolüne değindi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hikmet Gök Haberleri | Hikmet Gök Kimdir - Haberler - Hikmet Gök haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hikmet Gök kimdir, hayatı ve biyografisi. Akrabalar arasında arazi sulaması nedeniyle çıkan silahlı kavgada 4 kişi öldü, 4 kişi yarala
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 20:09:11. #1.16#

title