Hikmet Bulak Haberleri

Hikmet Bulak haber, Hikmet Bulak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hikmet Bulak - 27.09.2018
Giresun Eski Emniyet Müdürü Fetö'den Gözaltına Alındı
GİRESUN eski İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Ankara'da gözaltına alındı.
Hikmet Bulak - 27.09.2018
Dha Yurt Bülteni 15
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Takla atarak ağaçlık alan düşen aracın görüntüsü Emniyet ekiplerinin görüntüsü Sürücü Erdoğan Kaya ile röp ve detaylar HABER-KAMERA: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, ========== Giresun eski Emniyet Müdürü FETÖ'den gözaltına alındı     Gökhan CEYLAN/ANKARA, - GİRESUN eski İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Ankara'da gözaltına alındı.
Hikmet Bulak - 27.09.2018
Giresun Eski Emniyet Müdürü Hikmet Bulak Fetö'den Gözaltına Alındı
GİRESUN eski İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Ankara'da gözaltına alındı.
Hikmet Bulak - 27.09.2018
Eski Giresun Emniyet Müdürü Fetö'den Gözaltına Alındı
FETÖ soruşturması kapsamında ByLock kullanmaktan aranan eski Giresun İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Ankara’da yakalanarak gözaltına alındı.
Hikmet Bulak - 03.05.2015
Aa Günün
(12.23/Fotoğraflı-Görüntülü)   12- Batman Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan, Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Malatya Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, Sakarya Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, Tokat Emniyet Müdürü Osman Balcı başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı, yerlerine yeni görevlendirmeler yapıldı.
Hikmet Bulak - 03.05.2015
5 Emniyet Müdürü Merkeze Alındı
Buna göre, Batman Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan, Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Malatya Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, Sakarya Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş'ın ve Tokat Emniyet Müdürü Osman Balcı başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı.
Hikmet Bulak - 03.05.2015
5 İlin Emniyet Müdürleri Değişti
İçişleri Bakanlığı'nca Batman, Giresun, Malatya, Sakarya ve Tokat il emniyet müdürleri değiştirildi.
Hikmet Bulak - 03.05.2015
5 İlin İl Emniyet Müdürleri Değişti
Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, Batman İl Emniyet Müdürü Hasan Ali Okan, Giresun İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Malatya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, Tokat İl Emniyet Müdürü Osman Balcı başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı.
Hikmet Bulak - 03.05.2015
Beş İlin Emniyet Müdürü Değişti
İçişleri Bakanlığınca 5 ilin emniyet müdürü, başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı.
Hikmet Bulak - 26.03.2014
Giresun Emniyet Müdürü Bulak'ın Veda Ziyaretleri
Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine veda ziyaretinde bulundu.
Hikmet Bulak - 15.03.2014
Atama ve Görevlendirme Kararları
Resmi Gazete'de yayımlanan atama ve görevlendirme kararlarına göre, Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Muğla Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, Sivas Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay ve Van Emniyet Müdürü Ümit Yurdakul başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı.
Hikmet Bulak - 15.03.2014
Giresun Emniyet Müdürü Görevden Alındı
Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak görevden alındı.
Hikmet Bulak - 15.03.2014
Giresun, Muğla, Sivas ve Van Emniyet Müdürleri Değişti
Ekonomi, Gençlik ve Spor, İçişleri, Maliye ile Millî Eğitim Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Ekonomi Bakanlığı Müşavirliğine Harun Çelik'in, Millî Eğitim Bakanlığı Müşavirliğine de Ömer İlhan Güneş'in atanması uygun görüldü. Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına ise Sağlık Araştırmaları Genel Müdürü Kamuran Özden'in atanması kararlaştırıldı. -POLİS BAŞMÜFETTİŞLERİ ATANDI- 17 Aralık operasyonu ile başlayan Emniyette görevden almalar bugün de devam etti. Bazı illerin emniyet müdürleri Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınırken, yerlerine de yeni atamalar yapıldı. Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak'ın, Muğla Emniyet Müdürü Ahmet Akbal'ın, Sivas Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay'ın, Van Emniyet Müdürü Ümit Yurdakul'un başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınmalarına, Giresun Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Uğur Öztürk'ün, Muğla Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Veysal Tipioğlu'nun, Sivas Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Turgay Çalışkan'ın, Van Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Mahmut Karaaslan'ın atanmalarına karar verildi.
Hikmet Bulak - 12.03.2014
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 93. Yıl Dönümü
Öğrenciler tarafından sahnelenen tiyatro gösterisi ile sona eren programa, Giresun Mille Eğitim Müdürü Necati Akkurt, Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Hikmet Bulak - 10.01.2014
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak ve Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile yemekte bir araya geldi.
Hikmet Bulak - 27.11.2013
Giresun'da "Husur Toplantısı"
"Bu konuda emniyetimiz ve sizler de vatandaş olarak gereğini yapıyorsunuz zaten" diyen Karahan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Demokratik yönetimlerde 'ben yaptım oldu, ben her şeyin en iyisini bilirim, halk anlamaz' anlayışı geçti. Şimdi biz elimizden gelenin en güzelini yapıyoruz. Bu şehir hepimizin. Hep birlikte yaşıyoruz. Bu şehrin güzelliklerini de sıkıntılarını da hep birlikte yaşıyoruz." Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak ise, Giresun halkından kendilerine sağladıkları desteği sürdürmelerini isteyerek, "Sokağınızdayız, mahallenizdeyiz.
Hikmet Bulak - 17.11.2013
Görele'de "Komikse Komik" Tiyatro Oyunu Sahnelendi
     Görele Toplum Destekli Güvenlik Hizmetlerini Güçlendirme, Destekleme ve Yaşatma Derneği Başkanı Nurettin Emanet, sosyal kültürel etkinliklerin çok önemli olduğunu belirterek, özellikle tiyatro kültürünün yaygınlaşmasına vesile olanlara ve emeği geçenlere teşekkür etti.          Tiyatro oyununu Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, Giresun İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, İlçe Emniyet Müdür Vekili İlhan Yıldırım, siyasi parti temsilcileri, diğer daire amirleri, emniyet çalışanları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hikmet Bulak Haberleri | Hikmet Bulak Kimdir - Haberler - Hikmet Bulak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hikmet Bulak kimdir, hayatı ve biyografisi. Fetö'den Tutuklanan Emniyet Müdürü Ülkücü Kimliğine Bürünmüş.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.7.2021 02:03:55. #1.15#

title