Hikmet Bekil Haberleri

Hikmet Bekil haber, Hikmet Bekil son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hikmet Bekil - 15.08.2018
Niğde'deki Stk'lardan Türk Lirasına Destek
Yerli ve milli üretim ekonomisinin güçlü birer aktörü olan Niğdeli iş adamları, KOBİ'ler ve esnafın moralini yüksek tutması, üretmeye, satmaya, ihracat yapmaya devam etmesi gerektiğine dikkat çeken Katırcıoğlu, şunları kaydetti: "Amerika Birleşik Devletleri ile ülkemiz arasındaki ikili ilişkilerin diyaloğu temel alan yapıcı bir yaklaşım çerçevesinde onarılmasını ve ABD'nin kabul edilemeyecek bu yaklaşımından bir an önce vazgeçmesini temenni ediyoruz. Reel sektör olarak atılacak tüm adımlarda devletimizin ve hükumetimizin yanında olduğumuzun da altını çizmek isteriz. Biliyoruz ki çözümün temeli birlik ve beraberliğimizde yatıyor. Hükumetimizin alacağı ekonomik tedbirlerin de piyasaları rahatlatacağı aşikardır. Nitekim ilimizde de, yaşanan bu ekonomik gelişmelere yönelik alınacak kısa ve orta vadeli önlemlerle ilgili çalışma başlatılmıştır. Şimdi çok daha güçlü olmak, birbirimize daha fazla kenetlenmek zorundayız. Çünkü bizi biz yapan, bizi ayakta tutan, bizi millet yapan unsur budur. Ülkemizi kaosa sürüklemek isteyenlerin tuzağına düşmeyeceğiz. İş dünyası olarak daha fazla çalışma, daha fazla üretme, daha fazla istihdam sağlama zamanı diyoruz." Bildiriye Niğde Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Uyanık, Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Alim Yeşil, Bor Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Eriç, Niğde Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbaş, Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hikmet Bekil, Bor OSB Müdürü Yavuz Kavaklıoğlu, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tahir Erdem, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Demirkoparan, Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği Başkanı Erdoğan Yılmaz, Arıcılar Birliği Başkanı Mustafa Ünal, Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Aliye Yılmaz, MUSİAD Başkanı Mücahit Umucu, TÜMSİAD Başkanı Gülali Yıldırım, NİTSO Meclis Başkanı Serdar Ecemiş, NTB Meclis Başkanı Haluk Çakmak ve NİTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin, MHP İl Başkanı Ali Güngör ve İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı İlhan Şahin destek verdi.
Hikmet Bekil - 28.11.2017
Niğde'de "Bilirkişi Kişi Sertifika" Töreni
Yılmaz, şöyle devam etti: "Bilindiği gibi geçtiğimiz ağustos ayında bilirkişi yönetmeliğinde bir değişiklik oldu ve bilirkişi yapma konusunda bazı kriterler getirildi ve bu konuda bazı kurumlar yetkilendirildi. Şüphesiz ki bu düzenlemenin birçok yönden faydası vardır. Her şeyden önce bilirkişilerimizin daha bilime dayalı, daha tarafsız ve daha objektif raporlar düzenleyerek kararlar vermesi imkanını arttırmıştır. Mahkemelerimizin daha hızlı ve daha sağlıklı işlemesine yardımcı olacaktır. Bu şekilde adaletin daha hızlı, verimli çalışmasına, tecelli etmesine yardımcı olacaktır." Niğde Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hikmet Bekil ise Türkiye'de uzlaşmanın her geçen gün arttığını ve bununla beraber uzlaşmanın kriterlerinden bir tanesinin de bilirkişilik olduğunu belirtti.
Hikmet Bekil - 22.12.2014
MHP Merkez İlçe Başkanlığını Abdullah Doğan Kazandı
MYK Üyesi Hikmet Bekil'in katılımı ile gerçekleşen kongrede iki isim yarıştı.
Hikmet Bekil - 22.12.2014
MHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Doğan, Güven Tazeledi
Açıklamada, divan başkanlığını MHP MYK Üyesi Hikmet Bekil'in yaptığı kongreye, İl Başkanı Cemil Cahit Pişkin'in yanı sıra davetliler ve partililerin katıldığı ifade edildi.
Hikmet Bekil - 08.12.2014
MHP'nin İlçe Kongreleri
MHP'nin Akpınar ve Boztepe ilçe kongrelerinin gerçekleştirildiği bildirildi.  MHP İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Akpınar İlçe Başkanlığında düzenlenen kongrede, divan başkanlığını MHP MYK Üyesi Hikmet Bekil'in üstlendiği belirtildi.
Hikmet Bekil - 21.05.2013
MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Karakaya Açıklaması
Toplantıya, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr Mevlüt Karakaya, MHP Kayseri Milletvekili Prof.Dr Yusuf Halaçoğlu, MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Mustafa Eraslan, Hikmet Bekil, MHP İl Eski Başkanları, İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları ve Yönetimi, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Hikmet Bekil - 28.06.2012
Niğde'de "Askere Mektup, Teröre Lanet" Kampanyası
Mektup kampanyasına MHP Niğde İl Başkanı Hakan Er, Aktaş Belediye Başkanı Yaşar Çamur, 24. Dönem Niğde Milletvekili Adayı ve Eski İl Başkanı Hikmet Bekil destek verdi.
Hikmet Bekil - 24.12.2011
Muhasebecilerden Fransız Mallarına Boykot Çağrısı
SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Zeren, Disiplin Kurulu Başkanı Hikmet Bekil ve Denetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şarahman imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, Fransa Meclisinin "Ermeni teklifi'ni kabul etmesi nedeniyle kınandığı belirtildi.
Hikmet Bekil - 17.06.2011
Bekil'den Anlamlı Teşekkür
Seçime MHP'den 1. sıra adayı olarak giren ancak seçilemeyen Hikmet Bekil, kendisini destekleyen, desteklemeyen herkese teşekkür etti.
Hikmet Bekil - 09.06.2011
MHP Niğde Milletvekili Adayı Bekil Açıklaması
MHP Niğde Milletvekili adayı Hikmet Bekil, 12 Haziran'a sayılı günler kala, MHP'nin iktidar koşusunun devam ettiğini söyledi.
Hikmet Bekil - 06.06.2011
"AKP'nin İpliğini Pazara Çıkarmazsam, Allah Bana Milletvekilliğini Nasip Etmesin"
MHP milletvekili adayı Hikmet Bekil, "AKP'nin ipliğini pazara çıkarmazsam, Allah bana milletvekilliğini nasip etmesin" dedi
Hikmet Bekil - 28.05.2011
MHP Niğde Milletvekili Adayı Hikmet Bekil: "Ak Parti Niğde'de Üçüncü Parti"
MHP Niğde Milletvekili adayı Hikmet Bekil, "AKP tüm Türkiye'de olduğu gibi Niğde'de de eriyor.
Hikmet Bekil - 23.05.2011
MHP Niğde Milletvekili Adayı Hikmet Bekil'in Seçim Çalışmaları
MHP Niğde Milletvekili adayı Hikmet Bekil, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Hikmet Bekil - 22.05.2011
MHP Niğde Milletvekili Adayı Bekil'in Belde Gezileri Sürüyor
Niğde'de MHP milletvekili adayı Hikmet Bekil, seçim çalışmalarını Edikli, Orhanlı ve Gölcük beldelerinde sürdürdü.
Hikmet Bekil - 18.05.2011
MHP Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
MHP Niğde Milletvekili adayları, İl Başkanlığının düzenlediği toplantılarla seçim çalışmalarını sürdürüyor. MHP Niğde Milletvekili adayları Hikmet Bekil, Hüseyin Alınak ve Mahide Yaramış, Bor Caddesi'ndeki Seçim Bürosu'nda partililerle bir araya geldi.
Hikmet Bekil - 04.05.2011
MHP Milletvekili Adayı Bekil Köylerde
MHP Niğde Milletvekili adayı Hikmet Bekil, merkez ilçeye bağlı belde ve köyleri ziyaret etti.
Hikmet Bekil - 03.05.2011
MHP'li Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
MHP Niğde Milletvekili adayı Hikmet Bekil, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Hikmet Bekil - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Niğde
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Hikmet Bekil - 29.04.2011
Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye Kesin Aday Listeleri
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Hikmet Bekil - 22.04.2011
MHP Niğde Milletvekili Adayı Hikmet Bekil, Esnafı Ziyaret Etti
Niğde'de MHP 1. sıra milletvekili adayı Hikmet Bekil, esnafı ziyaret etti.
Hikmet Bekil - 21.04.2011
"Esnafın Sorununu Çözecek Olan, Yine Halkın İçinden Çıkan MHP İktidarıdır"
MHP Niğde Milletvekili adayı Hikmet Bekil, "Esnafın sorununu çözecek olan yine halkın içinden çıkan MHP iktidarıdır" dedi.
Hikmet Bekil - 04.04.2011
MHP Çiftlik İlçe Teşkilatı Yeni Binası Açıldı
Törene, MHP Niğde İl Başkanı Şakir Sevdi, Çiftlik İlçe Başkanı Lütfi Taş, Milletvekili aday adayları Hikmet Bekil, Yusuf Aydın, Ahmet Özbek ve Mahide Yaramış'ın yanı sıra, partililer katıldı.
Hikmet Bekil - 25.03.2011
Niğde'de MHP Milletvekili Aday Adayığı İçin 10 Kişi Başvurdu
Niğde'de MHP Milletvekili Aday Adayığı İçin 10 Kişinin Başvurduğu Bildirildi.
Hikmet Bekil - 26.02.2011
MHP Niğde Milletvekili Aday Adayı Hikmet Bekil Açıklaması
Niğde'de MHP Milletvekili Aday Adayı Hikmet Bekil, Niğde'nin Sorununun İşsizlik, Türkiye'nin Sorununun İse Bölünme Olduğunu Öne Sürdü.
Hikmet Bekil - 26.02.2011
Bekil, Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor
MHP Niğde Milletvekili Aday Adayı Hikmet Bekil, Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor.
Hikmet Bekil - 08.02.2011
CHP Kocaeli Milletvekili Erenkaya Muhtarlarla Görüşecek
CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya, Kartepe'de Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla Toplantı Düzenleyecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hikmet Bekil Haberleri | Hikmet Bekil Kimdir - Haberler - Hikmet Bekil haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hikmet Bekil kimdir, hayatı ve biyografisi. Niğde Mali Müşavirler Odası Başkanı Hikmet Bekil Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 20:18:08. #1.15#
title