Hediye Gündüz Haberleri

Hediye Gündüz haber, Hediye Gündüz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hediye Gündüz - 11.06.2018
Çevrecilerden Kleopatra Koyu İçin Eylem
A Platformu sözcüsü Hediye Gündüz de bölgenin tipik bir Antalya koyu olduğunu kaydederek, "1980'den bu yana tahrip edildi.
Hediye Gündüz - 12.05.2017
Dha Yurt Bülteni-4
Görüntü Dökümü -------------------(DÜN GEÇİLEN GÖRÜNTÜ) Evden detay Ali Yumaç'a tatbikat yaptırılması Zanlıdan görüntü Jandarmanın silahı araması Olay yerine gelen çevrecilerin ziyareti Çevrecilerin basın açıklaması Saygı duruşu Hediye Gündüz'ün açıklaması Evin kapısına çiçek bırakılması Evin yakınındaki mermer ocaklarından görüntü  Haber: Mehmet ÇINAR- Kamera: Tolga YILDIRIM- Suat  SÖĞÜT ANTALYA,   ===================================================== 2)ERİK TOPLARKEN DÜŞÜP KORKULUK DEMİRİNE SAPLANDI ADIYAMAN'da, erik topladığı ağaçtan dengesini kaybedip düşen 18 yaşındaki Halil İbrahim Köroğlu'nun koltukaltına, duvardaki korkulukların demir çubuğu saplandı.
Hediye Gündüz - 11.05.2017
Dha Yurt Bülteni-12
KAPISINA ÇİÇEK BIRAKTILAR Diğer yandan cinayete tepki gösteren Antalya'dan bir grup çevreci, Ali Ulvi Büyüknohutçu ve eşinin öldürüldüğü evin önüne gelerek kapıya çiçek bıraktı. Burada açıklama yapan Antalya- Isparta- Burdur Kaş Doğa Platformu sözcüsü Hediye Gündüz, "Çevre mücadelesi vicdandır, susturamazsınız.
Hediye Gündüz - 01.03.2017
Kedi Maskeleriyle Dilekçe Vermek İstediler
Polis, hayvanseverleri yüzlerindeki kedi maskeleri ile içeriye giremeyecekleri konusunda uyardı. Grup adına konuşan Hediye Gündüz'ün, "Dilekçeleri insan olarak değil, kedi olarak vermek istiyoruz" talebine üzerine polis uyarısını sürdürdü.
Hediye Gündüz - 26.04.2016
Nükleer Santrale Tepki
Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan grup adına basın açıklaması okuyan platform sözcüsü Hediye Gündüz, bugün Çernobil nükleer santral patlamasının 30.
Hediye Gündüz - 18.03.2016
Antalya'da "Kedilerin Köpeklere Parçalatılması" Davasında Karar
Antalya 27. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmaya sanık Mehmet K, müşteki Emel Özgür, Hediye Gündüz ile bir grup hayvansever katıldı.
Hediye Gündüz - 29.01.2016
Antalya'da "Kedilerin Köpeklere Parçalattırıldığı" İddiası
Antalya 27. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmaya sanık M.K, müşteki Emel Özgür, Hediye Gündüz ile bir grup hayırsever katıldı.
Hediye Gündüz - 10.12.2015
Akseki'de Taş Ocağına Tepki
Türkiye Tabiatını Koruma Derneği (TTKD) Antalya Şube Başkanı Hediye Gündüz, Akseki'de 9 mahallenin ortasında bulunan Asar Tepesi'nde taş ocağı ve beton santrali yapılması için bir firmaya ruhsat verildiğini hatırlattı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hediye Gündüz Haberleri | Hediye Gündüz Kimdir - Haberler - Hediye Gündüz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hediye Gündüz kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika! Antalya ve Isparta'daki 47 yaban hayvanı av ihalesi davalık oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 23:33:11. #1.15#
title