2 Hafta Önce Evlenen Hazal Kaya, Hamilelik İddialarını Yalanladı

2 Hafta Önce Evlenen Hazal Kaya, Hamilelik İddialarını Yalanladı

Şubat ayının başında Ali Atay'la dünya evine giren Hazal Kaya, dün gittiği Baby Shower partisinde hamilelik iddialarını "Çok istiyoruz ama şu an bir şey yok" diyerek yalanladı.

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, dün ikiz bebeklerine hamile olan yakın arkadaşı Sinem Uslu'nun düzenlediği Baby Shower partisine katıldı. Hakkında çıkan hamilelik haberlerine açıklık getiren oyuncu, "Şimdilik yok" dedi.

"ÇOK İSTİYORUZ AMA ŞU AN YOK"

6 Şubat'ta oyuncu ve yönetmen sevgilisi Ali Atay'la dünya evine giren Hazal Kaya'nın hamile olduğu iddia edildi. Dün katıldığı partide çıkan haberlere gülerek cevap veren Kaya, "Darısı başımıza, çok istiyoruz ama şu an öyle bir şey yok" dedi.

"GERÇEK HAYATI AŞK-I MEMNU ZANNEDİYORLAR"

Evliliğiyle ilgili gelen sorulara evli olmak dışında değişen bir durum olmadığını söyleyen sanatçı, Beren Saat'in düğüne çağrılmadığı iddiasına da açıklık getirdi. Hazal Kaya "Öyle bir şey yok. Gerçek hayatı Aşk-ı Memnu sanıyorlar galiba. Hiçbirimiz öyle entrikalarla uğraşan insanlar değiliz" cevabını verdi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.