Hatipli Haberleri

Hatipli haber, Hatipli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hatipli - 12.9.2020
Bakan Kasapoğlu, 17. İmam Hatipliler Kurultayı'na katıldı Açıklaması
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, imam hatiplilerin sadece imam hatip camiası için değil insanlığın refahına vesile olmak için çalıştığını söyledi.
Hatipli - 11.9.2020
Şarkışla'da Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu
Sivas'ın Şarkışla ilçesinde bir televizyon programında imam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
Hatipli - 9.9.2020
Osmaniye ve Adana'da Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu
Osmaniye ve Adana'da, bir televizyon programında imam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
Hatipli - 9.9.2020
ÖNDER, KADEM ve TÜGVA'dan Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ile Kadın ve Demokrasi Derneğince (KADEM), katıldığı bir televizyon programında imam hatip okullarında okuyan ve mezun olanlar hakkında söylediği sözlerle ilgili Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
Hatipli - 9.9.2020
Sakarya'ya yönelik ifadelerinden dolayı Erol Mütercimler'e tepki
Hendek İmam Hatipliler Derneği (HİMDER) ve Sakarya Yerel Kültür Derneği, bir televizyon programında Sakarya'ya yönelik sözleri nedeniyle Erol Mütercimler'e tepki gösterip suç duyurusunda bulundu.
Hatipli - 8.9.2020
Mardin ÖNDER'den açıklama
Mardin ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Başkanı Abdulsamet Yılmaz, bir televizyon programında imam hatiplilere yönelik sözleri dolayısıyla Erol Mütercimler'i kınadı.
Hatipli - 8.9.2020
ÖNDER Genel Başkanı Kamber Çal: "81 ilde Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunacağız"
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Kamber Çal, bir televizyon programında imam hatiplilere yönelik sözleri dolayısıyla yazar Erol Mütercimler hakkında 81 ilde suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.
Hatipli - 17.7.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Ermenistan eğer haddini aşarsa tokat yemesi an meselesi"
Danıştay kararıyla Ayasofya Camisi'nin ibadete açılmasından duyduğu memnuniyeti de ifade eden Destici, "Cumhurbaşkanımız hepimizin aklımızın erdiğinden beri hayalimiz olan siyasi mücadelemizin bir parçası olan Ayasofya'nın tekrar cami olarak ibadet vermesi konusunda çok cesur bir adım atmıştır. Kendisine de bir Müslüman Türk evladı olarak, bir Türk milliyetçisi olarak, bir İmam hatipli ve bir ilahiyatçı olarak teşekkür ediyorum.
Hatipli - 2.7.2020
KAİM'den Esra Albayrak'a yönelik hakaret içerikli yorumlara tepki Açıklaması
Kadıköy İmam Hatipliler (KAİM) Vakfı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak ve yeni doğan çocuğu ile ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımlara tepki gösterdi.
Hatipli - 26.6.2020
(Cumhurbaşkanı Erdoğan YKS öncesi gençlerle buluştu
"1EVLATLARIMIZIN TAMAMINA YAPILAN HAKSIZLIKLARI GİDERDİK" Erdoğan, "İnsan evlatlarını birbirinden ayırt edebilir mi? Benim için de imam hatipli neyse meslek liseli de Anadolu liseli de diğer okullarda okuyan çocuklarımız da hep birdir.
Hatipli - 26.6.2020
(CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YKS ÖNCESİ GENÇLERLE BULUŞTU
"1EVLATLARIMIZIN TAMAMINA YAPILAN HAKSIZLIKLARI GİDERDİK" Erdoğan, "İnsan evlatlarını birbirinden ayırt edebilir mi? Benim için de imam hatipli neyse meslek liseli de Anadolu liseli de diğer okullarda okuyan çocuklarımız da hep birdir.
Hatipli - 26.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle video konferans yöntemiyle buluştu: (2)
Ülkenin tüm çocuklarının, gençlerinin, hangi okullarda okurlarsa okusunlar evladı olduğunu vurgulayan Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "İnsan evlatlarını birbirinden ayırt edebilir mi? Benim için de imam hatipli neyse meslek liseli de Anadolu liseli de diğer okullarda okuyan çocuklarımız da hep birdir.
Hatipli - 26.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle video konferans yöntemiyle buluştu: (1)
"2021 yılı sonuna kadar 72 bin yeni yurt yatağı" Van'dan bağlanan Fatmanur Bildirici de imam hatip lisesi mezunu olduğunu belirterek, "Bir imam hatipli olarak bizim için en büyük örneksiniz.
Hatipli - 26.6.2020
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Benim için imam hatipli neyse meslek liseli de anadolu liseli de diğer...
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Benim için imam hatipli neyse meslek liseli de anadolu liseli de diğer okullarda okuyan çocuklarımız da hep birdir.
Hatipli - 3.3.2020
İmam hatipliler "Bahar Kalkanı Harekatı" için Fetih suresi okudu
Tekirdağ'da imam hatipli öğrenciler, Suriye'nin İdlib kentinde görev yapan Türk askerlerine yönelik hain saldırının ardından başlatılan "Bahar Kalkanı Harekatı"nın zaferle sonuçlanması için Fetih suresi okudu ve dua etti.
Hatipli - 27.2.2020
Hak-İş İl Başkanı Çelik'ten "28 Şubat süreci" mesajı
Darbenin insanlık suçu olduğunu vurgulayan Çelik, şunları kaydetti: "28 Şubat sürecinde imam hatipli öğrencilerin başörtüsünden dolayı coplandıklarına, ehliyet ve pasaport alamadıklarına şahit olduk.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Hatipli Haberleri | Hatipli Haber - Haberler - Hatipli haberleri, son dakika hatipli haber ve gelişmeleri burada. İl Müftüsü Erhun'dan suç duyurusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 11:55:00. #1.14#
title