Hasan Tezer Haberleri

Hasan Tezer haber, Hasan Tezer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Tezer 23.7.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Okulların açılmasında bayram süreci belirleyici olacak
SAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, okulların 31 Ağustos'ta açılıp açılmamasında bayram sürecinin belirleyici olacağını söyledi.
Hasan Tezer 22.7.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Erkeklerden plazma alıp, hastaya vermek daha doğru
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Erkeklerden plazma alıp, hastaya vermek daha doğruSAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, dünya verilerine bakıldığı zaman erkeklerin Kovid-19 enfeksiyonundan daha fazla etkilenen ve daha ağır seyreden grubu oluşturduğunu söyledi.
Hasan Tezer 4.7.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: 60 yaş üstü düğüne gitmesin
SAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, 60 yaş üstündekilerin düğünlere gitmemesini isteyerek, "Bizim istediğimiz sadece 60 yaş üstü değil, altta yatan hastalığı olan risk grubundaki kişilerin de hiç gitmemesi, eğer bu mümkün değilse gidip bütün şartları...
Hasan Tezer 3.7.2020
'1000 kişiden 2,5'i asemptomatik korona hastası
SAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, şu ana kadar 132 bin kişiye yapılan antikor testlerinde elde edilen sonuçlar ile ilgili "Hiç bulgusu olmayan kişilerden örnekler alınıp bakılıyor.
Hasan Tezer 20.6.2020
Kene riskine karşı beyaz giysi
SAĞLIK Bakanlığı Kırım Kongo Kanamalı Ateş (KKKA) Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, "Özellikle bu yıl KKKA vakalarının arttığını görüyoruz.
Hasan Tezer 19.6.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Maske takma konusunda gevşedik
SAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, Ankara, İstanbul ve Bursa'da neden maske takma zorunluluğu getirildiğini anlattı.
Hasan Tezer 17.6.2020
Son dakika haberleri... TBMM Genel Kurulu
"Vaka sayıları ciddi alarm veriyor" HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, koronavirüs konusunda büyük bir alarmın olduğunu ve toplumun endişe içinde olduğunu dile getirerek, Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer'in "900'lü rakamlardayken 1500'lü rakamlara geldik, tabii ki bizim için bu uyarıcı niteliğinde, yani çok ciddi bir artış olarak belki yorumlanmayabilir ama bizim için ciddi bir uyarı.
Hasan Tezer 17.6.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Alarm zili çalıyor -1
SAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, normalleşme döneminde kurallara yeterince dikkat edilmemesi nedeniyle vaka sayılarının tekrar 1500'lere çıktığını söyledi.
Hasan Tezer 13.6.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Bakımı yapılmış havuzda virüsün yaşamasını beklemiyoruz
SAĞLIK Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, "Rutin bakımı yapılmış, Sağlık Bakanlığı'nın önerileri doğrultusunda klorlanması sağlanan bir havuzda virüsün yaşamasını çok beklemiyoruz.
Hasan Tezer 13.6.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Bakımı yapılmış havuzda virüsün yaşamasını beklemiyoruz
SAĞLIK Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, "Rutin bakımı yapılmış, Sağlık Bakanlığı'nın önerileri doğrultusunda klorlanması sağlanan bir havuzda virüsün yaşamasını çok beklemiyoruz.
Hasan Tezer 4.6.2020
Son dakika haber... Bilim Kurulu Üyesi, restoranda virüs tedbirlerini anlattı
Son dakika haberi... SAĞLIK Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, yeni normalleşme ile birlikte yeniden hizmet vermeye başlayan kafe ve restoranlarda alınması gereken tedbirleri yemek yediği restoranda uygulamalı gösterdi.
Hasan Tezer 3.6.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Temmuzda 100'ün altına ineriz
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Temmuzda 100'ün altına inerizSAĞLIK Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, koronavirüs günlük vaka sayılarının 100'ün altına temmuz ayının ortasına doğru inmesini beklediklerini söyledi.
Hasan Tezer 17.5.2020
"Çocuklar ve Ergenler Açısından Kovid-19" paneli yarın yapılacak
Uluslararası Pediatri Birliği Gelecek Dönem Başkanı ve Türkiye Milli Pediatri Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Enver Hasanoğlu'nun moderatörlüğünü yapacağı panelde, Gazi Üniversitesi Çocuk Enfeksiyon Bilim Dalı Öğretim Üyesi ve Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ergen Sağlığı Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.
Hasan Tezer 13.5.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Berber salonlarından muhabbeti uzatmayın
SAĞLIK Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, "Berber salonunda ben kendim de muhabbet etmeyi, süreyi uzatmayı çok severim; fakat artık uzatılmaması gerekiyor.
Hasan Tezer 12.5.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Günde elime 40 kez dezenfektan sıkıyorum
SAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, hastalarıyla temas öncesi ve sonrasında el dezenfektanı kullandığını belirterek, "Bugün elime 40 defa dezenfektan sıkmışımdır ve 4 defa da sabunlu suyla yıkadım. Bunun azı yok belki daha fazlası da olabilir" dedi.
Hasan Tezer 9.5.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Kuralları sağlayamazsak 2'nci dalga kaçınılmaz olur
SAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, sokakta görülen kalabalıklar ile ilgili, "Belki rakamların iyiye gitmesi, insanlarda artık bittiği algısını oluşturuyor.
Hasan Tezer 9.5.2020
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Kuralları sağlayamazsak 2'nci dalga kaçınılmaz olur
Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Kuralları sağlayamazsak 2'nci dalga kaçınılmaz olurSAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, sokakta görülen kalabalıklar ile ilgili, "Belki rakamların iyiye gitmesi, insanlarda artık bittiği algısını oluşturuyor.
12
Şu an buradasınız: Hasan Tezer Haberleri | Hasan Tezer Kimdir - Haberler - Hasan Tezer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Tezer kimdir, hayatı ve biyografisi. ANKARA Bilim Kurulu Üyesi Tezer: Okulların açılmasında bayram süreci belirleyici olacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.8.2020 21:42:32. #1.14#
title