HASAN KARAGÖZ HABERLERİ

Hasan Karagöz haber, Hasan Karagöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Karagöz

Hasan Karagöz

Doğum Yeri Çankırı / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1979 - ...

Hasan Karagöz Kimdir ?

1979 Yılında Çankırı da dünyaya gelen Hasan KARAGÖZ, 1985 yılında Ailesi ile Ankara'ya yerleşti. Eğitimini Ankara'da tamamladı. Liseyi Ayrancı Ticaret Meslek Lisesinde, Üniversiteyi Bilkent Üniversitesinde; sırasıyla Bilgisayar Destekli Muhasebe ve İşletme Bilgi Yönetimini Bölümlerini Bitirerek Lisans Derecesi ile mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Karagöz - 01.12.2020
Kahramanmaraş'ta bir kişi sokakta bulduğu cüzdanı sahibine ulaştırdı
Ekipler, cüzdanın sahibinin Hasan Karagöz olduğunu belirledi.
Hasan Karagöz - 05.10.2020
Mersin'de trafik kazası: 1 ölü
Alınan bilgiye göre Mut'tan Karaman istikametine giden Hasan Karagöz (25) idaresindeki 16 AIL 114 plakalı elma yüklü kamyon, yol kenarındaki yamaca çarptı.
Hasan Karagöz - 29.02.2020
Şişli'deki lüks otomobile saldırının sanıkları hakim karşısında
Heyet, yurtdışına çıkış yasağı bulunan Cemal Nayır'ın sağlık problemleri nedeniyle duruşmalara katılma zorunluluğunu kaldırırken, duruşmaya gelmeyen sanık Hasan Karagöz hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılmasına ve mağdur Murat Bakaç'ın zorla getirilmesine karar vererek duruşmayı erteledi.
Hasan Karagöz - 16.12.2019
Fikret Öztürk Golf Turnuvası sona erdi
Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki Carya ve National golf kulüplerinde oynanan Fikret Öztürk Kulüplerarası Golf Turnuvası'na 8 golf kulüpten 80 golfçü katıldı. 3 gün süren turnuva sonunda şampiyonluğu, geçen yıl olduğu gibi Bodrum Golf Kulübü kazandı. İkinciliği Kemer Golf Kulübü elde ederken, üçüncü ise İstanbul Golf Kulübü oldu. Turnuvada tanınmış iş insanlarından Fikret Öztürk, Kıvanç Oktay, Ali Nuri Türker ve Hasan Karagöz de mücadele etti.
Hasan Karagöz - 13.12.2019
Fikret Öztürk Golf Turnuvası başladı
Belek Turizm Merkezi'ndeki Carya ve National Golf Kulüpleri sahalarında düzenlenen Fikret Öztürk Kulüplerarası Golf Turnuvası'na Bodrum, Ankara, Kemer, İstanbul, Klasis, Taurus, Kıbrıs ve İzmir golf kulüplerinden 80 sporcu katıldı. 3 gün sürecek turnuvada takımlar dereceye girmek için mücadele edecek.Turnuvada iş insanı Fikret Öztürk, Kıvanç Oktay, Ali Nuri Türker, Hasan Karagöz de mücadele ediyor.
Hasan Karagöz - 15.10.2019
Keşan'da tarihi cephe gerisi hastanesi, kent müzesi oluyor
'DOĞRU BİR DÜŞÜNCE' Keşan Kent Konseyi Başkanı Hasan Karagöz de, şehre kent müzesinin mutlaka yapılması gerektiğini kaydederek, "Bu binanın kent müzesi olarak değerlendirilmesi doğru bir düşünce.
Hasan Karagöz - 15.10.2019
Dha yurt bülteni - 5
'DOĞRU BİR DÜŞÜNCE' Keşan Kent Konseyi Başkanı Hasan Karagöz de şehre kent müzesinin mutlaka yapılması gerektiğini kaydederek, "Bu binanın kent müzesi olarak değerlendirilmesi doğru bir düşünce.
Hasan Karagöz - 07.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Keşan Kent Konseyi Başkanı Hasan Karagöz ve yönetim kurulu üyeleri, perşembe günü, Şükrüköy'de meydana gelen olayda Köy Hizmetleri'ne ait Akın Cevdet Gündoğan (23) yönetimindeki greyderin çarpması sonucu hayatını kaydeden Eymen Kayra Taş'ın annesi Zarife, babası İlkay ve ablası Elif Taş'ı evlerince ziyaret ederek, taziyelerini iletti.
Hasan Karagöz - 06.08.2019
Eymen'in ailesine taziye ziyareti; 'Acımız ve öfkemiz büyük'
Keşan Kent Konseyi Başkanı Hasan Karagöz ve yönetim kurulu üyeleri, perşembe günü, Şükrüköy'de meydana gelen olayda Köy Hizmetleri'ne ait Akın Cevdet Gündoğan (23) yönetimindeki greyderin çarpması sonucu hayatını kaydeden Eymen Kayra Taş'ın annesi Zarife, babası İlkay ve ablası Elif Taş'ı evlerince ziyaret ederek, taziyelerini iletti.
Hasan Karagöz - 06.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Keşan Kent Konseyi Başkanı Hasan Karagöz ve yönetim kurulu üyeleri, perşembe günü, Şükrüköy'de meydana gelen olayda Köy Hizmetleri'ne ait Akın Cevdet Gündoğan (23) yönetimindeki greyderin çarpması sonucu hayatını kaydeden Eymen Kayra Taş'ın annesi Zarife, babası İlkay ve ablası Elif Taş'ı evlerince ziyaret ederek, taziyelerini iletti.
Hasan Karagöz - 06.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-6
'BU KENT KONSEYİNİN ÖNÜNDE BİR GÖREV' Keşan Kent Konseyi Başkanı Hasan Karagöz de, yönetim kurulu kararı alarak tarihi hamamın restorasyonu için belediye meclisine öneri sunacaklarını ifade ederek, "Bu restorasyonları faaliyet raporu kapsamına alarak, belediye meclisinin gündemine taşıyacağız.
Hasan Karagöz - 25.07.2019
Edirneli köylülerden 'kömür ocağı' tepkisi
Edirne'nin Keşan ilçesine bağlı Karacaali, Altıntaş, Çobançeşme, Karasatı, Maltepe köyleri ile Paşayiğit Mahallesi'nin ortasında yer  alan 840 hektarlık alana patlatmalı linyit kömür ocağı kurulmak istenmesi köylüleri harekete geçirdi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ÇED gereklidir kararı vererek internet sitesinde yayınladığını gören köylüler, başta su kaynağı bulunan, tarım ve hayvancılık yaptıkları alanın kömür ocağı kurularak yok olmaması için harekete geçerek binin üzerinde imza topladı. Söz konusu alanda yaklaşık 26 yıllık kömür rezervi bulunduğunu belirten köylüler, ilerleyen süreçte oluşan tozuşma ve çevresel etkilerle köylerinde yaşanmayacak duruma geleceklerini belirtti. Konuyla ilgili topladıkları imzayı Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne getiren 6 köyün muhtarı, burada basın açıklaması yaparak kurulmak istenen kömür ocağına tepki gösterdi.  'KÖYÜMÜZ BÜYÜK ZARAR GÖRECEK' Çobançeşmesi Köyü Muhtarı Serhat Esatçı,  patlatmalı linyit kömür ocağı projesine kesinlikle karşı olduklarını söyledi. Projenin köylerine yüksek derecede zarar verebileceğini söyleyen Hesapçı, "Biz bu projeye karşıyız. Köyümüzde tarım ve hayvancılığa büyük zararlar verebileceğini düşünüyoruz. İnsan sağlığına çok daha fazla zarar verebileceğini düşünüyoruz. Olabilecek patlatmayla ilgili tozlanma, titreşim, sarsıntının köyümüze yüksek derecede hasar verebileceğini düşünüyoruz. Çünkü patlatma sahası köyümüz sahasına çok yakın. Bunun için imza topladık. Sadece benim köyümde 200 imza topladık. Umarız yetkililer sesimizi duyar" dedi.   Altıntaş Köyü Muhtarı Ali Aktaş da patlamadan kaynaklı olarak köylülerin geçim kaynağı olarak tarım ve hayvancılığın biteceğini söyledi. Aktaş, "Patlatmalı kömür çıkarma işleminden 6 köyümüz etkilenecek. Biz köylüler olarak 5 köyden binin üzerinde itiraz dilekçesi topladık. Bu 6 köyümüzün en birincisi tarım olmak üzere geçim kaynakları hayvancılık ve arıcılık. Bu patlatmadan dolayı bu gelirlerimizi kaybedeceğiz. Buna şiddetle karşıyız. Gereğini yetkililere bildireceğiz" diye konuştu.  'BÖLGEDE TARIM VE HAYVANCILIK BİTECEK" Konuyla ilgili teknik bilgi veren Keşan Kent Konseyi Başkanı Hasan Karagöz ise patlatmalı kömür çıkarma işleminin Trakya'da ilk defa denenmek istendiğini belirterek, sonuçlarının köylü için çok kötü olacağını ifade etti.
Hasan Karagöz - 16.04.2019
Mudurnu'da Kaçak Kazı Operasyonu: 5 Tutuklama (2)
KOM ŞUBE MÜDÜRÜ VE ALBAY İLE 3 KİŞİ TUTUKLANDI Bolu'nun Mudurnu ilçesinde jandarmanın düzenlediği define operasyonunda tutuklanan 5 kişi arasında Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Metin Keskin, Ankara Jandarma İstihbarat Komutanlığı'nda görevli Albay Kadri Yörür'ün de bulunduğu öğrenildi. Tutuklanan diğer kişiler ise Hasan Karagöz, Faruk Erol ve Hasan Sezer Çelebi olduğu belirtildi.
Hasan Karagöz - 10.05.2018
Fetö Sanığı Polislerin "Usulsüz Dinleme" Davası
Başka suçlardan tutuklu bulunan Faruk Aslan ve Hasan Karagöz'ün "resmi belgede sahtecilik ve haberleşmenin gizliliğini ihlal", Mehmet Serkan Kılıç ve Hasan Çobanoğlu'nun "konut dokunulmazlığını ihlal, kişisel verilerin kaydedilmesi, kişiler arasında konuşmaların dinlenmesi ve kayda alınması, ile anayasayı ihlal" suçlarından, Murat Akgün ile Nurullah Yücel'in "resmi belgede sahtecilik, haberleşmenin gizliliğini ihlal ve silahlı terör örgütü üyeliği" suçlarından cezalandırılması talebinde bulunan Kaya, Ö.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Karagöz Haberleri | Hasan Karagöz Kimdir - Haberler - Hasan Karagöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Karagöz kimdir, hayatı ve biyografisi. Kahramanmaraş'ta bir kişi sokakta bulduğu cüzdanı sahibine ulaştırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 04:15:14. #1.15#
title