HASAN GÖNEN HABERLERİ

Hasan Gönen haber, Hasan Gönen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Gönen

Hasan Gönen

Doğum Yeri Eskişehir / Türkiye
Doğum Tarihi 1.10.1956 - ...

Hasan Gönen Kimdir ?

Tonra Köyü / ESKİŞEHİR 1956'da dünyaya gözlerini açan Hasan Gönen Eskişehir Devlet Müh. Mim.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Gönen - 14.05.2020
ESOGÜ cinayetlerinde eski rektör ve yardımcısı yargılanacak
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK), Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde 5 Nisan 2018 tarihinde 4 araştırma görevlisinin öldürülmesi ile ilgili eski Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Konuk'un yargılanmalarına karar verdi.
Hasan Gönen - 13.09.2019
ESOGÜ cinayeti zanlısı duruşmayı "Çok sıkıldım" diyerek terk etti
Eskişehir 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya Kocaeli'nden SEGBİS sistemiyle bağlanan Volkan Bayar ve azmettirici olarak yargılanan Volkan Bayar'ın eski eşi Aylin Yağar katıldı. Volkan Bayar, duruşmada akli dengesinin yerinde olup olmadığının araştırılmasını isterken, çok sıkıldığını ifade ederek SEGBİS odasından ayrıldı. Bayar, "Bana inanmazsanız anneme ve babama sorun. Beni küçükken zor zapt ediyorlarmış. Zincir bile kullanmışlar zapt edebilmek için. Başkanım benim biran önce bilgisayarımı ve cep telefonumu gönderin. Müşteri buldum, satıp üç beş kuruş para kazanmak istiyorum. Akli dengemin yerinde olup olmadığının tespit edilmesini istiyorum. Kocaeli'ndeki hastaneye gönderdiler. Tek bir doktor vardı. Ben uzmanlardan oluşan bir heyet kontrolünden geçmek istiyorum. Hakkımda hazırlanan iddianameyi anlayacak kadar zeka düzeyim yok. Eski Rektör Hasan Gönen'inde tanık olarak dinlenmesini istiyorum.
Hasan Gönen - 13.09.2019
Dha yurt bülteni - 11
Saadet Aylin Y. hakkında azmettirme suçundan, Volkan Bayar hakkında ise 'tasarlayarak kasten öldürme' suçundan 4'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenen davanın ilk duruşmasında, başını duvara vuran Bayar, 4 infaz koruma memurunca kelepçelenerek odadan çıkarılmıştı. Volkan Bayar bugünkü duruşmada ise akli dengesinin yerinde olmadığını belirterek, "Bana inanmazsanız anneme ve babama sorun. Beni küçükken zor zapt ediyorlarmış. Zincir bile kullanmışlar zapt edebilmek için. Başkanım benim bir an önce bilgisayarımı ve cep telefonumu gönderin. Müşteri buldum, satıp üç beş kuruş para kazanmak istiyorum. Akli dengemin yerinde olup olmadığının tespit edilmesini istiyorum. Kocaeli'ndeki hastaneye gönderdiler. Tek bir doktor vardı. Ben uzmanlardan oluşan bir heyet kontrolünden geçmek istiyorum. Hakkımda hazırlanan iddianameyi anlayacak kadar zeka düzeyim yok. Eski Rektör Hasan Gönen'inde tanık olarak dinlenmesini istiyorum.
Hasan Gönen - 06.05.2019
Ankara'da 16 Köpeğin Öldürülmesinde 3 Kişiye 5 Yıl Hapis İstemiyle Dava
Yenimahalle Batıkent'te geçen ay 16 köpeğinin, zehirli tavuk eti verilerek telef edilmesiyle ilgili soruşturma tamamlandı. Cumhuriyet Savcısı Hasan Gönen tarafından hazırlanan iddianamede, şüpheliler Aydın Gölge, Levent Özcan ve Musa Devran'ın, müşteki Buket Özgünlü'nün sahibi olduğu 'Tarçın', 'Fıstık' ve 'Ceviz' adlı köpekleri ile dosyası ayrılan sokak köpeklerine hiçbir neden yokken tavuk etiyle birlikte metomil (böcek ilacı) verdikleri belirtildi.
Hasan Gönen - 20.12.2018
Tren Kazası Soruşturması
Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Savcıları Ejder Oğuz Özdemir, Mehmet Ali Ethemoğlu ve Hasan Gönen, bilirkişilerle beraber kazanın gerçekleştiği Yenimahalle'deki Marşandiz istasyonuna giderek kazaya ilişkin keşif çalışması yaptı.
Hasan Gönen - 12.07.2018
Hippoterapinin Merkezi Engellileri Bekliyor
Vakfın ESOGÜ ile 2013'de Türk Dünyası Kültür Başkenti Kalıcı Eserler Projeleri kapsamında atlı terapi merkezi oluşturduğunu aktaran Avcı, şöyle konuştu: "Bunun için Sayın Cumhurbaşkanımıza, buranın altyapısının oluşmasında önemli katkıları olan merhum Maliye Bakanımız Kemal Unakıtan'a, dönemin valisi Güngör Azim Tuna'ya, dönemin ESOGÜ Rektörü Hasan Gönen'e, yüksekokul müdürümüz Hakan Çalışkan'a ve bütün bu çalışmalarda görev yapan eğitmenlere, programlara katılan uzmanlarımıza, çocuklarını buraya getiren velilerimize, buradan istifade eden çocuklarımıza ve buraya sahip çıkan Mahmudiyeli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.
Hasan Gönen - 13.04.2018
Osmangazi Üniversitesi'nde Yeni Rektör Göreve Başladı
ESKİŞEHİR Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi'nde, 5 Nisan'da 4 öğretim görevlisinin, araştırma görevlisi Volkan Bayar tarafından öldürülmesinin ardından istifa eden Prof. Dr. Hasan Gönen'in yerine Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından atanan Prof. Dr. Kemal Şenocak görevine başladı.
Hasan Gönen - 13.04.2018
Dha Yurt Bülteni-13
Osmangazi Üniversitesi'nde yeni rektör göreve başladı ESKİŞEHİR Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi'nde, 5 Nisan'da 4 öğretim görevlisinin, araştırma görevlisi Volkan Bayar tarafından öldürülmesinin ardından istifa eden Prof. Dr. Hasan Gönen'in yerine Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından atanan Prof.
Hasan Gönen - 13.04.2018
Esogü'de Yeni Rektör Göreve Başladı
5 Nisan Perşembe günü 4 kişinin yaşamını yitirdiği silahlı saldırının ardından istifa eden ESOGÜ eski Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen'in yerine, Yükseköğretim Kurulunca (YÖK) vekaleten Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Hasan Gönen - 13.04.2018
Esogü Rektör Vekili Şenocak Görevine Başladı
ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen'in, 5 Nisan'da araştırma görevlisi Volkan Bayar'ın Eğitim Fakültesinde 3'ü akademisyen 4 kişiyi silahla öldürmesinin ardından 11 Nisan'da soruşturmanın selameti için istifa etmesiyle boşalan bu göreve vekaleten atanan Şenocak, Eskişehir'e geldi.
Hasan Gönen - 13.04.2018
Osmangazi Üniversitesi'nde Yeni Rektör Göreve Başladı
ESKİŞEHİR Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi'nde, 5 Nisan'da 4 öğretim görevlisinin, araştırma görevlisi Volkan Bayar tarafından öldürülmesinin ardından istifa eden Prof. Dr. Hasan Gönen'in yerine Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından atanan Prof. Dr. Kemal Şenocak görevine başladı.
Hasan Gönen - 12.04.2018
Osmangazi Üniversitesi'nde Bildiri Dağıtan 3 Öğrenci Gözaltında
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde (ESOGÜ) 4 kişinin öldürülmesiyle ilgili Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen'in istifasının ardından olayda sorumluluğu bulunduğunu iddia ettikleri görevlilerin de istifa etmesini isteyip, bildiri dağıtmak isteyen 3 öğrenci gözaltına alındı.
Hasan Gönen - 12.04.2018
Dha Yurt Bülteni- 11
Görüntü Dökümü ----------------------- -Kazaya karışan araçlar detay -Önlem alan polisler detay -Yaralılara müdahale eden sağlık ekipleri (cep telefonu çekimi) SÜRE: 01' 39" BOYUT: 141 MB Haber-Kamera: Ramazan ÇELİK/HATAY, ================================================ Afrin'de görev polis yakınlarına görüntülü görüşme sürprizi Rize'de, Polis Haftası dolayısıyla düzenlenen programda, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Rize'den Afrin'e görevli giden özel harekat polisleri ile görüntülü telefon bağlantısı kuruldu. Programdaki polis yakınları büyük sürpriz yaşadı.  Türk Polis Teşkilatı'nın 173'üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Rize Emniyet Müdürlüğü Sosyal Tesisleri'nde gazi, şehit yakınları ve polis ailelerinin katılımıyla yemekli program düzenlendi. Program sırasında Rize Valisi Erdoğan Bektaş ve Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Rize'den Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin'e göreve giden özel harekat polislerine cep telefonu ile görüntülü bağlantı kurdu. Ekrana yansıtılan cep telefonu görüntüsü ile görüşme salonda izlendi. Bu sırada yemekte bulunan polis yakınları heyecanlı anlar yaşadı. Rize Valisi Erdoğan Bektaş, görüştüğü polislerle bulundukları durumla ilgili bilgi aldı. Çadırdan bağlantı yapan polisler Vali Bektaş'a bölgeyi anlattı, ailelerine selam gönderdi. Polislerin çadırda zor şartlarda görevlerini yapmaya çalıştıklarını ifade eden Vali Bektaş, "Ülkemizi korumaya çalışıyorlar. Sınırlarımızın hemen yanı başında terör devleti oluşmasında müsaade etmemeye çalışıyorlar. Ülkemizin bu belalardan bir an önce kurtulup yoluna devam etmesi en büyük dileğimiz. Sağolsun arkadaşlarımızda her türlü fedakarlıkla görevlerini yapmaya devam ediyor. Allah onlara kolaylık versin, ayaklarına taş değmesin" dedi.Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ise şehit ailelerinin yakınlarıyla bir araya geldiklerini belirterek "Zeytin Dalı Harekatı'na gönderdiğimiz özel harekatçılar ile telefonla canlı bağlantı yapmak istedik. Yakınlarına tatlı bir sürpriz yaptık" diyerek polislere görevlerinde başarılar diledi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------ -Program detayları -Polislere canlı bağlantı kurulması -Detaylar Haber-Kamera: Aytekin KALENDER/RİZE, ================================================ Osmangazi Üniversitesi'nde bildiri dağıtmak isteyen 3 öğrenci gözaltında Geçen 5 nisanda 3'ü akademisyen, 1'i idareci olan 4 kişinin öldürüldüğü, dün de Rektör Prof.Dr.Hasan Gönen'in istifa ettiği Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'ndeki (ESOGÜ) öğrenci yemekhanesinde basın açıklaması yapıp bildiri dağıtmak isteyen 3 öğrenci gözaltına alındı.
Hasan Gönen - 12.04.2018
YÖK'ten Osmangazi Üniversite'sinde Yaşanan Saldırıya İlişkin Açıklama
Yükseköğretim Genel Kurulu (YÖK) tarafından, "Olayın yaşandığı gün Başkanlığımızca acil olarak inceleme ve soruşturma başlatılmış ve YÖK aynı gün Eskişehir'de görevlendirilmiştir. Menfur saldırıyı görüşmek üzere bugün olağanüstü toplanan Genel Kurulumuz, Denetleme Kurulu tarafından hazırlanan raporu etraflıca ele almıştır. Daha sonra dün itibariyle istifasını sunmuş olan Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen'i dinlemiş ve olayla ilgili kendisine sorular yöneltmiştir" açıklaması yapıldı.
Hasan Gönen - 12.04.2018
Osmangazi Üniversitesi'nde Bildiri Dağıtan 3 Öğrenci Gözaltında
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde (ESOGÜ) 4 kişinin öldürülmesiyle ilgili Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen'in istifasının ardından olayda sorumluluğu bulunduğunu iddia ettikleri görevlilerin de istifa etmesini isteyip, bildiri dağıtmak isteyen 3 öğrenci gözaltına alındı.
Hasan Gönen - 12.04.2018
YÖK Genel Kurulu, Esogü'de Yaşanan Silahlı Saldırı Olayını Görüşmek Üzere Olağanüstü Toplandı.
IHAAW133326-GEN/12-04-2018 - YÖK Genel Kurulu, ESOGÜ'de yaşanan silahlı saldırı olayını görüşmek üzere olağanüstü toplandı. Toplantı sonrasında, dün rektörlük görevinden istifa eden Prof. Dr. Hasan Gönen'in istifası kabul edildi.
Hasan Gönen - 12.04.2018
Esogü Rektörlüğüne Prof. Dr. Şenocak Atandı
YÖK Genel Kurulu, ESOGÜ'de yaşanan silahlı saldırı olayını görüşmek üzere olağanüstü toplandı. Toplantı sonrasında, dün rektörlük görevinden istifa eden Prof. Dr. Hasan Gönen'in istifası kabul edildi.
Hasan Gönen - 12.04.2018
YÖK Genel Kurulunun "Silahlı Saldırı" Gündemiyle Olağanüstü Toplantısı
Menfur saldırıyı görüşmek üzere bugün olağanüstü toplanan Genel Kurulun, Denetleme Kurulu tarafından hazırlanan raporu etraflıca ele aldığını ve daha sonra dün itibarıyla istifasını sunan Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen'i dinlediğini ve olayla ilgili kendisine sorular yöneltildiğini aktaran Saraç, şöyle devam etti: "Gerçekleştirilen bu toplantıda, bu tür hadiselerin bir daha cereyan etmemesi için alınacak tedbirler ve yapılacak uyarılar müzakere edilmiştir.
Hasan Gönen - 12.04.2018
Esogü'deki Silahlı Saldırıyla İlgili Özel Ekip Kurulacak
ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen, soruşturmanın selameti için dün görevinden istifa etmişti.
Hasan Gönen - 12.04.2018
Yök, "Silahlı Saldırı" Gündemiyle Toplandı
YÖK Genel Kurulu'na, üniversitenin dün istifa eden rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen de katılıyor.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Osmangazi Üniversitesi Rektörü İstifa Etti (3)
KAMPÜS ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASIRektör Prof.Dr.Hasan Gönen'in istifa ettiği Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde (ESOGÜ) bir grup öğrenci kampus önünde basın açıklaması yaparak rektörün yanısıra ihbarcı kişilerin de istifasını istedi.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Dha Yurt Bülteni-11
OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ İSTİFA ETTİ (EK)1)KAMPÜS ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASIRektör Prof.Dr.Hasan Gönen'in istifa ettiği Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde (ESOGÜ) bir grup öğrenci kampus önünde basın açıklaması yaparak rektörün yanısıra ihbarcı kişilerin de istifasını istedi.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Osmangazi Üniversitesi Rektörü istifa etti (3)KAMPÜS ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASIRektör Prof.Dr.Hasan Gönen'in istifa ettiği Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde (ESOGÜ) bir grup öğrenci kampus önünde basın açıklaması yaparak rektörün yanısıra ihbarcı kişilerin de istifasını istedi.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Osmangazi Üniversitesi Rektörü İstifa Etti
ESKİŞEHİR'de geçen hafta perşembe günü 4 kişinin öldürüldüğü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin (ESOGÜ), Rektörü Prof.Dr. Hasan Gönen görevinden istifa etti.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Osmangazi Üniversitesi Rektörü İstifa Etti (2)
ESKİŞEHİR'de geçen hafta perşembe günü 4 kişinin öldürüldüğü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin (ESOGÜ), Rektörü Prof.Dr. Hasan Gönen görevinden istifa etti.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Osmangazi Üniversitesi Rektörü İstifa Etti (3)
KAMPÜS ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASIRektör Prof.Dr.Hasan Gönen'in istifa ettiği Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde (ESOGÜ) bir grup öğrenci kampus önünde basın açıklaması yaparak rektörün yanısıra ihbarcı kişilerin de istifasını istedi.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü İstifa Etti
Osmangazi Üniversitesi Rektörü istifa ettiEskişehir'de geçen hafta perşembe günü 4 kişinin öldürüldüğü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin (ESOGÜ), Rektörü Prof.Dr. Hasan Gönen görevinden istifa etti.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Dha Yurt Bülteni-8
Osmangazi Üniversitesi Rektörü istifa etti Eskişehir'de geçen hafta perşembe günü 4 kişinin öldürüldüğü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin (ESOGÜ), Rektörü Prof.Dr. Hasan Gönen görevinden istifa etti.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Yök, "Silahlı Saldırı" Gündemiyle Toplanacak
Eskişehir Osmangazi Üniversitesindeki (ESOGÜ) "silahlı saldırı" olayını görüşmek üzere, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Genel Kurulunun yapacağı olağanüstü toplantıya, üniversitenin istifa eden rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen de katılacak.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Osmangazi Üniversitesi Rektörü İstifa Etti (2)- Yeniden
ESKİŞEHİR'de geçen hafta perşembe günü 4 kişinin öldürüldüğü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin (ESOGÜ), Rektörü Prof.Dr. Hasan Gönen görevinden istifa etti.
Hasan Gönen - 11.04.2018
YÖK Olağanüstü Genel Kurulu, Yarın Saat 10.00'da Toplanacak.
IHAAW123458-GEN/11-04-2018 - YÖK Olağanüstü Genel Kurulu, yarın saat 10.00'da toplanacak. Toplantıda Osmangazi Üniversitesindeki silahlı saldırı görüşülecek. Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü görevinden istifa eden Hasan Gönen de toplantıya katılarak saldırıyı üyelere anlatacak.
Hasan Gönen - 11.04.2018
Esogü Rektörü Prof. Dr. Gönen İstifa Etti (2)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen, "15 Temmuz 2016 sonrası FETÖ/PDY silahlı terör örgütü ile irtibatı, iltisakı veya aidiyeti olduğu iddiaları ile ilgili olarak Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde sadece katil Volkan Bayar ihbarlarına dayanılarak bazı...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Gönen Haberleri | Hasan Gönen Kimdir - Haberler - Hasan Gönen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Gönen kimdir, hayatı ve biyografisi. ESOGÜ cinayetlerinde eski rektör ve yardımcısı yargılanacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 20:32:40. #1.16#

title