HASAN CANPOLAT HABERLERİ

Hasan Canpolat haber, Hasan Canpolat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Canpolat

Hasan Canpolat

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963

Hasan Canpolat Kimdir ?

Hasan Canpolat (d. 1963, Ankara, Türkiye), Türk bürokrat. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde yüksek lisans, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde Doktora yaptı. 2012 yılında Doçent unvanını almıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Canpolat - 01.01.2021
31 Aralık 2021 Haberleri
31 Aralık 2021 Manşet Haberleri.
Hasan Canpolat - 09.03.2020
Yeni partinin kuruluş başvurusu yapıldı
Kuruluş dilekçesini, İdris Şahin, Hasan Canpolat, Mehmet Emin Ekmen, Münevver Helün Fırat, Hatice Selvi Demirel, Nazlı Seda Vural'dan oluşan heyet İçişleri Bakanlığı'na teslim etti.
Hasan Canpolat - 09.03.2020
Babacan'ın partisinde Beşir Atalay etkisi
İçişleri Bakanıyken özel kalem müdürü olarak görev yapan Süleyman Tapsız'ın akrabası Tuğba Tapsız, Yine İçişleri Bakanıyken Müsteşar Yardımcı ve bir dönem Müsteşar Vekili olarak görev Hasan Canpolat, Beşir Atalay Devlet Bakanıyken Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Genel Müdürü olarak görev yapan ve Atalay döneminde Kayseri Valisi olarak atanan Mevlüt Bilici'nin eşi Nevim Bilici, İçişleri Bakanı olarak görev yaptığı sırada valilik yapan Mehmet Kılıçlar'ın eşi Arzu Kılıçlar, yeni partinin kurucular listesinde yer alan isimler oldu.
Hasan Canpolat - 15.10.2019
"Sivas Atlası" kitabı hazırlanacak
Sivas Valisi Salih Ayhan ve Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız'ın katılımıyla, Vali Dr. Hasan Canpolat Toplantı Salonu'nda "Sivas Atlası Hazırlanması ve Yayımlanması Projesi"nin protokol imza töreni düzenlendi.
Hasan Canpolat - 01.08.2019
Sivas'ta 'Gardaşlık Festivali' heyecanı
Sivas Valiliği Dr. Vali Hasan Canpolat Toplantı Salonu'nda düzenlenen bilgilendirme toplantısına Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve diğer il protokolü üyeleri katıldı.
Hasan Canpolat - 01.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Sivas Valiliği Dr. Vali Hasan Canpolat Toplantı Salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısına Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve diğer il protokolü üyeleri katıldı.
Hasan Canpolat - 01.08.2019
"Şehirlerin Sultanı, Güvenli Gıda Diyarı Projesi" tanıtıldı
Sivas Valiliği Dr. Vali Hasan Canpolat Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Vali Ayhan, güvenilir gıdanın, her türlü bozulma ve bulaşmaya yol açan etkenden arındırılarak tüketime uygun hale getirilmiş, sağlık açısından bir sakınca oluşturmayan ve besin değerini kaybetmemiş ürünler olduğunu söyledi.
Hasan Canpolat - 08.07.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Sivas'ta
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Sivas'a gelen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklığlu ilk olarak Sivas Valisi Salih Ayhan'ı makamında ziyaret etti. Valilik şeref defterini imzalayan Hisarcıklıoğlu'na Vali Ayhan, Sivas Kongresi'nin 100'üncü yıl anısına hazırlanan özel pulu hediye etti. Ziyarette 80 milyon Türk milletinin Sivaslılara müteşekkir olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu daha sonra Dr. Hasan Canpolat Salonu'nda düzenlenen Sivas Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası Yapım ve İşletme Protokolü imza törenine katıldı.
Hasan Canpolat - 08.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Suriye Türkmen Meclisi'nin Gaziantep'teki şubesinde düzenlenen toplantı sonrası Başkan Muhammed Vecih Cuma, açıklamalarda bulundu. Meclisin bizzat Suriye'de sahada olacağını kaydeden Cuma, "Suriye'de Türkiye Cumhuriyeti'nin desteği ve inisiyatifi ile şartlar değişmiştir. 'Fırat Kalkanı' ve 'Zeytin Dalı' harekatları ile Suriye'de özgür bölgeler ortaya çıkmıştır. Hama, Humus, Dera, Kuneytra ve Şam kırsalı gibi çeşitli bölgelerden bahsi geçen bölgelere zorunlu göçler neticesinde özgürleştirilen bölge, adeta küçük Suriye'ye dönüşmüştür. Bunlardan dolayı Suriye Türkmen Meclisi'nin tüzüğünü değiştirdik. Tüzük değişikliği, meclisin bizzat Suriye'de sahadan yönetilmesini ve Suriye Türkmenlerinin vatanlarına geri dönmesini kolaylaştıracak unsurları içermektedir. Suriye Türkmen Meclisi'nin bu karar ile ana stratejisi, vatana dönüşmüştür. Artık bizim ana karargahımız Ankara'da değil, Suriye Çobanbey'de olacaktır" dedi.  Türkmenlerin Suriye'ye dönüşünü hızlandırmak istediklerini dile getiren Suriye Türkmen Meclisi Genel Koordinatörü Cemil Doğaç İpek ise "Uluslararası hukuk standartlarına uygun olarak yeni bir tüzük ortaya çıkarıldı. Bu tüzükle meclisimiz artık Suriye'nin Halep kentinin Çobanbey bölgesinde sahada faaliyet gösterecek. Bunun en önemlisi ise Suriye Türkmenlerinin Suriye'ye dönüşünü hızlandırmaktır. Bu kapsamda Türkiye'nin desteği ile eğitim, sağlık, iş konularında da çok güzel projelerimiz var" dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------------- Suriye Türkmen Meclisi Muhammed Vecih Cuma'nın konuşması Cemil Doğaç İpek'in konuşması Genel ve detay görüntüler GÖRÜNTÜ BOYUTU: 459 MB Haber: -Kamera: Mustafa KANLI-GAZİANTEP-DHA) =================== TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Sivas'ta  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivas'ta "Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası Yapım ve İşletme Protokolü" imza törenine katıldı.  Bir takım ziyaretlerde ve temaslarda bulunmak üzere Sivas'a gelen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklığlu ilk olarak Sivas Valisi Salih Ayhan'ı makamında ziyaret etti. Valilik şeref defterini imzalayan Hisarcıklıoğlu'na Vali Ayhan, Sivas Kongresi'nin 100'üncü yıl anısına hazırlanan özel pulu hediye etti. Ziyarette 80 milyon Türk milletinin Sivaslılara müteşekkir olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, "108 gün boyunca Mustafa Kemal Atatürk'e burada ev sahipliği yapıp, milli mücadelenin son noktasını burada verildikten sonra artık nişangahı da Ankara'da karargahı kurarak başlatılmıştır. Tüm kararların alındığı yer burasıdır" dedi.  Hisarcıklıoğlu, daha sonra Dr. Hasan Canpolat Salonu'nda düzenlenen Sivas Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası Yapım ve İşletme Protokolü imza törenine katıldı.
Hasan Canpolat - 08.07.2019
Sivas Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası Yapım ve İşletme Protokolü
Hisarcıklıoğlu, daha sonra Dr. Hasan Canpolat Salonu'nda düzenlenen Sivas Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası Yapım ve İşletme Protokolü imza törenine katıldı.
Hasan Canpolat - 12.04.2019
Sivas Kongresinin 100. Yılı
Ayhan, Vali Hasan Canpolat Salonu'nda düzenlenen tanıtım toplantısında, 100 yıl önce düşman kuvvetlerinin milleti bölme, parçalama ve yok etmek istediği dönemde Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının emin şehir Sivas'a gelerek, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunda çok büyük rol oynadığını vurguladı.
Hasan Canpolat - 17.12.2018
Sivas'ın Yarınları İçin Ortak Akıl Belirlenecek
Sivas Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Ortak Akılla Yarınlara Sivas Çalıştayı, Dr. Hasan Canpolat Salonu'nda başladı.
Hasan Canpolat - 06.11.2018
Vali Ayhan, Kurum Müdürleriyle Bir Araya Geldi
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Dr. Hasan Canpolat Salonu'nda yapılan toplantıda konuşan Ayhan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk valileri olduklarını belirtti.
Hasan Canpolat - 05.11.2018
Sivas'ta Vali Karşılama Kuyruğu
'YOĞUN BİR ÇALIŞMA DÖNEMİMİZ OLACAK' Daha sonra Vali Hasan Canpolat Konferans Salonu'nda basın toplanıtısı düzenleyen Vali Salih Ayhan, "Böyle bir kadim, aziz ve sultan şehre vali olmak bir fani için arzu edilen bir makamdır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Canpolat Haberleri | Hasan Canpolat Kimdir - Haberler - Hasan Canpolat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Canpolat kimdir, hayatı ve biyografisi. GARDAŞLIK FESTİVALİ'NE ORMAN YANGINLARI İPTALİ; BÜTÇE YANGIN BÖLGELERİNE GİDECEK.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 16:23:54. #1.14#

title