Hande Erçel, annesiyle ilgili duygusal mesajıyla yürek sızlattı!

Hande Erçel, annesiyle ilgili duygusal mesajıyla yürek sızlattı!

29.07.2019 00:53 | Son Güncelleme: 29.07.2019 00:57

Ünlü oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz Ocak ayında annesi Aylin Erçel'i kaybetmişti. Erçel, Instagram hesabından annesiyle ilgili duygusal bir mesaj yayınlayarak, "Hayatı senin gibi yaşamaya başlamak dönüşümüm oldu. Öyle sınırsız, sevgiyle kucaklayarak. Sınırlarımı zorlayıp deneyimleme cesaretini senden öğrendim." dedi.

Ünlü oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz Ocak ayında annesi Aylin Erçel'i kaybetmişti. Erçel, Instagram hesabından annesiyle ilgili duygusal bir paylaşım gerçekleştirdi.

"SONSUZLUK DENİZİNDE YÜZERKEN EŞLİK EDİYORUM"

Hande Erçel'in duygusal paylaşımı kısa sürede 900 binden fazla beğeni aldı. Ünlü oyuncu paylaşımında "Hayatı senin gibi yaşamaya başlamak dönüşümüm oldu. Öyle sınırsız, sevgiyle kucaklayarak. Sınırlarımı zorlayıp deneyimleme cesaretini senden öğrendim. Kazançlarıma şükrediyorum, seni öğreniyorum, yaşamamı istediğin hayatı yaşıyorum. Birlikte yapmayı hayal ettiğimiz ne kaldıysa geriye, sen sonsuzluk denizinde yüzerken ben de sana buradan eşlik ediyorum.. Ruhundan bir parça olarak bu evren de olabildiğim kadar varım annecim.. Mehmet'ten bize özel bu fotoğraf teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Hande Erçel, annesiyle ilgili duygusal mesajıyla yürek sızlattı!
Haber Yorumları (27)
SANANE: Kızın takipçi sayısına bi bakın beğeni almak için uğraşacak son kişi. Ayrıca me kadar ahlaksız ve terbiyesizsiniz. Kız hergün annesinin yanındaydı. Bunların camiasında bu kadar hayırlı evlat var mı. Kıvancın karısının babası daha yeni öldü. Dün haberlerde çeşme de eğlenirken gösterdiler.
ZAVALLIU: BİR SENİN ANNEN VAR SANKİ. . . YETİM O KADAR İNSAN VARKİ SENİN GİBİ REKLAMINI YAPMIYOR. DUYGU İNSANIN İÇİNDE YAŞAR İNTERNETTE ŞOV YAPILMAZ. . . . REKLAM REKLAM REKLAM. . .
ŞAHİN 75: DEĞİŞİK BİR DUYGU NE DİYELİM
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title